O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Ronaldinho, Leo Messi
  • Ulubione zespoły Pogoń Szczecin, Inter, Recreativo Huelva, Celtic, Stirling Albion F.C.
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 1323
  • Polecenia 2037

Komentarze

0

@Encore Michał Pol.

0

@IronSanHybrid ty zgrywusie!

1

@IronSanHybrid Rachel?!

1

@Jaca27 chopie, narobił żech tostów i zaczynam maraton z przyjaciółmi, jak chcesz to zapraszam.

0

@Criss18Barca jakiś piłkarz ostatnio kupował materac za 16k euro (zwykły, do lepszego spania) , a ten antywirusowy tylko 1k? Dla mnie coś tanio, aczkolwiek, nie mówię, że to ściema.

Zobacz wszystkie

71

oczywiście, że mógł być wyższy niż manita, ale na szczęście mamy trenera z głową na karku, który kieruje się honorem i szacunkiem wobec innych. Enrique zachował się wczoraj tak samo jak Casillas podczas finału Euro z Włochami w 2012 kiedy krzyczał do sędziego by zakończył szybciej mecz, żeby nie męczyć już Włochów. Nasz wspaniały trener wprowadził na boisko Munira, który spisał się kapitalnie, partoląc setka po setce, to były wyrazy szacunku dla Realu, stąd tylko 0:4.

65

@Moderacja dogadamy się jakoś, by ten post o ciszy wyborczej został tu na stałe? :)

63

Espanyol spada do segundy. Messi ma dość bagna w FCB i chce odejść. Messi przechodzi do Espanyolu bo nie chce opuszczać miasta. Gra tam za darmo. Awans za rok. Mistrz z Espanyolem za 2 lata. Legenda Espanyolu. Róbcie screeny. Nie zesrałem się bo jestem w pracy od 6.30.

37

Proponuję rozwiązanie techniczne.

Zróbcie proszę tak by polubione przeze mnie komentarze pojawiały się gdzieś tam na moim profilu. Tak jak jest na twitterze zakładka "polubione". Czasami jest fajna dyskusja lub ktoś rzuci fajny komentarz, daje herb i chce do tego wrócić ale nie mogę bo już dawno się zgubiło.

35

Najlepsze: porażka Realu.
Najgorsze: porażka Barcelony.