Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Luccas No lepiej dać tyle za Depaya jak już
1
"Klub wysili się finansowo" czyli pewnie rzuci 15 mln euro :D
0
@Brusu Szkoda :)
0
@Grandissimo Pedri jeszcze może grać w ataku, jeśli sprzedadzą Dembele to Depay więc będzie ok :)
0
Ja czekam aż się pojawi nowa część na Ea Access. Nie będę płacił za tą samą grę co roku 200 zł. Bez jaj.
1
@messi564 Trzeba mieć nie po kolei żeby kupować mistrzowską tylko po to, żeby pograć kilka dni wcześniej. Zgadzam się z @dominik127pl
0
@lukas10 Przynajmniej się nie łamie od 3 lat jak ten drugi i może normalnie grać
1
@AlexDark00 Miał nie mieć kontuzji i tak grać
0
@Barca_Big_Moment Jeszcze za Busquetsa Pjanica bym dał i elegancko
1
@LuisSalvano Dokładnie, nic nowego. Tzn może nastolatków to śmieszy
1
@TheNekro94 Każdy serwer miał swoją zjeżdżalnie czyli np był poziom 10 i zjazd w dół i tak po kolei :D. Takie małe sci-fi
6
Śniło mi się, że dostałem perma za to, że włamałem się tutaj na serwery. Mało tego, to wyglądało tak jak w Matrixie, czyli nie tylko jakieś hakowanie na komputerze, ale cały tam wlazłem. Haha chyba za dużo la rambli ostatnio
0
@Ghotti Pasuje mu ta koszulka jak nie wiem. Musi przyjść zatem :D. Mogliby na dwie raty go wziąć, albo obowiązek kupna po sezonie jak nie ma innej opcji.
0
@AlwaysBlaugrana Trincao mam nadzieję, że za Griezmanna, wtedy Messi na 9. No i Pjanic za Busquetsa.
6
Ja nadal nie mogę uwierzyć, że Luisa już nie ma z nami. Ja wiem, że w lidze mistrzów zawodził, wiem, że z dryblingiem z Liverpoolu i dynamiką z pierwszego sezonu u nas miał tyle wspólnego teraz co nic. No, ale to był, jest i chyba będzie mój ulubiony piłkarz. Mam trochę wypite i teraz będę przeżywał :(
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Luisa Suareza :p. Mam w planach wywołać zdjęcie z ostatniej sesji jego na camp nou, oprawić i sobie powiesić ładnie na ścianie.
P. S. Dzięki @BarcaInfo mam te zdjęcia w większej rozdzielczości, za co mu serdecznie dziękuję.
Mam już np herb Barcelony za szkłem, ale to plakat.
0
@horang Kolega Ci odpisał, więcej nic nie muszę dodawać. Messi nic nie zdobył z reprezentacją tzn, że był słaby? Koleś skąd Ty się urwałeś?
1
@Barca4231 To po cholere usuwałeś?
3
@horang Haha tak to dlatego był kluczową postacią w angielskiej drużynie. Lepiej czasem przemilczeć niż wyjść na? :)
1
@Katalończyk 99 Ty wtedy w pieluchy robiłeś więc co możesz o tym wiedzieć jak to wychodziło to była masakra :)
1
@matirix20 Przecież na 9 będzie grał co chrzanisz :p
3
@busquets5 A co nas obchodzi że dużo biega. On ma strzelać bramki i asystować.
0
Z jakiej okazji były te fajerwerki?
1
@BarcaaVEB Srusi, przestań
Fati 2 bramki to już masz odpowiedź, Coutinho asysta też dobrze
0
@MaŁolat Nawet nie zauważyłem, pardom
1
@GeraltzKatalonii No i on też skuteczny póki co :)
0
@Katalonbar No dla mnie też tymbardziej nie rozumiem twojego avataru
0
Ale by byli jaja jak po ewentualnym odejściu Messiego za rok to 18 latek zostanie liderem zespołu
0
@MaŁolat Żadnego Aleni. Pjanic niech wejdzie za Busquetsa
0
@masq Po co Ci płaska klata? Suchoklates tak zwany. Nie lepiej zbudowana?
0
@Tales_Omletu Każdy może się pomylić. Różnica między nami jest taka, że ja się potrafię przyznać ;)