0

@LS ile wioska musi mieć mieszkańców zeby nie była tak znowu mała?

4

@FC1899Barca dobrze komentator powiedział wlprzy tej sytuacji, Bayern ma 5 piłkarzy którzy mogą się scigac z Dembele, w Barcy nikt nie nadąży za Dembele z kontratakiem :(

1

@Rust_Cohle szuka atencji, proste :)

0

@Sysia11 na przedramieniu z góry nie boli od srodka trochę boli są miejsca newralgiczne jak kostka na której bardziej boli ogólnie to wszystko jest do wytrzymania ja mam też na szyji i tam mnie bolało najbardziej bardziej niż na przedramieniu, łydce, czy karku :) dasz radę :)

0

@german_17 odwagę? Nic tu po niej jak nie ma kasy na transfery, na ludzi co by zrobili różnice trzeba mieć miliony my ich nie mamy:/

0

@Rewolucja123 pół godziny metrem na London Stadium :)

3

Teraz po odpadnieciu mam nadzieję ze wylosujemy West Ham United i pójdę na London Stadium obejrzeć Barce
#trzebaszukacplusow :)

0

@Rewolucja123 na West Ham i sobie w Londynie pójdę na mecz.

1

@Sztosik wstyd to kraść i z dupy spaść

1

To nasz świat, to nasza rzeczywistość, jakie zycie taka gra, w niej zawarte jest wszystko
DJ Xavi and Laporta :)

0

@norbi77 dwa czwartki i po przygodzie :/

1

@pt9 dobrze Mistrzu już gaszę telewizor nie ma sensu oglądać

0

Sebastian jedynie ciepło o Barcy reszta po nas jedzie :/

2

@klopx to pogrzebaliście szanse na Hallanda już dawno :)

0

@klopx zakład karny? :D

1

@MontelQ po co ci Viagra? Kolega z wojska wpadnie na weekend? ;)

3

@macio_944 mówisz czas się oswajać :)

12

@Arkon głębiej od Leo to co Diego z obrony wyprowadzał akcje? :)

7

@Lisek Mendieta, Riquelme, Saviola pięknie to chodziło i najlepszy strzelec Kluivert :)

1

@Comentateiro nie twoja sprawa bambo ;)

2

@Katalonbar bez benzyny

0

@tbas Araujo :)

0

@Kamiloza91 dla ciebie pochwalona :D

0

@arasz1819 norma, ja już rzadko coś dodaje bo kiedyś w 1 dzień 3 komentarze mi skasowali :]

0

@Medium dodatkowo Roksa nie działa! jak żyć? :)

1

@Zoker ty i tak w tej masce z trójkątem na czole więc się u ciebie nic nie zmieni :)

0

@arasz1819 dobre :)))

0

@Sau_Ron liga Europy utworzona został w 2009 roku jako kontynuacja Pucharu UEFA w którym graliśmy dużo razy ale jak chcesz się lapac za słówka to tak masz rację pod tą nazwą tam nie wystąpiliśmy :)

0

@Szalik wszyscy już przeczytali, skomentowali, zapomnieli niestety spóźniłeś się z newsem :)

6

@Gaz jeżeli Woland10 pod twoim postem ma więcej zielonych to wiedz ze coś poszło nie tak z twoim wpisem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?