10

@Luccas No lepiej dać tyle za Depaya jak już

1

"Klub wysili się finansowo" czyli pewnie rzuci 15 mln euro :D

0

@Brusu Szkoda :)

0

@Grandissimo Pedri jeszcze może grać w ataku, jeśli sprzedadzą Dembele to Depay więc będzie ok :)

0

Ja czekam aż się pojawi nowa część na Ea Access. Nie będę płacił za tą samą grę co roku 200 zł. Bez jaj.

1

@messi564 Trzeba mieć nie po kolei żeby kupować mistrzowską tylko po to, żeby pograć kilka dni wcześniej. Zgadzam się z @dominik127pl

0

@lukas10 Przynajmniej się nie łamie od 3 lat jak ten drugi i może normalnie grać

1

@AlexDark00 Miał nie mieć kontuzji i tak grać

0

@Barca_Big_Moment Jeszcze za Busquetsa Pjanica bym dał i elegancko

1

@LuisSalvano Dokładnie, nic nowego. Tzn może nastolatków to śmieszy

1

@TheNekro94 Każdy serwer miał swoją zjeżdżalnie czyli np był poziom 10 i zjazd w dół i tak po kolei :D. Takie małe sci-fi

6

Śniło mi się, że dostałem perma za to, że włamałem się tutaj na serwery. Mało tego, to wyglądało tak jak w Matrixie, czyli nie tylko jakieś hakowanie na komputerze, ale cały tam wlazłem. Haha chyba za dużo la rambli ostatnio

0

@Ghotti Pasuje mu ta koszulka jak nie wiem. Musi przyjść zatem :D. Mogliby na dwie raty go wziąć, albo obowiązek kupna po sezonie jak nie ma innej opcji.

0

@AlwaysBlaugrana Trincao mam nadzieję, że za Griezmanna, wtedy Messi na 9. No i Pjanic za Busquetsa.

6

Ja nadal nie mogę uwierzyć, że Luisa już nie ma z nami. Ja wiem, że w lidze mistrzów zawodził, wiem, że z dryblingiem z Liverpoolu i dynamiką z pierwszego sezonu u nas miał tyle wspólnego teraz co nic. No, ale to był, jest i chyba będzie mój ulubiony piłkarz. Mam trochę wypite i teraz będę przeżywał :(
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Luisa Suareza :p. Mam w planach wywołać zdjęcie z ostatniej sesji jego na camp nou, oprawić i sobie powiesić ładnie na ścianie.
P. S. Dzięki @BarcaInfo mam te zdjęcia w większej rozdzielczości, za co mu serdecznie dziękuję.
Mam już np herb Barcelony za szkłem, ale to plakat.

0

@horang Kolega Ci odpisał, więcej nic nie muszę dodawać. Messi nic nie zdobył z reprezentacją tzn, że był słaby? Koleś skąd Ty się urwałeś?

1

@Barca4231 To po cholere usuwałeś?

3

@horang Haha tak to dlatego był kluczową postacią w angielskiej drużynie. Lepiej czasem przemilczeć niż wyjść na? :)

1

@Katalończyk 99 Ty wtedy w pieluchy robiłeś więc co możesz o tym wiedzieć jak to wychodziło to była masakra :)

1

@matirix20 Przecież na 9 będzie grał co chrzanisz :p

3

@busquets5 A co nas obchodzi że dużo biega. On ma strzelać bramki i asystować.

0

Z jakiej okazji były te fajerwerki?

1

@BarcaaVEB Srusi, przestań
Fati 2 bramki to już masz odpowiedź, Coutinho asysta też dobrze

0

@MaŁolat Nawet nie zauważyłem, pardom

1

@GeraltzKatalonii No i on też skuteczny póki co :)

0

@Katalonbar No dla mnie też tymbardziej nie rozumiem twojego avataru

0

Ale by byli jaja jak po ewentualnym odejściu Messiego za rok to 18 latek zostanie liderem zespołu

0

@MaŁolat Żadnego Aleni. Pjanic niech wejdzie za Busquetsa

0

@masq Po co Ci płaska klata? Suchoklates tak zwany. Nie lepiej zbudowana?

0

@Tales_Omletu Każdy może się pomylić. Różnica między nami jest taka, że ja się potrafię przyznać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?