2

Idealnie, wróciłem z urodzin 3 latki z córką,położyłem swoją 3 latke spać i teraz meczyk mam 2 piwka, 2 blanty i wielka nadzieję na lepsze, musi być dobrze Vamos
Visca ElBarca❤️

0

@Rust_Cohle z Dodim MC, Bayern albo PSG spadło by z ligi podejrzewam :)

0

@DaPidejpi miałeś nadzieję ze wszyscy o Chelsea będą pisać? :)
Nie, piłka tu schodzi na drugi plan :/

0

@Woland10 Kante zagrał niedokładnie, trener się zirytował, zapisał coś w swoim notesiku, skorygował i od razu 2:0

:) jak ty czytasz wydarzenia boiskowe wow :)

0

@arasz1819 jeszcze ta akcja z Tito co go zabrał do Brazyli odbudować i nie dał mu nawet minuty :/

0

W przewidywanych składach wszędzie Coutinho nie wierzę ze Xavi go wystawi myślę ze będzie wolał któregoś młodego skrzydłowego z Barcy B z drugiej strony straszna bida na skrzydłach aktualnie i może być zmuszony...

0

@Rust_Cohle bardzo możliwe ;) jeszcze jest 50 miejsc za mną więc jest z czego spaść :)

0

@Kengo wymieniłem Kane na Ronaldo i Mounta na Greenwooda zobaczymy co z tego będzie :)

4

@Borneo uuuu czas iść po popcorn, będzie się działo pod tym wpisem, przewiduję garace :)

1

Jeden kolega chyba się nie przelogowal podał że Leo zajął 3 miejsce w złota piłka LR i skasował komentarz, wcześniej inny użytkownik dodawał wyniki czy mi się tylko zdawało?

1

@AmigoBlancos to ty bardziej na mecze Barcy czekasz niż Realu fajny z ciebie chłopak :)

0

@Khajio byłeś 15 sekund szybszy

0

@KyngPyng escalando :)

1

@Encore odkuje się na trofeach :)

1

@LS to dzisiaj będą mieli cieplutko, tyle materiału dałem :)

0

Wiecie gdzie mogę znaleźć skasowane posty? :)

1

@TheNekro94 to musi boleć :)

1

@Danny Gaucho Szach mat :)

1

1

@MesQueUnClub96 po co ci ? ;)

0

@CLionelMessi powiedz Marcinku a Dembele lubisz? :)

0

@Rust_Cohle widziałem, dużo się dzieje :)

1

@MesQueUnClub96 Barney już nie śpisz?, na którą do szkoły?

0

@MarioVeB! Są straszne braki osób do pracy przynajmniej w Londynie mocno to widać

4

Ale Anglikom Brexit bokiem wyszedł, pracuje w firmie 4 lata i dwa razy byłem po podwyżkę 2 miesiące stękania że pomysli, że jest ciężko, bla bla bla zanim dał 5£ dziennie, teraz nie ma ludzi do pracy przez Brexit sam przychodzi i daje 10£ więcej żeby tylko nie odchodzić :)

0

@tbas też pasata zastawiłeś żeby kupić bilet na mecz? :)

0

@Rewolucja123 tak to jest jak już przed meczem jesteś zadowolony z meczu xd

0

Ale my spierdolimy te baraże, klasycznie :/

0

@konrad1661 Podolinski chyba!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?