O sobie

  • Zainteresowania talat.pl
  • Ulubiony zawodnik puyol, iniesta
  • Ulubione zespoły gks katowice, fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 96

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 562
  • Polecenia 1446

Komentarze

0

@LatajacyHolender co nie zmienia faktu, że tak właśnie jest. W Barcelonie nie był po kontuzji i w ostatnim czasie robił to samo. Po drugie, wspomniałem też o formie. A po trzecie, wsadź sobie pierwsze słowa twojej wypowiedzi między oczy i wyluzuj.

0

A Depay po raz kolejny udowadnia jaki jest mizerny. Facet naprawdę gaśnie w oczach. Nie wiem, czy to kwestia formy, czy czego, ale od dłuższego czasu irytują mnie jego decyzje z piłką. Mam wrażenie, że facet wiecznie opóźnia akcje, wtrąca we wszystko jakieś durne kiwki, które na dobrą sprawę niczego nie wnoszą w rezultacie. Nie wiem, czy to będzie trafne określenie, ale taki Malcom , z tym, że tamten biegał jak poparzony.

0

@dariooo lepiej się tego nie dało ująć. Idealnie w punkt! Polać mu!

10

Alba pewnie macha rękami we wszystkie strony.

0

No nic, trudno, nadszedł moment na małą rotację w składzie i tyle. Może Depay, może Fati, o ile wrócą cali z tego mundialu. Co prawda nie przypuszczałem, że będą to aż 3 spotkania przerwy, ale opuszczenie spotkania z Atletico było niemal pewne. Nie wiem, skąd zdziwienie.

Zobacz wszystkie

85

Pewnie Laporta.

82

To chyba wiele wyjaśnia, kto w przyszłości będzie piastował urząd prezydenta w tym klubie!

79

Dlatego ten Onana mógłby się w styczniu u nas pojawić.

68

Ale przynajmniej Ter Stegen sobie pobrobni dzięki Busquetsowi.

— Leszek Orłowski, mecz Valladolid - FC Barcelona

38

Znowu, skąd tyle jadu w Minguezę!? Facet pojawił się nagle, robił, co musiał, a że jeszcze mu trochę brakuje, to właśnie potrzeba mu ogrania. W wolnym tłumaczeniu wypożyczenia, nie transferu! Wyjdzie, to dobrze. Nie wyjdzie, to dopiero wtedy będą podejmowane decyzje. To odnośnie tych infantylnych (idiotycznych) komentarzy, które się tu pojawiają.

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?