O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo, Sergio Busquets, Ruud van Nistelrooy, Thierry Henry, James Rodriguez
  • Ulubione zespoły Juventus
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2521
  • Liczba komentarzy 1886
  • Polecenia 2074

Komentarze

0

0

@Messibestplayerintheworld Tak, tak, nurkował, dlatego od razu po stracie równowagi się podniósł, nawet nie patrząc w stronę sędziego. Tak sobie to tłumacz. :)

0

0

@Messibestplayerintheworld A tu nieuznany gol Bale'a po faulu-widmo na Albie, a tu druga żółta dla Cristiano z dupy.

0

@Messibestplayerintheworld Jestem kibicem Barcelony więc stron nie pomyliłem, a w moim komentarzu chodziło o to, że cieszę się że istnieje ktoś taki jak Hernandez x2, bo gdyby nie ten Pan to Real wygrałby z nami ze dwa Klasyki więcej to na pewno, jak nie trzy. Aż się serduszko radowało, jak białych przekręcał, a tu gol po faulu Suareza na Varanie, a tu nieodgwizdane dwa karne dla Realu po faulach naszych... piękne to było. ;)

Zobacz wszystkie

54

Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią Świata według Kiepskich. Jak można tego arcydzieła nie doceniać? Inna sprawa, że dawne odcinki ze starym Waldkiem i babką Rozalią były zdecydowanie lepsze. ;)

53

Lewy dzisiaj jak Ronaldo, zniknął sobie na 90 minut po czym strzelił nic nie znaczącego gola. Gdzie tym dwóm do Messiego, lata świetlne. Nienawidzę takich ,,dobijaczy".

29

Gigant. Heros. Maszyna. Brak słów na tego człowieka.

28

@MarioVeB! Jooo, od razu chciał zabić tą drugą nogą. Ledwo co tak naprawdę dotknął. Już rób z niego bandytę. :D

25

Jeśli plotki z Griezmannem w roli głównej okażą się prawdziwe to jest to genialny ruch ze strony Barcelony. Francuz jest chyba najbardziej wszechstronnym napastnikiem na świecie, może zagrać wszędzie - oba skrzydła, drugi napastnik w systemie z dwoma atakującymi, jako cofnięty napadzior, no czego chcieć więcej? Jest młody, ma szansę na rozwój, swoją jakość pokazywał nieraz, nie muszę przypominać fantastycznego w jego wykonaniu Euro 2016 i ówczesny sezon, w którym miażdżył, rządził i dzielił. W tym sezonie nieco się zahamował na początku, ale od tego roku znów pokazuje na co go stać. Według mnie najlepszy zawodnik, jakiego Barcelona może teraz kupić, pasuje do stylu gry Valverde jak ulał. Walczy w obronie, rozgrywa, świetny w ataku pozycyjnym. A jak trzeba będzie grać kontrę to już widzę te rajdy Dembele i wykończenie Griezmanna, on to opanował do perfekcji w Atleti. To będzie dodatkowa broń Barcelony, jak w pierwszym sezonie Lucho Neymar + Suarez, kontrakowaliście wtedy lepiej niż Królewscy. A co do miejsca w składzie, Ernesto będzie wiedział najlepiej jak to poukładać, lepszy kłopot bogactwa niż Deulofeu czy inny Denis w zanadrzu. Myślę, że najczęściej na ławce siedzieć będzie Dembele, najmłodszy to i czas na niego przyjdzie jeszcze. Ale co ja mówię, młody będzie grać prawie tyle ile oni, wystarczy zastosować odpowiednie rotacje. Podsumowując, bierzcie lepiej tego Griezmanna. ;)

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?