Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom Wow, a dzisiaj jest sobota
0
Ten durny polsat ocenzurował tego "bad boya" co właśnie leci w tv. Haha dramat. Niech bajeczke puszcza jak to w piątki wieczorem mają w zwyczaju. Żenada
0
@jacobFCB Przecież Fati nie gra
0
Znowu ten Griezmann... Eh
No, ale cała reszta fajny skład
0
@mindbender84 Nie i co kłamiesz bezczelnie.
1
@Hubso Ok dzięki. Chyba najtańsza opcja z takimi kanałami. Wydaje mi się, że to nielegalne tak nawiasem bo coś za tanio :D
0
@Hubso Aha no ale konkrety panie. Player czy cyfra? Czy jeszcze co innego?
0
@BarcaInfo No nieeeee... To po obronie mistrzostwa. Może kogoś ściągną w zimie
1
@Krisgum Wystarczy wejść na YouTube i wpisać Lewandowski goal oraz zaznaczyć wg daty przesłania. Zajęło mi to 15 sekund. Jak się podcierasz to też kogoś prosisz o pomoc rozumiem?
0
@barcelonaLM Jak nie jak tak? Co jakiś czas sędzia komuś pomoże umyślnie bądź nie. Tego już nie wiem. Z PSG np to była już wgl masakra z tą remontadą :)
0
@jakub1906 Cracovia xD. Co to coś robi między tymi klubami. Żałosna polska piłeczka
2
@FCBKasza Barcelony też się to tyczy i co? :)
1
@VirtuoZ A co ma się dziać? 23 minuta dopiero przegrywają 1-0 aby i co?
0
@Danny Gaucho No i co takiego. Messi ma więcej :d
0
@cules_ Dobre piwo to minimum 3. No jakieś gówno kupiłeś pewnie
2
@Chwytliwy A, że niby Lukaku taki szybki? Niebywałe
2
@Kamilos84 Za 3 lata też tyle będziesz miał. Niebywałe!
0
@Hushovt To niech będzie najlepszy zespół na świecie w Anglii :D
0
@pawello10 No i co czemu nie odpiszesz koledze? Taki ograniczony jesteś? Krótkowzroczne myślenie. Palnąłeś głupotę teraz się wykaż :)
0
@Drahenfelst Dlaczego?
0
Liverpool najlepszy zespół na świecie i tak obronią tytuł i tak
1
@michaleu Nie i co kłamiesz. Nie ma gola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto zagra dzisiaj, jak myślicie?
Fati Messi Trincao/Pedri
Coutinho
De Jong Pjanic/Busquets
Firpo/Dest Lenglet Pique Dest/Robert
Neto
0
Nigdy go nie lubiłem. Przereklamowany, słaby piłkarz. Pasował tylko pod jedną taktykę widocznie.
0
@barcelonaLM A jak ludzie umierają na aids czy choćby grypę to co? Zabronić np współżycia bo ktoś może mieć aids? Na grype więcej ludzi choruje to czemu nie było takich obostrzeń :D? Naprawdę muszę to tłumaczyć? Myślałem, że zrozumiecie, ale widzę jest problem z myśleniem na noc.
0
Komentarz usunięty
0
@AdiKingu96 To jest jakaś masakra z tym Harrym Potterem na TVN. Uwielbiam serię, ale naprawdę trzeba mieć tupet żeby średnio co dwa miesiące puszczać to na nowo. Myślałem, że Polsatu i 'szklanej pułapki' nic nie przebije, ale TVN jest niemożliwy.
1
@zodiak_10 Jesteś bardzo śmieszny