@Rust_Cohle bo jesteś bezpośredni i nie owijasz w bawełnę( za co akurat cie lubię) a na głównej trzeba to robić, myślę ze tam jest dużo więcej odbiorców niż na LR i jest bardziej pilnowana
Mój profil nie wygląda dobrze ;) Ulubiony zespół - BARCELONA, Legia Ulubiony zawodnik Ter Stegen, F. de. Jong plus Messi który już tu nie gra, Fati i Pedri kontuzja https://naforum.zapodaj.net/0820b62188a7.jpg.html Ciezkie czasy wystawiają mnie na próbę :)
-W 1953 roku piłkarz podpisał kontrakt z Barceloną, potem został największą legendą Realu. Medina uważa, że transfer di Stefano do "Królewskich" był możliwy wyłacznie dzięki władzy frankistowskiej.
Wolę - Messiego od Ronaldo - Mbappe od Haalanda - Benzeme od Lewego Ale jak w klubie miał bym Fatiego i Dembele na skrzydłach to na 9 sprowadził bym Haalanda a nie Mbappe pomijając fakt ze na jednego i drugiego nie mamy szans :/
0
@BART97 chcesz się założyć ze nie spadną?
0
@kejdzi czyli nasze możliwości są nieograniczone :)?
4
@Bykunn twoja partnerka jest z tobą szczęśliwa? Czy też nie bzykniesz jej bo pewnie nie dojdzie do orgszmu itp?
1
@Rust_Cohle bo jesteś bezpośredni i nie owijasz w bawełnę( za co akurat cie lubię) a na głównej trzeba to robić, myślę ze tam jest dużo więcej odbiorców niż na LR i jest bardziej pilnowana
0
@Rust_Cohle twój styl pisania pasuje tylko do LR na główna się nie nadaje ;)
0
@Encore 60 nie spodziewałem się ze tyle uciułam w tej kolejce :)
1
@HighestInTheRoom tu akurat było mi obojętne
0
@pacior95 ❤️jak to nie ;)
0
@Woland10 ale ty masz jasny umysł, brawo
0
Mój profil nie wygląda dobrze ;)
Ulubiony zespół -
BARCELONA, Legia
Ulubiony zawodnik Ter Stegen, F. de. Jong plus Messi który już tu nie gra, Fati i Pedri kontuzja
https://naforum.zapodaj.net/0820b62188a7.jpg.html
Ciezkie czasy wystawiają mnie na próbę :)
0
@FCB_dimiC nie wymagasz za dużo? :)
1
@Oskar00 canal plus famili też puszcza
1
@Oskar00 to można mieć canal + bez nc +? Przecież oni się połączyli
3
Wszedłem na LR zeby poczytać opinie o składach i o Barcelonie przewinąłem godzinę do tyłu i obejrzałem F1 taka dokładną relację krok po kroku :)
0
@urbie999 mają 75 strzelonych goli 3 stracone w 13 kolejce :)
13 wygranych oczywiście, pełna deklasacja:)
1
@JarekS nie ma za co sama prawda, pozdrawiam :)
2
@koksik2700 Pola ❤️latwy wybór :)
1
@BarcaInfo nie myślałem że ktoś mnie tu zna:) dzięki :)
0
@Rust_Cohle Marcin nie odszedł, ciągle tu jest @CLionelMessi :)
23
@JarekS za wielka wiedzę i trafne komentarze, szkoda ze tak rzadko ostatnio tu bywa...
0
@kulek22 coś jak Boniek u nas :)
2
@meteo100 gość ze zdjęcia chyba
0
@MesQueUnClub96 ty siedzisz tam w foteliku to twój ojciec tańczy?
0
@zaiks czemu nie napiszesz w prost kto to jest?
0
@TheNekro94 a czemu wypuściła?
-W 1953 roku piłkarz podpisał kontrakt z Barceloną, potem został największą legendą Realu. Medina uważa, że transfer di Stefano do "Królewskich" był możliwy wyłacznie dzięki władzy frankistowskiej.
1
Wolę - Messiego od Ronaldo
- Mbappe od Haalanda
- Benzeme od Lewego
Ale jak w klubie miał bym Fatiego i Dembele na skrzydłach to na 9 sprowadził bym Haalanda a nie Mbappe pomijając fakt ze na jednego i drugiego nie mamy szans :/
2
@Janiama czyli wolisz też Benzeme od Lewego?
2
@GeneralXavi ale żeś błysnął xd
0
@Nemeczek79 bez przesady spadnie Bruk-Bet, Warta i Górnik Łęczna ą Legia się utrzyma wszystkie te drużyny mają 12 p
2
@MesQueUnClub96 Robercik za niego i wszystko gra?