O sobie

  • Zainteresowania Film, książka, serial, gry planszowe, xbox, Stephen King, Eminem, FCB
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Ter Stegen, Luis Suarez, Gavi, Pedri
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3752
  • Liczba komentarzy 248
  • Polecenia 1027

Komentarze

0

@BKSChemik ale ja się z Tobą zgadzam. Nie zmienia to jednak tego, że nie rozumiem ruchu prezydenta klubu akurat w tym momencie. Bo teraz to jest po prostu kuriozalna decyzja. Za gadanie głupot zwalniać? Przecież Xavi w tym sezonie powiedział tyle idiotyzmów i tyle razy się ośmieszał, że głowa mała. Xavi wykładał się Laporcie jak na tacy, ba, Xavi wyprzedził fakty i "sam się zwolnił" w styczniu. To nie, to uparcie go bronili, głaskali, przekonywali i wytworzyli wokół niego taką atmosferę, żeby tylko go w klubie zatrzymać. Zakładam w ciemno, że to z powodu tragicznych finansów właśnie - nowy trener musi dostać hajs, jego sztab musi dostać hajs, a w Barcelonie ostatnio hajs (i nie tylko) się nie zgadza. Dlatego tym bardziej nie rozumiem aktualnej wolty.

0

@BKSChemik yyyy, że jak? A gdzie ja napisałem choćby słowo na temat transferów? Ja tylko zgadzam się z tym, że sytuacja klubu pod względem finansów jest fatalna. My jesteśmy w takiej finansowej padace, że takich Joaos musimy wypożyczać, gdzie 10 lat temu byśmy ich kupowali bez mrugnięcia powiek. My jesteśmy w takiej finansowej padace, że nie możemy zarejestrować naszych graczy a zarząd musi kombinować i robić jakieś akrobacje finansowe, żeby obchodzić przepisy LaLiga w kwesti FFP, celem kupna graczy, których między innymi wymieniłeś. I od razu uprzedzę - nie, nie lubię Xaviego trenera i nie widzę, żeby miał jakiś klarowny pomysł na ten zespół i wiele wpadek to są jego błędy.

1

@Wojtas823 . "Ewentualnie jakiś bardzo bogaty hiszpański biznesmen jako przyszły nowy prezes z konkretnym planem działania na funkcjonowanie klubu i konkretnym zapleczem finansowym lub ewentualnymi sponsorami."

Może popłynę w sferę marzeń, ale do opisu pasuje mi Pique.

5

Ej, ale to jest kabaret. Nie zwolnili chłopa za złe wyniki sportowe, to zwalniają go za słowa prawdy? Do tej pory prawdopodobnie byłem w mniejszości jeśli chodzi o stanie za Laportą, bo bardzo doceniam jego gimnastykę finansową na rzecz klubu. Ale no ten ruch jest... kosmicznie głupi. Wyłączmy z tego wszystkiego samą kwestię Xaviego i to, co on sobą prezentuje jako trener, jego zaklinanie rzeczywistości (byliśmy lepsi, ale wynik mówi co innego) i różne formy marudzenia i brak umiejętności dobrych reakcji na wydarzenia boiskowe. Bo w tym momencie to jest serio sprawa drugorzędna. Ten ruch jest kretyński, bo obnaża prezesa. Pokazuje wręcz, że za sterami tego okrętu stoi facet śmieszny, obrażalski, dziecinny. No bo jaki jest oficjalny argument za zwolnieniem? Skoro miesiąc temu Laporta "rozgrzeszył" Xaviego za porażki pucharowe? Bo co, bo Xavi wreszcie powiedział, że sytuacja ekonomiczna jest trudna? No ale... przecież jest, więc czegoś tu nie rozumiem. No cyrk na kółkach i przykro się to obserwuje z boku.

1

Nie podoba mi się ten transfer. Nie mówię, że Abde był jakimś kocurem, bo nie był. Wielu ludziom przypominał raczej jeźdźca bez głowy, ale no pozbywamy się wychowanka za psie pieniądze, w dodatku wzmacniamy rywala z ligi (chyba, że znowu jakaś poje.... klauzula, że nie może grać przeciwko Barcelonie, ale to działało dla wypożyczonych) i przy okazji pozbywamy się mimo wszystko perspektywicznego gracza, który pewnie gdyby dać mu minuty to mógłby odpalić, choćby transferowo na kolejny sezon. Ech.

Zobacz wszystkie

97

I oby był to ostatni artykuł o tym panu na tej stronie ;)

59

Cokolwiek zrobisz, MAESTRO, najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasowe lata w Barcelonie. Kochamy Cię całymi sercami!

Jeśli odejdziesz po tym sezonie, wróć po latach w nieco innej roli, jeśli zostaniesz - będę skakał z radości ;).

52

Ta stopa wygląda tak, jakby go z krzyża ściągnęli :D.

47

Zauważyliście, że madryckie okładki pokazują naszych piłkarzy, kiedy mowa o przegranym meczu? :D

46

Chłopak podciągnął się bardzo mocno względem poprzedniego roku i potrafi teraz brać na siebie naprawdę dużo. Szacuneczek. A akcja bramkowa, w której brało udział trzech obrońców, to jest jakiś kosmos!

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?