Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Unf Dałem Ci zielone, ale doczytałem do końca i zmieniłem zdanie. Jakim Figo? Co ty pieprzysz? Wgl sytuacja sytuacji nie równa
0
@jark3 No naprawdę ciężko się było domyślić, że chodzi o trening z drużyną co haha
12
@4drian0 Wygląda jakby połknął Suareza
5
Mimo, że nigdy nie przepadałem za Ivanem i byłem pierwszy za jego sprzedażą to trzeba przyznać, że profesjonalista pełną gębą. Powinni co niektórzy brać z niego przykład. Cieszę się, że mógł się pożegnać w dobrej atmosferze i wygadać na konferencji. No i piękna sesja pamiątkowa na boisku. Pozostało życzyć wszystkiego dobrego w dalszej karierze
0
@itmustbejoke A może byś napisał jaki transfer kolego? Nie każdy na la rambli to potomek Nostradamusa
7
To naprawdę przykre co się stało w ostatnich latach z Barcelona. Pośmiewisko na całą Europe, klub mem. Masakra. Ja po porażce z Liverpoolem zmieniłem swoje podejście i już z większym dystansem na to wszystko patrzę. Już tak nie boli jak kiedyś...
0
@BarcaInfo No w sumie jak skończyć kadencję to odejść z hukiem. Myślałem, że już najgorsze mamy za sobą z tym Panem, a on nadal zaskakuje...
0
@vangoor Ponoć już nie będzie pierwszym wyborem i nie ma być pewny składu jeśli to prawda co mu powiedział Koeman. Oby to się przełożyło na boisko. Tzn jeśli oczywiście zasłuży grą to niech wychodzi w pierwszej 11.
0
@BarcaInfo Ładnie? Nie zanosi się, żeby ładnie to poszło jeśli zarobku nie będzie na tych transferach... Jak Suarez odejdzie za darmo to będzie kryminał
0
@Ghotti No tragedia. Mi by było głupio ją nosić teraz na jego miejscu...
0
@19cukier48 Far Cry 3 classic Edition za 10 zł kupiłem z miesiąc temu na PS Store. Nie jestem fanem FPS, ale może się przekonam akurat do tej ponoć najlepszej części. Jeszcze nie włączyłem nawet
5
@BarcaInfo Wróci. Z muchami w nosie, ale wróci. Będzie to widać z pewnością przez dłuższy czas, jakby grał za karę itp. Już widziałem takiego Messiego z humorkami swoimi na boisku. Za czasów Lucho np kiedy miał zejść z boiska...
0
@masq Dzięki. Nie pomogła mi przegroda nosowa (tzn zabieg) mimo, że już niby mam prostą stąd pytanie. Myślałem, że zacznę "nowe" życie, a tu dupa... Jedna strona ciągle zatkana i tak na przemian
4
@VenoM Jarek Kret na przykład
1
@Jakchcesz Nos z modeliny
0
@masq Nie bo mi nie odpisałeś ile Cię wyszedł zabieg na zatoki/nos i jak to konkretnie się nazywa
0
NETFLIX
Orientuje się ktoś przez jaki czas po pobraniu filmu/serialu działa opcja oglądania offline?
0
@Nazio87 Będzie grał z muchami w nosie, ale zostanie
0
@Wilczeq Józef Piłsudski
0
@Pilka_jest_okragla No bo jest głosem Messiego w tej chwili dlatego
0
@lucas/catalan Ile Ty masz lat szczycąc się czymś takim? A no Brandi Love
0
@MarekKonrad No nie wiem, może dlatego, że to "kapitan"?!
1
No nareszcie. O 2 lata za późno myślę. Można było na nim sporo zarobić. W każdym radź razie powodzenia w Sevilli ponownie. Wszystkiego dobrego.
2
@Mlodyfcb1899 Co Ty pieprzysz za bzdury?
0
@FCBKasza Hehehehhe "XD"
Dzieciak
0
@l0Messini Już dawno było widać na zdjęciu kilka miesięcy temu. Teraz to bardziej schudł w porównaniu do tamtego
0
@th@les Szybki jesteś. Dwa dni temu wyszła taka informacja. Zapewne fake zresztą.
0
@FCBKasza Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu. Nie mierz innych swoją miarą
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Co powinna zrobić dyrekcja Barcelony z Leo Messim?
Zatrzymać za wszelką cenę
21.82%
Pozwolić odejść za darmo
17%
Sprzedać za jak najwyższą kwotę
61.18%
No ciekawie, ciekawie. Co myślicie?
Ja jestem za trzecią opcją