9

@ShawnC zawsze się jakiś maruda znajdzie ehhh

1

@gumaz mamy lekarzy, grabarzy, 2 stewardessy, astronautę to i sedzia bokserski się znajdzie, poczekaj chwile :)

1

@Encore nie zostawi Repki

0

@Piernik Koeman :)

4

@pacior95 jak wyjdziemy z grupy to chyba będzie można aktualizować listę

1

@VamosRakieta chyba wywrotce

0

@koksik2700 bardzo trudne pytanie, najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć :) nie ma za co :)

1

@IronSanHybrid TeamPapaja :)

0

Władze Bayernu Monachium podjęły radykalne działania. Jak ujawnił "Bild", niezaszczepieni piłkarze, którzy trafią na izolacje, nie otrzymają za ten czas wynagrodzenia.

3

@Rust_Cohle tobie wszystko śmierdzi, może masz nos za blisko buzi? ;)

60

Niesamowite!
Tybetański mnich został odkryty w górach Nepalu. Uważany jest za najstarszego człowieka na Ziemi - ma 201 lat. Jest w stanie transu lub medytacji, zwanej "hupolit". Został znaleziony owinięty futrem i uznano go za mumię, ale tak naprawdę były w nim jeszcze oznaki życia. Wśród jego rzeczy badacze znaleźli list, w którym było napisane: „Na La Rambli jest mnóstwo bzdur, uważaj na to co udostępniasz i zawsze sprawdzaj źródło oraz jego wiarygodność!" :)

Znalezione na FB...

1

@Encore NBA wchodzi jesteś gotowy New York :)

0

Mecz na wyjeździe nas zweryfikuje okrutnie :/

0

@Sau_Ron cała Barca

0

Jest Filipek, zaczyna od zera :)

0

Nic nie było ludzie :/

0

Za 4 miesiące będziemy grali to samo, zero goli, kupa podań :/

0

@D10SLEO za 3 miesiące będzie to samo

0

Neto wchodzi :)

1

@agaFCB ale ty jesteś oziębła :/
Piękny Avek:)

0

@kynio302 nie do końca :)

0

@zioomeek no tu była wielka wiara ze wszystko się zmieni w pierwszym meczu bo to Xavi wpada na salony, ja mu daje czas do końca roku i jeszcze sezon ale nie wszyscy są tak cierpliwi

0

@konrad1661 Koeman miał tych samych piłkarzy więc z dupy argument

0

@Rewolucja123 no ty po kursach jesteś,widzisz więcej

1

Nie widzę różnicy z Koemanem czy bez :/ a powtarzałem Ronald odejdzie problemy zostaną i tak też się dzieje :/

0

@osa91 to się zdziwisz :)

0

Gole panowie Gole się liczą w piłce nożnej :)

1

@neeed za podania punktów nie dają :/

1

@Piotr,1985 chętnie :)

0

@MessiIniestaRonnie nie bądź taki sztywny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?