O sobie

  • Zainteresowania Film, książka, serial, gry planszowe, xbox, Stephen King, Eminem, FCB
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Ter Stegen, Luis Suarez, Gavi, Pedri
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3659
  • Liczba komentarzy 244
  • Polecenia 1021

Komentarze

1

Nie podoba mi się ten transfer. Nie mówię, że Abde był jakimś kocurem, bo nie był. Wielu ludziom przypominał raczej jeźdźca bez głowy, ale no pozbywamy się wychowanka za psie pieniądze, w dodatku wzmacniamy rywala z ligi (chyba, że znowu jakaś poje.... klauzula, że nie może grać przeciwko Barcelonie, ale to działało dla wypożyczonych) i przy okazji pozbywamy się mimo wszystko perspektywicznego gracza, który pewnie gdyby dać mu minuty to mógłby odpalić, choćby transferowo na kolejny sezon. Ech.

0

Czyli co, teraz już "starą gwardią" w Barcelonie jest Ter Stegen i Sergi Roberto? Kogoś pominąłem?

0

Nie dość, że biały kolor, to jeszcze kuźwa stary herb wraca. Jednak udało im się zrobić gorszą koszulkę od różowej.

1

Jeśli potwierdzi się, że Busquets odchodzi, to niemal pewne jest, że idzie z Messim do Arabii Saudyjskiej. Ciekawe tylko czy Alba też tam pofrunie, ale chyba dla dobra wszystkich byłoby lepiej, żeby cała ta trójka nie została/wracała do Barcelony. Żeby nie było - sam wiele razy broniłem tu Busiego, do Alby nic nie mam, a Messi stał się najlepszym piłkarzem w historii właśnie u nas, ale zostawmy już przeszłość w przeszłości. Zbudujmy coś nowego, naprawmy system płacowy, nie idźmy w długi i nie napinajmy drabinki, hierarchii i cholera wie, czego jeszcze tylko po to, żeby Laporta mógł po kilkunastu latach powiedzieć "to ja zawróciłem Leo do domu" oraz, żeby trójka starych lisów pobiegała jeszcze po boiskach w Hiszpanii kolejne 12-24 miesiące.

21

@michalgajdek, bardzo prosimy o podcast wyjaśniający ten, oraz inne ostatnie problemy związane z Barceloną w mediach, bo szczerze mówiąc trudno to wszystko ogarnąć. Jest taki szum medialny, że szok.

Zobacz wszystkie

97

I oby był to ostatni artykuł o tym panu na tej stronie ;)

59

Cokolwiek zrobisz, MAESTRO, najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasowe lata w Barcelonie. Kochamy Cię całymi sercami!

Jeśli odejdziesz po tym sezonie, wróć po latach w nieco innej roli, jeśli zostaniesz - będę skakał z radości ;).

52

Ta stopa wygląda tak, jakby go z krzyża ściągnęli :D.

47

Zauważyliście, że madryckie okładki pokazują naszych piłkarzy, kiedy mowa o przegranym meczu? :D

46

Chłopak podciągnął się bardzo mocno względem poprzedniego roku i potrafi teraz brać na siebie naprawdę dużo. Szacuneczek. A akcja bramkowa, w której brało udział trzech obrońców, to jest jakiś kosmos!

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?