1

Jak myślicie uda się Atletico wygrać ligę w tym roku? Życzę im tego, przede wszystkim Luisowi :). Fajnie jak coś z nimi zdobędzie jeśli my nie możemy

0

@monsterrize Jakie nasmarowane grubo? Wygrali LM, grał bardzo dobrze jak reszta drużyny więc beka z Ciebie. Neymar finał LM, ciągnął ich więc skończ te swoje bóle :)

1

Właśnie zacząłem oglądać dokument Iniescie na TVP Sport (Andres Iniesta nieoczykiwany Bohater 2020). Już się kończy, ale jak ktoś ma dekoder pod internetem podłączony to zapewne może sobie cofnąć. Polecam
https://ibb.co/mJ8Ct21

0

@AssisMoreira I kto został nominowany?

2

@FC1899Barca Prawie jak w God of War :)

1

Jak tam CyberPunk u was? Na czym ogrywacie? Jak oceniacie i ile problemów macie :D? Ja na razie nie planuje zakupu, poczekam. Troszkę na yt oglądałem aby jak grają

0

Zdjęcie pierwsza myśl FIFA

0

@Matej 10-15 sekund by Ci zajęło znalezienie :). To ten gol piętą...

2

@Kante Jaką chcesz? A inni skąd mają znać jak gra dopiero wyszła? Z trailerów? Co to za frajda pytać innych o zdanie w grze RPG? Ty masz decydować

0

@Rust_Cohle Chyba z.. Spadłeś :D
Griezmann>Lukaku>Haland

1

Ej powiedzcie mi nieliczni posiadacze ps5 a i nie tylko. Kto wie po prostu. Czy jest pełna kompatybilność wsteczna do ps4 w końcu czy nie? Nie należę do osób co kupują gry za ponad 200 zł, wolę poczekać kilka miesięcy, albo dłużej (zależy od tytułu). No i nie wiem czy jest sens jakoś na wiosnę kupować ps5 żeby mi gierki jeszcze z ps4 działały. Mam kilka tytułów do ogrania jeszcze.

0

@MaŁolat Klasyka rapu z USA..

21

O to tylko życzyć Luisowi wygranej. Ostatniej w koszulce Barcelony :(

0

Dlaczego ja nie postawiłem na Don Diego. Stawiałem na niego, ale nic nie postawiłem. Właśnie oglądam powtórkę gali bo usnąłem. Jakie były kursy wczoraj?

0

@joloskyy Wiem, wiem. To nie pocieszenie :d

0

@joloskyy Nie przeżywaj. Ja do ok 16-17 w pracy, a potem trasa z Warszawy na wlkp to w domu będę koło 21 najwcześniej myślę

0

Co to jest ten program ochrony klientów, na czym polega? Zaznaczyłem tym razem odruchowo przy płatności za gromde na hotpay i mi wyszło 4 zł więcej. Niby mam tam konto. Automatycznie się rejestruje po tej prowizji? Orientuje się ktoś?

4

Icardi akurat z wymienionych rodaków nie jest dobrym przykładem do zachęcenia Messiego do przyjścia :p

0

Szyk miasta w Paryżu jest tylko w centrum. A i tam jest problem nawet. To już dawno i nieprawda :)

0

Fajnie, że Dest sobie trochę pogra. Oby go wygryzł na stałe :)

2

@kibicsportu Nieważne czy dobre bo to, że to rozważa to akurat pewne :)

1

Nie cieszcie się tak. Niestety, ale za tydzień wygrają i wyjdą z grupy

1

@FC1899Barca Piękne wykonanie

1

@PatrickoBarca A gdzie leciał?

3

@Criss18Barca Nie oglądałeś meczu? Wszystko tam było widać :p

1

@Tuc Requiem dla snu

0

Komentarz usunięty

0

@BartArt Coutinho będzie jeszcze dobry :p

0

@KAROLC-10 Co od niego chcesz?

1

@patrykppp17 Zapewne nie odczujesz. Ja mam 6 gb w p20 pro i max wykorzystałem 4, a grałem w wymagające gry również i wgl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?