O sobie

  • Zainteresowania talat.pl
  • Ulubiony zawodnik puyol, iniesta
  • Ulubione zespoły gks katowice, fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 96

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 846
  • Polecenia 1945

Komentarze

0

Jak zwykle, jedynym naszym atutem jest to, że jesteśmy Barceloną. Samo przez się. W dodatku heimat. A tak poważnie, to Pep mieszkający właśnie w Barcelonie i trenujący niejaką Barcelonę? Czyż nie o powrót chodzi? Takie rzeczy zdarzają się w piłce. Byłoby ciekawie, ale mogłoby się tak stać tylko wtedy, jeśli w ogóle, gdyby nikt w najbliższym czasie nie odniósłby z naszym zespołem jakiegokolwiek, nawet drobnego (czyt. jakieś tam CdR), sukcesu i nie zdążyłby się zadomowić. Zresztą, co będzie, to będzie.

1

@MaroBrd nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia tego, więc wierzę Ci na słowo. W końcu jesteśmy po tej samej stronie.

0

@neymar77 jesteś zaspany? przecież nie o tej sytuacji mowa.

0

@Pulolek cholernie pokręcone było to sędziowanie dzisiaj. Już nawet nie chodzi o to, czy dobrze, czy źle, ale facet dosłownie rozrzucał kartkami we wszystko i wszystkich, co się do niego zbliżało, czy za jakieś pierdoły.

0

@Peciak Oglądałem dzisiaj i nic takiego nie widziałem. Gra poszła dalej, a wszystko przeszło obok. Nikt się nad niczym nie zastanawiał, tym bardziej kontrowersyjne, kiedy zdania na temat samej sytuacji są bardzo podzielone. Uważasz, że wszystko było aż tak klarowne, podobnie jak w pierwszej sytuacji z karnym, gdzie mimo wszystko był check?

Zobacz wszystkie

85

Pewnie Laporta.

82

To chyba wiele wyjaśnia, kto w przyszłości będzie piastował urząd prezydenta w tym klubie!

79

Dlatego ten Onana mógłby się w styczniu u nas pojawić.

68

Ale przynajmniej Ter Stegen sobie pobrobni dzięki Busquetsowi.

— Leszek Orłowski, mecz Valladolid - FC Barcelona

38

Znowu, skąd tyle jadu w Minguezę!? Facet pojawił się nagle, robił, co musiał, a że jeszcze mu trochę brakuje, to właśnie potrzeba mu ogrania. W wolnym tłumaczeniu wypożyczenia, nie transferu! Wyjdzie, to dobrze. Nie wyjdzie, to dopiero wtedy będą podejmowane decyzje. To odnośnie tych infantylnych (idiotycznych) komentarzy, które się tu pojawiają.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?