1

@barcanawieki Bardzo stare info było znane z dobra godzinę temu :>

3

Ogień czekam :D

0

@Transu96 Dobrze wiedzieć :)

0

@Rust_Cohle Dlaczego :>?

1

@Kgorecki2500 No tragedia jest, wątpię, żeby coś się zmieniło dalej.

0

@marcin62 Już jest? Pozdrawiam fanów RE :D. Jeszcze nie grałem w 8

1

Co macie za składy w FUT i w której lidze? Ja mam coś takiego https://www.futhead.com/22/squads/195556/. Gram z miesiąc może, wróciłem po latach do Ultimate Team i zapomniałem jak potrafi wciągnąć.

1

@VegetaPolska To zdrowia życzę i udanego urlopu

1

Śmiesznie wygląda ta rejestrcja Roberto tutaj. Trochę nieładnie klub traktuje De Jonga po tym tekście się z tym zgadzam.

0

@VegetaPolska No, ale jak wymuszone zostało przyjście to słabo a tu urlop... l4

2

@VegetaPolska Taką pracę sobie wybrałeś i na to się godzisz to rób jak osioł

0

Chcieć a móc... Ale oby się udało :)

0

@Adi123456789 Jaki krok w tył xD? Dlaczego?

0

Kiedy Robert Lewandowski przejdzie do FC Barcelona z Bayern Monachium? Jak myślicie chłopaki i dziewczyny? Osobiście bardzo bym się cieszył z transferu. Raz, że jakość a dwa rodak z którego można być dumnym jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe. Nieważne, że ma 34 lata, już mniejsza w to.

1

@PanZagadka O dzięki skończę łupanie w ultimate w końcu i coś obejrzę dla odmiany :D

0

@lukkobe Haha do prime dodałes Roberto ty durna pało xD?

0

@qba Raz dał fajną asyste Suarezowi nw czy to nie był jakiś klasyk :D

0

@SamuraJack No właśnie tracimy wartość sportową jak odejdzie kto będzie tam grał?

0

@Tomix_83 100 za prawie 30 letniego Silve?? Nic specjalnego teraz nie gra zresztą. Puknij się w cymbał

1

@macio_944 Old spice limitowana

0

@SamuraJack Obyś Ty odszedł z tej strony

0

@Messi1000000 Ojejku jak mi przykro że Ci go szkoda ale fakt powinien zostać

0

@pienaar A ja jako kibic chce żeby odszedł ale na jego miejscu bym został :). Pieprzysz głupoty

0

@SamuraJack Dlaczego sprzedaż to dobra decyzja łbie?

0

Z takim środkiem pola tym samym praktycznie od 8 lat wygrywać lm to jest naprawdę coś :D

0

@DaPidejpi No tak prawda ale takie komentarze jak Twój aby śmieszą

0

@Cvzx Też mam takie wrażenie z drugim kolega. Inny się cieszy :p

0

To co przyjdzie ten Lewy czy nie jak myślicie? Jak nie teraz to po zakończeniu kontraktu czy przedłuży?

1

@John_Doe Tak. Nie wiem, ale zapewne tak

0

@Jakchcesz Zakończenie trochę... Kijowe moim zdaniem jak i wielu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?