Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Właśnie skończyłem serial Ozark. Jak oceniacie? Dla mnie mega, jeden z moich ulubionych zdecydowanie.
0
@gacek Dokładnie. Gówniarzeria
0
@HypeR Jesteś po prostu dzikusem i wolisz siedzieć sam spoko
0
Mam pytanko odnośnie betclick i ich systemu. Jak obstawiam np 3/8 to podana kwota obok jest za wygraną przy tych trzech trafieniach czy za cały zakład? Fame chce obstawić. Dopiero założyłem tam konto więc wolę się upewnić.
0
@marko111122 A w czym problem?
0
Znacie jakieś modele butów na takiej wyższej podeszwie jak przy air forcach?
0
Polecicie jakieś radio z wiadomościami? Chciałem sobie posłuchać na słuchawkach w robo trochę bo mnie ciekawi co tam się dzieje na bieżąco
1
@kryhaa Udało się. Oj nie wiem ja się zatrzymałem na Kai :)
3
Dragon ball z kakarot
Powiedzcie mi jak przesliscie Doriana Vegeta? Mam spory problem
1
@tom9001 Dla Barcelony 7 miejsce w tabeli w grudniu to jak najbardziej blisko dna :)
0
4 przegrany klasyk z rzędu. Śmiech na sali. Dobrze, że nie oglądałem
0
@Cvzx I jak z goleniem na zero?
0
Jaka maszynkę elektryczna do golenia polecacie? Ma ktoś one blade i może polecić? Słyszałem że nie ma diody informującej o naładowaniu - słabo. A jak z resztą?
0
@Cylon1982 No między innymi trenera na pewno :)
3
@Mandriell No i co w związku z tym? To nie znaczy, że każdy kibic ma akceptować takie wyniki. Mamy prawo do krytyki
1
@Objectivo A to mało jest takich piłkarzy co grają w wielkich klubach niewiadomo czemu? Już nawet nie wspomnę jakie tuzy futbolu grały w Barcelonie...
0
Nowe bożyszcze tłumów po Messim
3
Mundo Deportivo: Barcelona zaoferowała 75 mln euro za Daniego Olmo. Dogadała się z piłkarzem ws. 5-letniego kontraktu.
Ta
XD
0
Catalunya Radio: Agenci Cristiano Ronaldo tego lata oferowali swojego klienta również Barcelonie. Katalończycy odrzucili jednak propozycję ws. Portugalczyka, który chciał odejść z Juventusu.
No no :D
0
Co z tym Mbappe? To prawda o tej nowej ofercie i porozumieniu z 215 mln :D? Coś czytałem, ale ponoć poważny nie potwierdził. Wgl śmieszne się wydaje wykładać tyle na piłkarza który mógłby przyjść za rok za darmo. No, ale jeśli przyjdzie to dobra fajnie z przodu a co z obroną? Varane i Ramos odeszli i co dalej :p
0
I co wy na powrót Ronaldo do Manchesteru? Jestem ciekaw jak będą grali. Chętnie będę obserwować :). P.S. Co za okienko transferowe wgl :o :p
0
Fajne te kurtki klubowe
0
Orientujecie się ile w praktyce czeka się teraz na dowód osobisty? Wyrabiał/zmieniał ktoś ostatnio? Mam nagły przypadek, a za niecały miesiąc mam jechać za granice i nie wiem czy ryzykować
0
@kaamil1910 Tak, najlepiej jakby odszedł
0
Ja bym go sprzedał za cokolwiek a nie proponował nową umowę. Jeszcze sobie ją będzie analizował. Śmiech na sali. Powinien się cieszyć, że jest jeszcze w tym klubie.
1
Korzysta ktoś z was z sieci premium mobile? Słyszeliście o możliwej kradzieży danych? Zrobiliście coś z tym?
0
@LeoMessiah Jak wciąż? Jak to świeża sprawa jest. Piszesz to tak jakby co najmniej minęło kilka tygodni
1
@Ojciec5tkidzieci Trochę zbyt ofensywnie :p. Gdzie obrona... Hakimi na śo się nie nadaje. Zamiast di marii bym go dał i nominalnego śo
1
@Encore Zdziwiłbym się gdyby tak nie było. Nie rozumiem czemu temu nie wierzyć? To prędzej ziemia jest płaska @neeed ..no dobra może przesadziłem z porównaniem ale wiadomo o co chodzi :d
0
@endriuuu2 Nie, ale ktoś go porównał z Denzelem - aktorem. Podobieństwa nie widzę