Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 No mam Nioh na płycie jeszcze nie zacząłem praktycznie
3
@cchesterr43 Nie przejmuj się. Nikt taki dla kogo trzeba sprawdzić jego twórczość więc spokojnie
0
Dark Souls III
Głośno było o tym tytule swego czasu i miałem okazję niedawno zagrać w to u kumpla. Mogę zresztą od niego to ściągnąć z konta. Dość wymagająca rozgrywka, trudna przeprawa bym powiedział. Mnie ten tytuł nie przekonał, ale to nie przez poziom trudności tylko przez toporne poruszanie się. Po prostu sztywna jest ta gra jak dla mnie. A wy co myślicie? Kto ograł?
0
@fejkenq Głównie, ale nie tylko :). Ja również
0
@Witam Nie lubię komercyjnych nagrywek, ale wolę już to niż disco polo :D. Jak leci w radiu to może tam zostać
1
@kamilkrycha Nie, ja nie skacze. Chyba, że do hardstyle, ale w sumie ja się przy tym nie bawię raczej. No to super :)
0
@Qlewer Nieprawda, napisałem coś wyżej na temat innej muzyki, ale dzięki!
3
@Danny Gaucho Nie, po prostu dla większości to "techno". Tak, więc trzeba jednak trochę się znać na tej muzyce, żeby ją rozróżniać. O to mi chodziło
2
@Danny Gaucho Nie znasz się zapewne na tym to co Ci mam tłumaczyć. Muzyka elektroniczna. Mówi Ci to coś? Z czym się kojarzą festiwale zazwyczaj? Masz dużą podpowiedź w komentarzu na odpowiedź chaosa. P. S. Tylko żadnego big roomu, komercyjnej radiówki od Garixa itp
3
@kerouac No bez jaj. Jak nie chcesz wydawać dużo to sobie kup tego nowego xboxa bez napędu. 1350 zł. Na pewno nie 360 xD
1
@Danny Gaucho A po co? Nikogo to nie interesuje. Szanuje każdy gatunek muzyki prócz disco polo właśnie
0
@Chaoss Ja? Haha dobre sobie :). Ja się bawię jak mało kto przyjacielu, ale na pewno nie przy disco :D. Jeździłem na najlepsze festiwale w Europie. Nie trafiłeś
0
@Danny Gaucho Nie. Słabych imprez skoro twierdzi, że to najlepsze na potańcówki :)
2
@Hubso "Znany w Toruniu sportowiec" xD Co on ma wspólnego ze sportem? Pytanie retoryczne ma się rozumieć
0
@Chaoss Współczuje skoro na takie imprezy chodzisz. Remiza jest dla Ciebie w takim razie :D
0
@Hubso Wgl skąd masz to info? Sprawdziłem na facebooku i nie ma jeszcze o tym wzmianki. To się ludzie rozczarują :D
0
@Witam Potupaja na wesele. Ten twór nie ma kultury, a każda muzyka ma swoją kulturę. Czy to rock, czy to rap itd
0
@IronSanHybrid Tysona jakoś potrafił wyciągnąć Cud D Amato
3
@Hubso Haha co za koleś. Miał ogromną szansę wygrać 100 tysięcy, ale zamiast tego komuś mordę obił za darmo :D. No chyba, że to stara sprawa, ale śmiem wątpić. No cóż inteligencją tam mało kto grzeszy jeśli chodzi o zawodników gromdy :D
1
Metro Redux
Parę dni temu kupiłem obie części po promo w pakiecie na ps store.
Kto grał i jak wspominacie tą serię? Ja w końcu będę miał okazję to ograć na ps4.
P. S. Co za idiotyczny pomysł, żeby usunąć "listę życzeń"
0
@l0Messini Eee mandat? Słuszny czy nie, ale to jest główny powód
0
@arasz1819 Nie, po prostu zauważyłem jak sam z siebie zrobiłeś... :) Śmiem wątpić żebym był dla Ciebie dzieciakiem synku :)
1
@RobiS A co to za wynalazek? Top1 raper w Polsce no pewnie haha
8
@FafitFCB Einstein - Ego (CR7 Diss)
0
@DaPi Dlaczego ustawiłeś taki avatar?
1
The Lords of the Fallen i Technomancer w promo na psstore za ok 15 zł. Trzeba brać. Grał ktoś i może więcej powiedzieć na temat tych gier? Zwłaszcza Technomancer mnie interesuje
2
@DaPi Jak nie śpię cały weekend to zawsze. Godziny różne, ale na pewno po 16. A po czynnościach? Po jedzeniu z pewnością. Jeśli mam "zdrowy" weekend to nie sypiam w dzień. Szkoda czasu :)
0
@BorzyKrzys Uwe Boll pierwsza myśl
5
@DaPi Nie wiem, ale największą żenadą la rambli dla mnie był taki jeden od ankiet
0
@adam444 300? Jeszcze niedawno wystarczył niektórym 20 :D