1

@Unf Dałem Ci zielone, ale doczytałem do końca i zmieniłem zdanie. Jakim Figo? Co ty pieprzysz? Wgl sytuacja sytuacji nie równa

0

@jark3 No naprawdę ciężko się było domyślić, że chodzi o trening z drużyną co haha

12

@4drian0 Wygląda jakby połknął Suareza

5

Mimo, że nigdy nie przepadałem za Ivanem i byłem pierwszy za jego sprzedażą to trzeba przyznać, że profesjonalista pełną gębą. Powinni co niektórzy brać z niego przykład. Cieszę się, że mógł się pożegnać w dobrej atmosferze i wygadać na konferencji. No i piękna sesja pamiątkowa na boisku. Pozostało życzyć wszystkiego dobrego w dalszej karierze

0

@itmustbejoke A może byś napisał jaki transfer kolego? Nie każdy na la rambli to potomek Nostradamusa

7

To naprawdę przykre co się stało w ostatnich latach z Barcelona. Pośmiewisko na całą Europe, klub mem. Masakra. Ja po porażce z Liverpoolem zmieniłem swoje podejście i już z większym dystansem na to wszystko patrzę. Już tak nie boli jak kiedyś...

0

@BarcaInfo No w sumie jak skończyć kadencję to odejść z hukiem. Myślałem, że już najgorsze mamy za sobą z tym Panem, a on nadal zaskakuje...

0

@vangoor Ponoć już nie będzie pierwszym wyborem i nie ma być pewny składu jeśli to prawda co mu powiedział Koeman. Oby to się przełożyło na boisko. Tzn jeśli oczywiście zasłuży grą to niech wychodzi w pierwszej 11.

0

@BarcaInfo Ładnie? Nie zanosi się, żeby ładnie to poszło jeśli zarobku nie będzie na tych transferach... Jak Suarez odejdzie za darmo to będzie kryminał

0

@Ghotti No tragedia. Mi by było głupio ją nosić teraz na jego miejscu...

0

@19cukier48 Far Cry 3 classic Edition za 10 zł kupiłem z miesiąc temu na PS Store. Nie jestem fanem FPS, ale może się przekonam akurat do tej ponoć najlepszej części. Jeszcze nie włączyłem nawet

5

@BarcaInfo Wróci. Z muchami w nosie, ale wróci. Będzie to widać z pewnością przez dłuższy czas, jakby grał za karę itp. Już widziałem takiego Messiego z humorkami swoimi na boisku. Za czasów Lucho np kiedy miał zejść z boiska...

0

@masq Dzięki. Nie pomogła mi przegroda nosowa (tzn zabieg) mimo, że już niby mam prostą stąd pytanie. Myślałem, że zacznę "nowe" życie, a tu dupa... Jedna strona ciągle zatkana i tak na przemian

4

@VenoM Jarek Kret na przykład

1

@Jakchcesz Nos z modeliny

0

@masq Nie bo mi nie odpisałeś ile Cię wyszedł zabieg na zatoki/nos i jak to konkretnie się nazywa

0

NETFLIX
Orientuje się ktoś przez jaki czas po pobraniu filmu/serialu działa opcja oglądania offline?

0

@Nazio87 Będzie grał z muchami w nosie, ale zostanie

0

@Wilczeq Józef Piłsudski

0

@Pilka_jest_okragla No bo jest głosem Messiego w tej chwili dlatego

0

@lucas/catalan Ile Ty masz lat szczycąc się czymś takim? A no Brandi Love

0

@MarekKonrad No nie wiem, może dlatego, że to "kapitan"?!

1

No nareszcie. O 2 lata za późno myślę. Można było na nim sporo zarobić. W każdym radź razie powodzenia w Sevilli ponownie. Wszystkiego dobrego.

2

@Mlodyfcb1899 Co Ty pieprzysz za bzdury?

0

@FCBKasza Hehehehhe "XD"
Dzieciak

0

@l0Messini Już dawno było widać na zdjęciu kilka miesięcy temu. Teraz to bardziej schudł w porównaniu do tamtego

0

@th@les Szybki jesteś. Dwa dni temu wyszła taka informacja. Zapewne fake zresztą.

0

@FCBKasza Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu. Nie mierz innych swoją miarą

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Co powinna zrobić dyrekcja Barcelony z Leo Messim?

Zatrzymać za wszelką cenę
21.82%
Pozwolić odejść za darmo
17%
Sprzedać za jak najwyższą kwotę
61.18%

No ciekawie, ciekawie. Co myślicie?
Ja jestem za trzecią opcją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?