O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 76
  • Polecenia 168

Komentarze

qba

0

Nie miałbym nic przeciwko.

qba

3

3 minuty do końca. 75 podań między obrońcami....

qba

1

@GeneralXavi Z tymi dośrodkowaniami to bym nie przesadzał. Spójrz na jakość jego wrzutek z rożnych (czyli ze stojącej piłki). Z reguły kończą swój lot na wysokości kolana pierwszego obrońcy

qba

0

@barpol11 nie robisz analizy, mówisz, że się nie znasz, ale twierdzisz, że to co napisałem to bzdury. Trochę w stylu: "nie jestem lekarzem, ale diagnoza do dupy". Gratuluję warsztatu. Anyway, najlepszego w nowym roku ;-)

qba

0

@PoGGi inna sprawa, że statystyki można sobie wyciągnąć na pierwszym lepszym portalu. Żeby je przeanalizować i spróbować z ich pomocą (nie na ich podstawie) opowiedzieć co się dzieje na boisku i dlaczego jest tak, a nie inaczej. Mi patrzenie w statystyki przypomina sytuacje sprzed kilku lat gdzie Barcelona miała posiadanie piłki na poziomie 70%, a nie można było patrzeć na 1000 podań busquetsa na dwa metry w bok. Po prostu nie analizujmy gry tylko przez pryzmat statystyk (asysta asyście nierówna, posiadanie piłki nie wygrywa meczu, etc.). P.S. Nie obrażam się, bo nie ma o co. To tylko sport.

Zobacz wszystkie
qba

47

jak można mówić, że Xavi postawił na swoim? Pique popełnił 4 błędy. Dwa skończyły się golami, jeden poprzeczką. Jak się w głowie ma organizację turniejów tenisowych, ileś tam biznesów, klub z segundy na własność, rozwód z Shakirą to nie można się skupić na grze.

qba

29

Co to za pierdoły "otoczenie zawodnika przyjęło". A co to jest - demokratyczna decyzja wioski?

Tak czy siak - 1,2 miliarda euro... Powiedzieć, że to jest chore to nic nie powiedzieć...

qba

23

Czy fcbarca.com potrzebuje takich artykułów od czapy?

Mam wrażenie, że co chwila czytam "Problemy z Lewandowskim", "Lewandowski odejdzie z Barcelony?", "Czy Barcelona potrzebuje Lewandowskiego?", "Czy transfer Lewandowskiego był błędem?".

Barcelona nie miała napastnika od czasu przedostatniego sezonu Suareza. Wcześniej próbowała grać bez klasycznego napastnika i ćwiczyła Alexisa na tej pozycji. Teraz jak nie ma Lewego próbuje z Ferranem i Ansu i... nie idzie. To, że gromadzimy punkty jak szaleni jest tylko i wyłącznie efektem szczęścia i tego, że mamy żelazną defensywę, Ter Stegena w życiowej formie, a przeciwnicy pod jego bramką potykają się o źdźbła trawy. Jeśli ktoś uważa, że Lewandowski jest tej drużynie niepotrzebny - pilnie potrzebuje wizyty u lekarza.

qba

8

Paradoks tej sytuacji jest taki, że topowi piłkarze w Europie mogą mniej zarabiać w swoim primie, bo na starość dostaną złote kajdany na pustyni ;-)

qba

7

spokojnie, wystarczy wygrać w I instancji, bo Bembele spóźni się ze złożeniem apelacji

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?