Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cave Aha i nie chce Cię martwić, ale widząc co się dzieje wcale nie zanosi się na jakiś mega lepszy rok 2021 :)
0
@adi7adi8 W lidze nie gra w pierwszym składzie w ogóle. Wchodzi na ogony aby jak już
0
@Cave Wręcz przeciwnie. Strasznie zleciał. Nie był to fajny rok ogólnie
0
Dlaczego Bale nie gra? Kontuzja czy decyzja trenera?
1
@barcelonaLM Przycichł? Ja go widzę na okrągło mimo, że staram się omijać
0
@NGTRX To znaczy?
0
@BarcaInfo No, ale, że kto to był ten chłopiec i skąd się znali? Jego fan?
0
@clyde No nie wiem to do dentysty chyba. Ibuprofen jest dobry na ból zęba
0
@tbas A Roma to co? :)
0
Na TVN fabuła właśnie zaczął się film "Ronaldo"
4
Wiedziałem, że tak będzie. Przynajmniej potrafią odrabiać straty i się zmobilizować nie to co Barcelona
1
@GIGAKOKS To na stołek w realu Madryt gdzieś się znajdzie miejsce
0
@tristan87 Aha to ze względu, że pojechał po Ronaldo miał trafić do Barcelony. Weź... :). A i co z tego, że mu pojechał skoro Kondongbia może mu co najwyżej buty czyścić?
8
@normasubiektywna @neeed To rozumiem. Przyznaje, że tym razem nie przeczytałem artykułu.
16
De Jong przyszedł rok temu i już mu umowę przedłużają? Niebywałe. A potem pieniędzy nie ma. Nie rozumiem tych zagrywek
0
@NaFazieHitman Nic ino grać w Hitmana całą serię. Bardziej się martwię o branże rozrywki w tym kraju. Są równi i równiejsi. Ja za chwilę mam 30 nie mam czasu na pandemie jakieś potem to już może nie być to samo :D
1
@Yosemite U mnie zaczęło się na Euro 2008. Wtedy zostałem jego fanem. Pamiętam jak dziś ten turniej właśnie dzięki niemu
0
@Encore Violetta Villas miała chociaż 34 psy i 13 kotów jak została sama eh no cóż
2
@GIGAKOKS Nie chce Cie niepokoić ziomek, ale sądząc po menu co podałeś to chyba ktoś Cię "zalał". Gratuluję, zostaniesz ojcem
0
Barcelona RPK normalnie. Na 100%
1
@koksik2700 Hulajhop
0
@Encore When im gone :D
4
Z racji, że trochę się rozpisałem to dodam odp na komentarz Eminema na głównej również. Może ktoś przeczyta i napisze co myśli.
Nie byliby przerażeni gdyby nie pranie mózgu w telewizji. Jestem pewien, że byliby szczęśliwsi Ci co tak się tym przejmują i nie zauważyliby czy to grypa czy jakiś zmutowany wirus jakby już zachorowali. Te idiotyczne obostrzenia tylko opóźniają wszystko w czasie. Trzeba nauczyć się z tym covidem żyć jak z innymi chorobami i tyle. Takie aids np też stosunkowo niedawno się pojawiło, a jest znacznie groźniejsze. No i co jakieś obostrzenia były wprowadzane czy inne gówna jak świat się dowiedział o tym? Nie wiem kto ma taką władze, że potrafił wywrócić świat do góry nogami i co państwa mają z tego, że gospodarka pada... To mnie najbardziej zastanawia dlaczego tyle państw godzi się na to wszystko i odbiera ludziom pracy wszystko po kolei. Tak być nie powinno, że ludzie tracą źródło utrzymania i dorobek swojego życia. Niektórzy musieli ciężko pracować, żeby otworzyć np swoją siłownie, bar czy klub itp. To jest prawdziwy dramat. A nie te durne statystyki codziennie w tv. Kuzwa jak to słyszę to mnie... Jeszcze trochę i jak kogoś nawet je je je uderzy samochód to również będzie wina wirusa. W sumie pewnie już tak jest. Jestem ciekaw ile ta szopka jeszcze będzie trwać
1
@Encore Z racji że trochę się rozpisałem to dodam odp na komentarz Eminema na głównej również. Może ktoś przeczyta i napisze co myśli.
Nie byliby przerażeni gdyby nie pranie mózgu w telewizji. Jestem pewien, że byliby szczęśliwsi Ci co tak się tym przejmują i nie zauważyliby czy to grypa czy jakiś zmutowany wirus jakby już zachorowali. Te idiotyczne obostrzenia tylko opóźniają wszystko w czasie. Trzeba nauczyć się z tym covidem żyć jak z innymi chorobami i tyle. Takie aids np też stosunkowo niedawno się pojawiło, a jest znacznie groźniejsze. No i co jakieś obostrzenia były wprowadzane czy inne gówna jak świat się dowiedział o tym? Nie wiem kto ma taką władze, że potrafił wywrócić świat do góry nogami i co państwa mają z tego, że gospodarka pada... To mnie najbardziej zastanawia dlaczego tyle państw godzi się na to wszystko i odbiera ludziom pracy wszystko po kolei. Tak być nie powinno, że ludzie tracą źródło utrzymania i dorobek swojego życia. Niektórzy musieli ciężko pracować, żeby otworzyć np swoją siłownie, bar czy klub itp. To jest prawdziwy dramat. A nie te durne statystyki codziennie w tv. Kuzwa jak to słyszę to mnie... Jeszcze trochę i jak kogoś nawet je je je uderzy samochód to również będzie wina wirusa. W sumie pewnie już tak jest. Jestem ciekaw ile ta szopka jeszcze będzie trwać.
0
@Pawel13sz Lautaro Martinez xD prawdziwy killer pola karnego haha prosze Cię
2
"Pycha kroczy przed upadkiem"
Dla tych co śmiali się z Realu i szydzili z nich :)
3
@justfootball A co mi z patrzenia się na zdjęcie? Jak ktoś ma 15 lat to może i fajne pocieszenie :)
0
Takiego czegoś nie wykorzystać to chyba trzeba mieć coś nie po kolei przy na takim poziomie rozgrywki. 3-0 powinniśmy przegrywać
0
I co tak się z Realu śmialiście to teraz macie :D
1
@kamilo0066 A kiedy oni mieli "świeżość" ostatnio skoro żadnych zmian praktycznie w 11 nie mają od dawna?