0

@Rust_Cohle ja trochę lepiej tańczę :)

0

@arasz1819 mam mieszane uczucia, od września bez klubu, 38 lat no ale właśnie może pokaże jak grać na tej pozycji młodym i będą jakieś plusy tego przyjścia, zobaczymy :)

0

@igor69 ale po co mam Ci to udowadniać? Ja to wiem i ty to wiesz i wystarczy, reszta nie musi wiedzieć ;)

2

@Barca1992 ma wejść z Ławki :)

1

Mamy za dużo nastolatków dla równowagi 38 letni Dani :)
Tak poważnie mam mieszane uczucia ale może akurat coś pomoże :)

0

@Rewolucja123 a gdzie wielki Riki??? ;) którego Pan Trener Xavi odbuduje :)

0

@igor69 ty to na dodatek multikonto i to jest dopiero śmieszne :)

1

@MesQueUnClub96 siema Barney :) gdzie Fred urlop spędza? ;) z tobą na kanapie :)

6

@LionelM95 lepiej być samemu niż z byle kim

0

@Rewolucja123 Pan Trener Xavi, w 4 szybkich postach to pompowanie :)

1

@Comentateiro przestań, niewinny żart, kolega do którego napisałem na miękko go wziął, ale nie wszyscy niestety :)

1

@norbi77 no właśnie tak, dwie dawki, może muszę 3 przyjąć ale się nie kwalifikuje :/

0

@Rewolucja123 myślałem że się mścisz ze ci o Xavim wygarnąłem, a poza tym herb nie wyklucza zgłoszenia ;)

1

@Qlewer tak słabo dwa komentarze jeden po dod drugim i zgłosić jeden tylko, dziękuję temu Panu :)

1

@Rust_Cohle nie ty ale wiem kto Jacuś Gmoch od analiz :)

1

@arasz1819 mnie zaraz posadzą pewnie:)

14

@Moderacja dostałem bana na dwa dni za taki post https://naforum.zapodaj.net/1abe8a4a8968.jpg.html
Kolega @igor69 zaraz nad moim postem dodał to samo
https://naforum.zapodaj.net/519882e78fc4.jpg.html
Jego post wisi do dziś i bana nie dostał w czym ja jestem gorszy? ;)

9

Bitwa pod Empikiem (też Bitwa o Empik) – starcie zbrojne pomiędzy narodowcami a policją, które miało miejsce 11 listopada 2020 roku w Warszawie. Początkowo miała to być wyłącznie rekonstrukcja bitwy warszawskiej, jednak w wyniku nieporozumienia wybuchł prawdziwy konflikt. Według historyków w bitwie wzięły udział oddziały partyzanckie sebiksów wyklętych, rozbitych podczas wojny kebabowej z przełomu lat 2016–2017.
;)

2

@igor69 dam zielonego na zachętę ale następnym razem wymyśl coś swojego :)

1

Rach ciach i pozamiatane niewygodne komentarze :)

0

@Rewolucja123 no właśnie daj mu czas żeby zasłużył na te Pan Trener :)

1

@VamosRakieta oby, bo inaczej Pan pewien użytkownik może nie przełknąć porażki :)

3

@4drian0 Choroszcz szpital :)

1

@Qlewer dziwnie podejrzane ;)

7

Pan Trener, Pan Trener, Pan Trener
Pan Trener to Pan Trener tam to
Xd
Ty @Rewolucja123 chlopie jak będziesz się tak podniecał i pompował balon to to wszystko jebadu i nic z tego nie będzie zobaczysz :) ja tylko ostrzegam!

0

@Carlosss Dani Alves?

1

@MarcelNJ11 Wladimira Putina

0

@busquets5 3-4-3 tu się zmieści 4 pomocników
Mats
Mingueza, Araujo, Garcia
Pedri, Nico, Franki, Gavi
Dembele, Depay, Fati

Tym samym pozbywam się Alby, Pique, Busiego i Roberto ze składu i lecimy :)

A tak poważnie to można zagrać tak raz na jakiś czas ale nie na stałe bo w tym ustawieniu nie ma miejsca dla Amigosow i Desta a oni też chcą grać ;)

0

@Rewolucja123 wiem widzę, chciałem przekazać że czy Wahadła czy skrzydłowi muszą mieć komu piłkę wyłożyć a do wyboru mają tylko Depaya jak go dobrze pokryją nie będzie komu wykładać a tak 3-4-3 nie ma wahadeł ma skrzydłowych i 4 pomocników masz całkowita rację :)

0

@gumaz jestem już na granicy, ale ludzie oprócz Najmana z plecakiem nikogo tu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?