O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Ronaldinho, Leo Messi
  • Ulubione zespoły Pogoń Szczecin, Inter, Recreativo Huelva, Celtic, Stirling Albion F.C.
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1950
  • Polecenia 3538

Komentarze

0

1

Idę na rower, czejść.

0

@camson29 Jeśli o mnie chodzi to:
"Jakie wy musicie mieć smutne życie, że w drugi dzień świąt się podniecacie danymi jakiegoś gościa, zamiast sobie usiąść/pójść na spacer z bliskimi." - nie dotyczy.
"Do tego teksty by ktoś spokorniał." - nie dotyczy.
"Wszystko w imię herbów na stronce o klubie piłkarskim." - oj tak.
"Dziecięca podnietka i możliwość pośmiania się w grupie z kogoś przysłania wam racjonalne myślenie." - nie dotyczy. Pozdro wariaciku.

2

@Jakchcesz właśnie wróciłem. ^^

19

Jakie wy musicie mieć smutne życie, że w drugi dzień świąt się podniecacie danymi jakiegoś gościa, zamiast sobie usiąść/pójść na spacer z bliskimi. Do tego teksty by ktoś spokorniał. Wszystko w imię herbów na stronce o klubie piłkarskim. Dziecięca podnietka i możliwość pośmiania się w grupie z kogoś przysłania wam racjonalne myślenie. Życzę wszystkim byście od nowego roku poszli po rozum do głowy. Czuwajcie.

Zobacz wszystkie

102

Iga Świątek poradziłaby sobie dziś nawet w zimny i deszczowy wieczór w Stoke.

71

oczywiście, że mógł być wyższy niż manita, ale na szczęście mamy trenera z głową na karku, który kieruje się honorem i szacunkiem wobec innych. Enrique zachował się wczoraj tak samo jak Casillas podczas finału Euro z Włochami w 2012 kiedy krzyczał do sędziego by zakończył szybciej mecz, żeby nie męczyć już Włochów. Nasz wspaniały trener wprowadził na boisko Munira, który spisał się kapitalnie, partoląc setka po setce, to były wyrazy szacunku dla Realu, stąd tylko 0:4.

65

@Moderacja dogadamy się jakoś, by ten post o ciszy wyborczej został tu na stałe? :)

63

Espanyol spada do segundy. Messi ma dość bagna w FCB i chce odejść. Messi przechodzi do Espanyolu bo nie chce opuszczać miasta. Gra tam za darmo. Awans za rok. Mistrz z Espanyolem za 2 lata. Legenda Espanyolu. Róbcie screeny. Nie zesrałem się bo jestem w pracy od 6.30.

44

@PatrychoO przepraszamy, że podoba nam się coś co tobie się nie podoba, zamiast ironizować i umniejszać, zainteresuj nas tym co ty lubisz oglądać oprócz piłki. Polska przeprasza cię za mistrza świata w swoim fachu. :(