Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti@deyna2018 Dzięki, edytowałem post
0
Są tu fani walking dead? Kupiłem nowy plakat do anty ramy i chciałem pokazać co myślicie. Edit :
https://m.fotosik.pl/zdjecie/c534aacb926edd30
https://m.fotosik.pl/zdjecie/8a2dc23505da38c3
A ten drugi stary, obok siebie będą
Duży format ogólnie, może tego nie widać na zdjęciu
2
Szkoda, że Roberto nie gra za Busquetsa chociażby... Ile jeszcze...
3
@kamilop Roberto? Pjanic?
0
@masq Na pewno Fati nie będzie grał na 9 tylko na skrzydle
3
@Czarny_ck Srenia. On się nawet na ławkę nie łapie w przeciętnej drużynie la liga a co dopiero tutaj w pierwszej 11. Za to Puig powinien wybiec za Busquetsa, albo Roberto.
0
Orientujecie się czy Phasmophobia wyjdzie na ps4?
0
@MaŁolat Pedri w pomocy z Puigiem hah i kto by bronił? Tak to sobie możesz w Fifie grać małolat :)
0
@MrCules Cały czas było granie 4 3 3 i gówno z tego było. To Messi gdzie by grał? I kto obok Coutinho?
0
@Rewolucja123 Twój mi się podoba. Ewentualnie tylko De Jong za Roberto i Pedri od po początku
2
@czar007 Niby kto zje? Jakoś nie widzę. Przecież większość normalnie myślących się z tym zgadza, więc nie pisz bzdur
0
@jasiuZ Pokaż kiedy i gdzie bo wyłączyłem :d. Komentator również w szoku, nie widział także? Dziwne
0
Nie wiem co mnie pokusiło ale włączyłem puchar Polski czyli mecz Znicz - Lech. To co zobaczyłem to szkoda komentować. Nie było mowy o spalonym a sędzia odgwizdał go. Mało tego, sprawdzili na var i został ten spalony xD. Więcej tego gówna nie oglądam
0
@lukaszbarca15 Ja nie jestem zachwycony tym filmem, ale obok king konga to średnio :D
0
@michal26 Grypa poważna choroba? To co powiesz o raku czy aids :D? Jasne, na grypę ludzie umierają, ale, żeby poważna?
0
@zenoowity Twierdzisz, że te statystyki są prawdziwe tak? Oczywiście, że te dane są zakłamane. Pranie mózgów. Sam znam osobiście dwie osoby co w tym roku zmarł im ktoś bliski jak np dziadek i podawali te przypadki w mediach lokalnych jako covid 19 choć to całkiem inna sprawa. Widziałem również jak pisali na fb w komentarzach, że oskarżą różne media za kłamstwa co wypisują apropo swoich bliskich i rzekomego covida. Także no...
0
@Pogba Mam c, szybkie
0
@PatrychoO Co przy takich filmach jak Forrest Gump, Nietykalni czy nasz Znachor robi jakiś Kong wyspa czaszki albo Szybcy i Wściekli? Chociaż szybcy seria ok, lubię też, ale nie pasuje do takich wisienek
0
@urbipl Po to właśnie jest "la rambla" i ogólna możliwość komentowania. Także będę sobie pisał co mi się podoba
0
@Fhaku No każdy przypadek jest inny bo każdy organizm jest inny. Jeden jest ze szkła, inny z tytanu. No i co? Kolejny...
0
@YoNoEntiendoNada Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Uwaga
'Oczywiście zaraz ktoś napisze jak on się prowadzi i, że nie jest w wieku takiego ryzyka itd, ale mimo wszystko. Takich przypadków jest MNÓSTWO.'
Aha i przykłady z "Kowalskich" znam i to z najbliższego otoczenia i mają się dobrze wszyscy już i co teraz?
0
@urbipl Wiem, że istnieje i co z tego? Po prostu nie jest taki groźny za jakiego się go uważa przez większość. Też miałem już doczynienia z tym wirusem w bliskim kręgu więc daruj sobie chłopie
0
@Szpenser No i co w związku z tym? Ja miałem przez tydzień również gorączkę i "umierałem" i nie miałem żadnego covida. Mówili o tym w telewizji? No nie
1
@takisobiektos Haha za co? Rozumiem, że ty też dałeś się omamić telewizji i statystykom. Rozumiem. Pewnie za rozumem też nie stałeś w kolejce jak to się mówi.
0
Komentarz usunięty
0
@Kwiatek67 Czyżbyś skończył szkołę i w końcu musiał zarabiać na siebie sam?
6
Ronaldo z covidem w domu uśmiechnięty od ucha do ucha na zdjęciach i nie widać jakoś tej choroby. Dostaje pozwolenie na grę i strzela od razu 2 bramki po wejściu z ławki. Czego tu się bać? Oczywiście zaraz ktoś napisze jak on się prowadzi i, że nie jest w wieku takiego ryzyka itd, ale mimo wszystko. Takich przypadków jest MNÓSTWO. Także Ci co mają jobla na punkcie tego tematu to polecam się rozbiec, a ściana sama się znajdzie. Frustracja ludzką głupotą i naiwnością stąd ten post. P. S. Oczywiście nawiązuje do ludzi co dali się omamić telewizji i wierzą w to wszystko co im się tam pokaże
1
@NemeZis93 To trzeba było się określić, a nie dawać takie ogólne pytanie :)
2
@kwizatz Nie kupią go tylko odejdzie za darmo bo przecież kontrakt mu się kończy a poza tym ma tą klauzule co mu na to pozwala
1
@Kusco15 Mówiłem, że to większy cwaniak od tak nie lubianego przez niektórych McGregora