1

@Cave Aha i nie chce Cię martwić, ale widząc co się dzieje wcale nie zanosi się na jakiś mega lepszy rok 2021 :)

0

@adi7adi8 W lidze nie gra w pierwszym składzie w ogóle. Wchodzi na ogony aby jak już

0

@Cave Wręcz przeciwnie. Strasznie zleciał. Nie był to fajny rok ogólnie

0

Dlaczego Bale nie gra? Kontuzja czy decyzja trenera?

1

@barcelonaLM Przycichł? Ja go widzę na okrągło mimo, że staram się omijać

0

@NGTRX To znaczy?

0

@BarcaInfo No, ale, że kto to był ten chłopiec i skąd się znali? Jego fan?

0

@clyde No nie wiem to do dentysty chyba. Ibuprofen jest dobry na ból zęba

0

@tbas A Roma to co? :)

0

Na TVN fabuła właśnie zaczął się film "Ronaldo"

4

Wiedziałem, że tak będzie. Przynajmniej potrafią odrabiać straty i się zmobilizować nie to co Barcelona

1

@GIGAKOKS To na stołek w realu Madryt gdzieś się znajdzie miejsce

0

@tristan87 Aha to ze względu, że pojechał po Ronaldo miał trafić do Barcelony. Weź... :). A i co z tego, że mu pojechał skoro Kondongbia może mu co najwyżej buty czyścić?

8

@normasubiektywna @neeed To rozumiem. Przyznaje, że tym razem nie przeczytałem artykułu.

16

De Jong przyszedł rok temu i już mu umowę przedłużają? Niebywałe. A potem pieniędzy nie ma. Nie rozumiem tych zagrywek

0

@NaFazieHitman Nic ino grać w Hitmana całą serię. Bardziej się martwię o branże rozrywki w tym kraju. Są równi i równiejsi. Ja za chwilę mam 30 nie mam czasu na pandemie jakieś potem to już może nie być to samo :D

1

@Yosemite U mnie zaczęło się na Euro 2008. Wtedy zostałem jego fanem. Pamiętam jak dziś ten turniej właśnie dzięki niemu

0

@Encore Violetta Villas miała chociaż 34 psy i 13 kotów jak została sama eh no cóż

2

@GIGAKOKS Nie chce Cie niepokoić ziomek, ale sądząc po menu co podałeś to chyba ktoś Cię "zalał". Gratuluję, zostaniesz ojcem

0

Barcelona RPK normalnie. Na 100%

1

@koksik2700 Hulajhop

0

@Encore When im gone :D

4

Z racji, że trochę się rozpisałem to dodam odp na komentarz Eminema na głównej również. Może ktoś przeczyta i napisze co myśli.

Nie byliby przerażeni gdyby nie pranie mózgu w telewizji. Jestem pewien, że byliby szczęśliwsi Ci co tak się tym przejmują i nie zauważyliby czy to grypa czy jakiś zmutowany wirus jakby już zachorowali. Te idiotyczne obostrzenia tylko opóźniają wszystko w czasie. Trzeba nauczyć się z tym covidem żyć jak z innymi chorobami i tyle. Takie aids np też stosunkowo niedawno się pojawiło, a jest znacznie groźniejsze. No i co jakieś obostrzenia były wprowadzane czy inne gówna jak świat się dowiedział o tym? Nie wiem kto ma taką władze, że potrafił wywrócić świat do góry nogami i co państwa mają z tego, że gospodarka pada... To mnie najbardziej zastanawia dlaczego tyle państw godzi się na to wszystko i odbiera ludziom pracy wszystko po kolei. Tak być nie powinno, że ludzie tracą źródło utrzymania i dorobek swojego życia. Niektórzy musieli ciężko pracować, żeby otworzyć np swoją siłownie, bar czy klub itp. To jest prawdziwy dramat. A nie te durne statystyki codziennie w tv. Kuzwa jak to słyszę to mnie... Jeszcze trochę i jak kogoś nawet je je je uderzy samochód to również będzie wina wirusa. W sumie pewnie już tak jest. Jestem ciekaw ile ta szopka jeszcze będzie trwać

1

@Encore Z racji że trochę się rozpisałem to dodam odp na komentarz Eminema na głównej również. Może ktoś przeczyta i napisze co myśli.

Nie byliby przerażeni gdyby nie pranie mózgu w telewizji. Jestem pewien, że byliby szczęśliwsi Ci co tak się tym przejmują i nie zauważyliby czy to grypa czy jakiś zmutowany wirus jakby już zachorowali. Te idiotyczne obostrzenia tylko opóźniają wszystko w czasie. Trzeba nauczyć się z tym covidem żyć jak z innymi chorobami i tyle. Takie aids np też stosunkowo niedawno się pojawiło, a jest znacznie groźniejsze. No i co jakieś obostrzenia były wprowadzane czy inne gówna jak świat się dowiedział o tym? Nie wiem kto ma taką władze, że potrafił wywrócić świat do góry nogami i co państwa mają z tego, że gospodarka pada... To mnie najbardziej zastanawia dlaczego tyle państw godzi się na to wszystko i odbiera ludziom pracy wszystko po kolei. Tak być nie powinno, że ludzie tracą źródło utrzymania i dorobek swojego życia. Niektórzy musieli ciężko pracować, żeby otworzyć np swoją siłownie, bar czy klub itp. To jest prawdziwy dramat. A nie te durne statystyki codziennie w tv. Kuzwa jak to słyszę to mnie... Jeszcze trochę i jak kogoś nawet je je je uderzy samochód to również będzie wina wirusa. W sumie pewnie już tak jest. Jestem ciekaw ile ta szopka jeszcze będzie trwać.

0

@Pawel13sz Lautaro Martinez xD prawdziwy killer pola karnego haha prosze Cię

2

"Pycha kroczy przed upadkiem"
Dla tych co śmiali się z Realu i szydzili z nich :)

3

@justfootball A co mi z patrzenia się na zdjęcie? Jak ktoś ma 15 lat to może i fajne pocieszenie :)

0

Takiego czegoś nie wykorzystać to chyba trzeba mieć coś nie po kolei przy na takim poziomie rozgrywki. 3-0 powinniśmy przegrywać

0

I co tak się z Realu śmialiście to teraz macie :D

1

@kamilo0066 A kiedy oni mieli "świeżość" ostatnio skoro żadnych zmian praktycznie w 11 nie mają od dawna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?