1

@Tales_Omletu A co, ma grać w pierwszym za kopanie się po czole? Przy Suarezie i Coscie nawet to sobie nie pogra edit: no fakt dzisiaj dobrze zagrał, nie widziałem meczu aby włączyłem jak Luis wszedł. To w takim razie Suarez Felix w pierwszym @Patrykl145

0

Co z tym Cavanim w końcu? Ja bym go widział w Atletico i graliby dwójką napastników z Luisem. Costa out.
Edit: Felix Suarez z przodu jak jest forma, nie widziałem dzisiejszego meczu :). Dopiero od 70 min. No, ale jakby Costa odszedł to nadal widzę Cavana w Atletico

0

@DonMatteo901 Fajnie jakby Cavani przyszedł jeszcze i graliby dwójką napastników

1

@bolinho89 Victor Valdes

1

@MrShakira Z ciekawości. Dlaczego masz jakąś dziewczynę na avatarze, w nicku również kobieta a jesteś mężczyzną? Coś nie halo czy :D

0

@Klaudia30 Pięknie wyglądasz w tej koszulce. Sory musiałem

0

Na sofa score przewidywany skład byłby świetny jak na dziś
Fati Griezmann Dembele
Messi
Frankie Pjanic
Alba Lenglet Pique Roberto
Neto

0

Moim zdaniem skoro Messi chciał odejść to jego powinni sprzedać, a zostawić Suareza który nie chciał odchodzić. Jestem pewien, że przy prawdziwych skrzydłowych Luis byłby liderem drużyny. Coutinho za plecami do tego i jazda

0

@Tales_Omletu Tobie musiałem pokazać bo masz problem mimo, że jest czarno na białym to dalej swoje. Trzeba potrafić uderzyć się w pierś

0

@Tales_Omletu Pytanie czy Ty wiesz kolego :).
Według słownika, medialny to między innymi 'środkowy' oraz 'odnoszący się do mass mediów', ale często spotykam się z osobami używającymi tego wyrazu w znaczeniu 'sławny, taki o którym wiele się mówi'
Także nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia co nawet znaczy takie proste słowo

1

Hoffenheim 4:1 Bayern

Pierwsza porażka Bawarczyków od grudnia 2019 roku...
Jestem w lekkim szoku jeśli chodzi o wynik

0

@Tales_Omletu Nie medialny? Jest nominowany do piłkarza roku, ale okej

0

@Shapiro Też jestem tego zdania. Jestem pewien, że przy prawdziwych skrzydłowych i braku Messiego Suarez by się jeszcze bardziej rozstrzelał

0

@blaugrana_36 Ale to zarząd z niego zrezygnował jak mówił Koeman. Nie mógł by tak mówić jeśli to by była nieprawda

0

@Majsteer Chyba dla jaj bo nie wierze, że są aż tacy głupi ludzie którzy oglądają choć czasem piłkę. Nie trzeba się znać na piłce nożnej żeby wiedzieć że to bzdury z tymi 10 bramkami

0

@blaugrana_36 Obstawiam, że ok 30. Ej ej ej to nie Koeman z niego zrezygnował tylko zarząd. Czytasz czesem artykuły :)?

3

Haha następna bramka. Mam nadzieję że nam walnie hat tricka za zarządu tego... Bartomeu

1

@itmustbejoke A dzisiaj jest niedziela

1

@MiGzi Bez przesady. I co z tą paką jakoś nic nie potrafią zdobyć

0

@Agent005 O co Ci konkretnie chodzi :)?

2

@Kusco15 Ja nie lubię cwaników, ale to są wyjątki akurat. Np nie szanuje Jędrzejczyk za to co robi przed walką. P. S. Nic do Ciebie nie mam, chętnie poczytam o tych walkach jeszcze

1

@Kusco15 Za styl walki i udawany szacunek i pokorę. Władimir w sumie to może i nie, ale Witalij tak co do tego szacunku. Było to widać nie raz bo oglądałem konferencje prasowe z ich udziałem gdy byli na szczycie.

0

@Kusco15 Oj widzę, że się nie dogadamy jednak patrząc na Twoje inne wpisy, szkoda. Nie lubię Kliczków i nie zgadzam się z Tobą w paru kwestiach. Myślę, że Fury znowu wygra z Wilderem. Nie widzę żadnych argumentów przemawiających za Amerykaninem w tym momencie. Chyba, że rzuci się jak Lennox albo Brewster na Andrzeja. No, ale wątpię..

1

@Kusco15 Zdążyłem przeczytać. To już jest gruba przesada z tym usuwaniem za takie coś

9

Wielki szacunek i uznanie dla Janka Błachowicza. Mamy mistrza UFC. Ambitny chłopak, został mistrzem KSW, chciał dojść na szczyt i mu się udało. Ja np nie przepadam za Mamedem tak wielbionym u nas bo to żaden polak to raz, a dwa myślał tylko o pieniądzach i nie był tak ambitny, żeby iść do UFC. Jankowi też nie dawali szans i co?

0

@RadekACCA Bardziej mnie interesuje co Błachowicz zrobił dzisiaj w nocy, mamy MVP MMA :)

0

@BarcaInfo Z całym szacunkiem dla Puyola, ale do bycia prezydentem Barcelony nie wystarczy nazwisko. Mógłby pełnić jakąś funkcje w klubie i motywować zespół, ale na pewno nie być prezydentem.

1

@Majsteer Głowa i ręka wychodzą za linie więc jak może nie być spalonego

2

@Triv44 Ja się bardziej cieszę, że Szczęsny jest podstawowym piłkarzem takiego klubu jak Juventus i gra z jednym z najlepszyvh piłkarzy wszech czasów C Ronaldo

6

Czyli jak nie wypali Dest, może przyjść za 2 lata Emerson za 9 mln? Może w końcu będzie spokój na tej prawej obronie i pozbędą się tego Roberto...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?