28 listopada 2021, 14:32
0
@FCBparasiempre to Facet?
28 listopada 2021, 14:31
@Lola120 mam tak samo, nie jesteś wyjątkowa :)
28 listopada 2021, 14:27
1
@AmigoBlancos Real tego nie wygra, stawiam na remis, w Angli też remis1-12-2Ale to tylko moje zdanie ;)
28 listopada 2021, 13:46
Escalando :))))
28 listopada 2021, 13:44
@Rust_Cohle po nich to większość drużyn się przejedzie z taką obrona i impotencją w ataku :)
28 listopada 2021, 13:26
@Rust_Cohle no i przegrywacie xd
28 listopada 2021, 11:48
@Kuraxan 650 km?Mieszkalem 40 km od Braniewa w Ornecie :)
28 listopada 2021, 11:41
Jaki był by najlepszy wynik dla nas w meczu Sevilli z Realem?
27 listopada 2021, 22:56
@ProMILs jak żyć?
27 listopada 2021, 22:55
2
Ale się w czuł Coutinho :)
27 listopada 2021, 22:47
@Coutinho007 do remisu daleko:/
27 listopada 2021, 22:44
@Rewolucja123 a co powiesz o taktyce Xaviego na ten mecz?
27 listopada 2021, 22:42
@AmigoBlancos to się tak nie skończy :/
27 listopada 2021, 22:28
Czekać cały mecz aż Franki nie wróci i potem to wytknąć, @Rewolucja123 ja cie proszę :/
27 listopada 2021, 22:24
Jordi jeszcze raz tak strzeli to mu te przeszczepione włosy wyrwę :/
27 listopada 2021, 22:17
@Kamiloza91 padła bramka chyba nie mieli wyjscia
27 listopada 2021, 22:12
@Ghotti hej @Rewolucja123 wołają cie :)
27 listopada 2021, 22:10
8
Busi cały łokieć w kokainie :)
27 listopada 2021, 22:01
@arasz1819 zobacz ludzie oczy otwierają :)
27 listopada 2021, 22:00
@Coutinho007 nareszcie, a tu wszyscy mówili ze to przez Koemana:/
27 listopada 2021, 21:57
@Messiah10 wiem ale grać a wygrać to jest różnicaJak nie masz zespołu na 4 w lidze to nie ludz się ze wygrasz puchar nawet Ligi europy
27 listopada 2021, 21:51
@Abominacja nie będąc w 4 chcesz wygrać ligę Europy? Naiwnie
27 listopada 2021, 21:26
@BarcaInfo za późno xdhttps://naforum.zapodaj.net/9c587ec4576d.jpg.html
27 listopada 2021, 21:23
@Rewolucja123 Franki Top!
27 listopada 2021, 21:19
Franki Top! :)))
27 listopada 2021, 20:37
@Khardan nikt się tego nie spodziewał, dlatego jesteśmy najlepsi w tym co robimy :)
27 listopada 2021, 20:30
@Tomo_95 zgłoszenie przyjęte, zaraz to sprawdza odpowiednie służby, i podejmiemy natychmiastowe kroki
27 listopada 2021, 20:27
@marcin62 cicho, to przynęta :)
27 listopada 2021, 20:10
@arasz1819 no coś Ty 4:9 jeszcze Roberto w 98 bezpośrednio z różnego :)
27 listopada 2021, 20:02
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220028817258700&id=1471822884Czas wylądować w gorących ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@FCBparasiempre to Facet?
0
@Lola120 mam tak samo, nie jesteś wyjątkowa :)
1
@AmigoBlancos Real tego nie wygra, stawiam na remis, w Angli też remis
1-1
2-2
Ale to tylko moje zdanie ;)
0
Escalando :))))
0
@Rust_Cohle po nich to większość drużyn się przejedzie z taką obrona i impotencją w ataku :)
0
@Rust_Cohle no i przegrywacie xd
0
@Kuraxan 650 km?
Mieszkalem 40 km od Braniewa w Ornecie :)
0
Jaki był by najlepszy wynik dla nas w meczu Sevilli z Realem?
0
@ProMILs jak żyć?
2
Ale się w czuł Coutinho :)
0
@Coutinho007 do remisu daleko:/
0
@Rewolucja123 a co powiesz o taktyce Xaviego na ten mecz?
0
@AmigoBlancos to się tak nie skończy :/
0
Czekać cały mecz aż Franki nie wróci i potem to wytknąć, @Rewolucja123 ja cie proszę :/
0
Jordi jeszcze raz tak strzeli to mu te przeszczepione włosy wyrwę :/
0
@Kamiloza91 padła bramka chyba nie mieli wyjscia
0
@Ghotti hej @Rewolucja123 wołają cie :)
8
Busi cały łokieć w kokainie :)
1
@arasz1819 zobacz ludzie oczy otwierają :)
0
@Coutinho007 nareszcie, a tu wszyscy mówili ze to przez Koemana:/
0
@Messiah10 wiem ale grać a wygrać to jest różnica
Jak nie masz zespołu na 4 w lidze to nie ludz się ze wygrasz puchar nawet Ligi europy
0
@Abominacja nie będąc w 4 chcesz wygrać ligę Europy? Naiwnie
0
@BarcaInfo za późno xd
https://naforum.zapodaj.net/9c587ec4576d.jpg.html
0
@Rewolucja123 Franki Top!
1
Franki Top! :)))
0
@Khardan nikt się tego nie spodziewał, dlatego jesteśmy najlepsi w tym co robimy :)
1
@Tomo_95 zgłoszenie przyjęte, zaraz to sprawdza odpowiednie służby, i podejmiemy natychmiastowe kroki
0
@marcin62 cicho, to przynęta :)
1
@arasz1819 no coś Ty 4:9 jeszcze Roberto w 98 bezpośrednio z różnego :)
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220028817258700&id=1471822884
Czas wylądować w gorących ;)