Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Bardzo stare info było znane z dobra godzinę temu :>
3
Ogień czekam :D
0
@Transu96 Dobrze wiedzieć :)
0
@Rust_Cohle Dlaczego :>?
1
@Kgorecki2500 No tragedia jest, wątpię, żeby coś się zmieniło dalej.
0
@marcin62 Już jest? Pozdrawiam fanów RE :D. Jeszcze nie grałem w 8
1
Co macie za składy w FUT i w której lidze? Ja mam coś takiego https://www.futhead.com/22/squads/195556/. Gram z miesiąc może, wróciłem po latach do Ultimate Team i zapomniałem jak potrafi wciągnąć.
1
@VegetaPolska To zdrowia życzę i udanego urlopu
1
Śmiesznie wygląda ta rejestrcja Roberto tutaj. Trochę nieładnie klub traktuje De Jonga po tym tekście się z tym zgadzam.
0
@VegetaPolska No, ale jak wymuszone zostało przyjście to słabo a tu urlop... l4
2
@VegetaPolska Taką pracę sobie wybrałeś i na to się godzisz to rób jak osioł
0
Chcieć a móc... Ale oby się udało :)
0
@Adi123456789 Jaki krok w tył xD? Dlaczego?
0
Kiedy Robert Lewandowski przejdzie do FC Barcelona z Bayern Monachium? Jak myślicie chłopaki i dziewczyny? Osobiście bardzo bym się cieszył z transferu. Raz, że jakość a dwa rodak z którego można być dumnym jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Nieważne, że ma 34 lata, już mniejsza w to.
1
@PanZagadka O dzięki skończę łupanie w ultimate w końcu i coś obejrzę dla odmiany :D
0
@lukkobe Haha do prime dodałes Roberto ty durna pało xD?
0
@qba Raz dał fajną asyste Suarezowi nw czy to nie był jakiś klasyk :D
0
@SamuraJack No właśnie tracimy wartość sportową jak odejdzie kto będzie tam grał?
0
@Tomix_83 100 za prawie 30 letniego Silve?? Nic specjalnego teraz nie gra zresztą. Puknij się w cymbał
1
@macio_944 Old spice limitowana
0
@SamuraJack Obyś Ty odszedł z tej strony
0
@Messi1000000 Ojejku jak mi przykro że Ci go szkoda ale fakt powinien zostać
0
@pienaar A ja jako kibic chce żeby odszedł ale na jego miejscu bym został :). Pieprzysz głupoty
0
@SamuraJack Dlaczego sprzedaż to dobra decyzja łbie?
0
Z takim środkiem pola tym samym praktycznie od 8 lat wygrywać lm to jest naprawdę coś :D
0
@DaPidejpi No tak prawda ale takie komentarze jak Twój aby śmieszą
0
@Cvzx Też mam takie wrażenie z drugim kolega. Inny się cieszy :p
0
To co przyjdzie ten Lewy czy nie jak myślicie? Jak nie teraz to po zakończeniu kontraktu czy przedłuży?
1
@John_Doe Tak. Nie wiem, ale zapewne tak
0
@Jakchcesz Zakończenie trochę... Kijowe moim zdaniem jak i wielu