Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niby obniżenia pensji, ale i tak dostaną te pieniądze. To co za problem. Czyli żadne cięcia skoro i tak dostaną te pieniądze. Co to za różnica dla nich czy dostaną teraz czy za 2 lata. No chyba, że taki Thiago Silva. On przecież poszedł do PSG bo "musi wykarmić rodzinę"
0
Czy na ea access jest pełna wersja jedi upadły zakon do ogrania :o? Bo nie wiem czy abonament dalszy zapłacić. Ogólnie to bardzo fajna sprawa, ale nie grałem nic w ea ostatnio nawet w fife to odpuściłem
0
@Chaoss Tak? A ja tak mało widziałem i myślałem, że nie ma za dużo właśnie hehe
1
@paweldunajecfcb Ja nie jestem czytelnikiem, ale chętnie przeczytam Tysona książkę nową no i jak już się ukażę to Marcina Najmana :d
0
@Chaoss Ale już nie gra w filmach i chyba nie zanosi się na powrót. Zapewne znasz powód. I jak będziecie teraz żyć :>?
0
@maatiixx No to odpowiednia pora, żeby odszedł. Powinni byli mu pozwolić teraz odejść
0
@clyde Żadna. Nie interesuje mnie, ale szanuje.
0
@wojopancer Brakuje 9. Przydałby się "chociaż" Depay
0
@AlicjaFCB A to w pracy nie można zjeść śniadania chociażby?
0
Orientuje się ktoś czy na CDA Premium mogą być zalogowane dwie osoby jednocześnie na tym samym koncie?
0
Wie ktoś coś kiedy nowy sezon ozark na netflix?
0
@Ojciec5tkidzieci No to naucz się pisać i to ładnie odziel akapitem :>
4
@Pertezm Ja chciałem i będę chciał
0
Komentarz usunięty
2
@Jakchcesz I łysy łeb
0
@Ojciec5tkidzieci No i co ma Najman z tym wspólnego?
1
@Lionello To nie czytaj i nie marudź
0
Spider Man 2018
Pokonałem tego Azjatę w metrze, poza tym sporo zrobiłem z bocznych misji. Zbieranie itp. Dużo do końca jeszcze jeśli chodzi o główny wątek? :D
Mam jeszcze inne tytułu do ogarnia i już mnie zaczyna nudzić ten spider man powoli
0
@Konias4318 Sprowadził go do parteru w walce bokserskiej, został odebrany mu punkt. Następnie go kopnął. Walka była na zasadach bokserskich
5
@Stasiuburza Co Ty pieprzysz? W K1 nie można kopać xD? To była walka na zasadach bokserskich, w małych rękawicach. Weź milcz następnym razem zanim takie głupoty napiszesz. Idź spać
0
@Allbi Można link?
0
@tobiasson92 Przecież to pewne. A gdzie to sugeruje? Leci gdzieś live?
0
Co ten Najman odje.. Co za sprzedajna nie powiem co..
0
@nieprzysiadalnosc Też problem. Już wiem, że to wina banku. Do rana nie ma płatności internetowej. Wiecznie coś ryją, co chwilę jakieś przerwy techniczne...
0
Chce zapłacić za dostęp do PPV, ale nie ma mojego banku (Santander) na liście hotpay. Ktoś orientuje się co zrobić w takim przypadku?
0
Do której części FIFA wychodziła na PS3? Nawet nie zwróciłem uwagi. Z ciekawości
0
@Zoker Myślałem, że koło 2000 też była przy premierze. Poza tym co to za porównanie. To jest lepszy sprzęt. Za 2300 pytanie czy się opłaca? Śmieszny jesteś. Już Ci wyjaśnili do góry zresztą
0
@Zoker Jaka wysoka? A wcześniej za ile były? Podobna cena
0
@AlexDark00 No ja tak samo. Od mate 20 lite się zaczęło jednak szybko dokonałem zwrotu i dopłaciłem troszku do flagowca p20. P20 mi zaje to kupiłem p20 pro po dobrej cenie i póki co jeszcze z tym modelem.
0
@zmiter912576 Zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym i spaghetti bolońskie