5

Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę pożegnalną sesję zdjęciową Luisa z Camp Nou w pełnej rozdzielczości? Chciałem wywołać sobie w większym formacie i oprawić. Oczywiście ban był więc jestem spóźniony. P. S. Mówiłem, że Messi pójdzie grubo z wpisem pożegnalnym do Luisa no i faktycznie zarząd motyw przewodni

0

@kuz No dobra, teraz tak, ale my takiego napastnika którego wolisz nie mamy :p

1

@kuz "Albo jakiś całkiem nowy zawodnik o którym media nie wiedziały. :)"
Znając pomysły zarządu może lepiej nie :D

0

@LuisSalvano Martwi mnie Depay, że jednak nie dojdzie do transferu i zostaniemy z Griezmannem na 9. No chyba, że Messi by tam grał i wtedy może w końcu byłyby skrzydła z prawdziwego zdarzenka
Trincao/Fati Messi Dembele/Pedri

0

@BarcaInfo Hm niby co przemawia za powrotem Goetze do Bayernu? Cienki jest jak nie wiem, skończył się. Co z tym Eriksenem nie tak, że po pół roku w nowym klubie chcą go nawet wypożyczyć? Trzeba było go brać

1

@Pilka_jest_okragla a bramki są dwie

0

@Kubox Ja też już dostałem od jego "polecenia" bana mimo, że tam tylko prawda była, więc rozumiem...

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Kenxu Bardziej bramkostrzelnym na pewno. Lepszym no nie

0

Nagranie z ostatniej popularnej kompilacji z Twittera z Luisem Suarezem i jego bramkami

52

To dopiero byli amigos

2

A nie tak dawno kolejna piękna bramka

8

Komentarz usunięty

0

@chelsta A on nie wykładał Messiemu? Czesem przesadzał z tym wręcz. Stąd tyle miał asyst

3

@xBoMBoWiECx Błąd. Coutinho nie powinien grać na skrzydle

0

@Mns21 No rozkręcił się po zawieszeniu w pierwszym swoim sezonie. Na najważniejszą część sezonu był idealny

12

@Lokoo No przecież zawsze było jasne i oczywiste, że tylko i wyłącznie FIFA. Czy to 21 czy to 15. Żadne pesy. To taki odpowiednik Xboxa który próbuje konkurować z PlayStation. A wyników sprzedaży i grywalnośni nikt nie oszuka.

0

@NaFazieHitman Myślałem, że Semedo, Vidal, Arthur i Rakitic już odeszli, ale ok

0

@FranzMaurer No właśnie o to mi chodzi nie? Z Vidalem takim wpisem się ładnie pożegnał więc tymbardziej jestem ciekaw jaki będzie z Luisem. Już nie pamiętam co było z Neymarem

2

@Coutinho007 Dni w serwisie
523
Liczba komentarzy
23223

Grubo Ci powiem Cou :D
Ja mam w 5 lat 4x mniej :d
P. S. Tak z ciekawości wszedłem

3

Jestem ciekaw wpisu Messiego jak odejdzie Suarez oficjalnie... Będzie "grubo"coś czuję. Może będzie pstryczek w nos w stronę zarządu.

10

Zapłakany Luis odjeżdżający z ciutat esportiva
https://www.facebook.com/official433/videos/4766442783380723/

1

@lucca87 Ronaldo "El Fenomeno". Za fenomen :)

1

@Chakalaka Marcin Najman na prezydenta Warszawy

0

@Hushovt Tak jak Britney

27

Szkoda, że nie trafił do nas wcześniej...

27

Dobrze pamiętam ten mecz jak i zagranie

1

@Bocheno1 Zgadza się, później sprawdziłem i zapomniałem o nim

9

Uu nie widziałem

8

@covidout Przydałby się do tego grona Roberto, Umtiti i Busquets, ale niestety...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?