O sobie

  • Zainteresowania talat.pl
  • Ulubiony zawodnik puyol, iniesta
  • Ulubione zespoły gks katowice, fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 96

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 645
  • Polecenia 1527

Komentarze

0

Abde zdecydowanie zasługuje na szansę, choćby rezerwowego. Poszedł na ogranie, do tego strzelał i asystował. Grał też na Mundialu. Pampeluna wciąż walczy o europejskie puchary. Swoje zrobiła w CdR, zagra o Superpuchar Hiszpanii.

0

Z całkiem innej strony, odnośnie Zubimendiego, to chyba bardzo dobrze świadczy o polityce transferowej San Sebastian. Nie chcą być zwykłym chłopkiem w Hiszpanii, gdzieś tam za Atletico i realnie próbują trzymać i budować kadrę podług własnego planu i możliwości. W składzie mają więcej takich perełek. Niech im się wiedzie i chciałbym, żeby w Lidze Mistrzów zaznaczyli swą obecność.

1

Fatiemu to najlepiej zrobiłoby wypożyczenie do jakiegoś klubu na poziomie Ligi Europy. Pewnie nie wchodzi to w grę, bo chodzi o pieniądze. Szkoda tego gościa, bo zaczął z wysokiego C, wszystko wpadało, wszędzie rekordy, później chyba niepotrzebnie wziął tę dziesiątkę, która go przerosła, a po kontuzji, to już w ogóle.

0

@Wojtas823 długo nie przyszło czekać...

10

Amerykanie potrzebują show. No to mają.

Zobacz wszystkie

85

Pewnie Laporta.

82

To chyba wiele wyjaśnia, kto w przyszłości będzie piastował urząd prezydenta w tym klubie!

79

Dlatego ten Onana mógłby się w styczniu u nas pojawić.

68

Ale przynajmniej Ter Stegen sobie pobrobni dzięki Busquetsowi.

— Leszek Orłowski, mecz Valladolid - FC Barcelona

38

Znowu, skąd tyle jadu w Minguezę!? Facet pojawił się nagle, robił, co musiał, a że jeszcze mu trochę brakuje, to właśnie potrzeba mu ogrania. W wolnym tłumaczeniu wypożyczenia, nie transferu! Wyjdzie, to dobrze. Nie wyjdzie, to dopiero wtedy będą podejmowane decyzje. To odnośnie tych infantylnych (idiotycznych) komentarzy, które się tu pojawiają.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?