@FC1899Barca dobrze komentator powiedział wlprzy tej sytuacji, Bayern ma 5 piłkarzy którzy mogą się scigac z Dembele, w Barcy nikt nie nadąży za Dembele z kontratakiem :(
@Sysia11 na przedramieniu z góry nie boli od srodka trochę boli są miejsca newralgiczne jak kostka na której bardziej boli ogólnie to wszystko jest do wytrzymania ja mam też na szyji i tam mnie bolało najbardziej bardziej niż na przedramieniu, łydce, czy karku :) dasz radę :)
@Sau_Ron liga Europy utworzona został w 2009 roku jako kontynuacja Pucharu UEFA w którym graliśmy dużo razy ale jak chcesz się lapac za słówka to tak masz rację pod tą nazwą tam nie wystąpiliśmy :)
0
@LS ile wioska musi mieć mieszkańców zeby nie była tak znowu mała?
4
@FC1899Barca dobrze komentator powiedział wlprzy tej sytuacji, Bayern ma 5 piłkarzy którzy mogą się scigac z Dembele, w Barcy nikt nie nadąży za Dembele z kontratakiem :(
1
@Rust_Cohle szuka atencji, proste :)
0
@Sysia11 na przedramieniu z góry nie boli od srodka trochę boli są miejsca newralgiczne jak kostka na której bardziej boli ogólnie to wszystko jest do wytrzymania ja mam też na szyji i tam mnie bolało najbardziej bardziej niż na przedramieniu, łydce, czy karku :) dasz radę :)
0
@german_17 odwagę? Nic tu po niej jak nie ma kasy na transfery, na ludzi co by zrobili różnice trzeba mieć miliony my ich nie mamy:/
0
@Rewolucja123 pół godziny metrem na London Stadium :)
3
Teraz po odpadnieciu mam nadzieję ze wylosujemy West Ham United i pójdę na London Stadium obejrzeć Barce
#trzebaszukacplusow :)
0
@Rewolucja123 na West Ham i sobie w Londynie pójdę na mecz.
1
@Sztosik wstyd to kraść i z dupy spaść
1
To nasz świat, to nasza rzeczywistość, jakie zycie taka gra, w niej zawarte jest wszystko
DJ Xavi and Laporta :)
0
@norbi77 dwa czwartki i po przygodzie :/
1
@pt9 dobrze Mistrzu już gaszę telewizor nie ma sensu oglądać
0
Sebastian jedynie ciepło o Barcy reszta po nas jedzie :/
2
@klopx to pogrzebaliście szanse na Hallanda już dawno :)
0
@klopx zakład karny? :D
1
@MontelQ po co ci Viagra? Kolega z wojska wpadnie na weekend? ;)
3
@macio_944 mówisz czas się oswajać :)
12
@Arkon głębiej od Leo to co Diego z obrony wyprowadzał akcje? :)
7
@Lisek Mendieta, Riquelme, Saviola pięknie to chodziło i najlepszy strzelec Kluivert :)
1
@Comentateiro nie twoja sprawa bambo ;)
2
@Katalonbar bez benzyny
0
@tbas Araujo :)
0
@Kamiloza91 dla ciebie pochwalona :D
0
@arasz1819 norma, ja już rzadko coś dodaje bo kiedyś w 1 dzień 3 komentarze mi skasowali :]
0
@Medium dodatkowo Roksa nie działa! jak żyć? :)
1
@Zoker ty i tak w tej masce z trójkątem na czole więc się u ciebie nic nie zmieni :)
0
@arasz1819 dobre :)))
0
@Sau_Ron liga Europy utworzona został w 2009 roku jako kontynuacja Pucharu UEFA w którym graliśmy dużo razy ale jak chcesz się lapac za słówka to tak masz rację pod tą nazwą tam nie wystąpiliśmy :)
0
@Szalik wszyscy już przeczytali, skomentowali, zapomnieli niestety spóźniłeś się z newsem :)
6
@Gaz jeżeli Woland10 pod twoim postem ma więcej zielonych to wiedz ze coś poszło nie tak z twoim wpisem :)