@Kwiatek67 grzech w religiach abrahamowych, polegający w podstawowym znaczeniu na oddawaniu czci wizerunkom bogów czy bóstw – bałwanom, idolom. W szerszym znaczeniu bałwochwalstwem może być także np. przywiązywanie nadmiernej wagi do spraw doczesnych kosztem Boga.
@AmigoBlancos jak długo Depay jest w lidze Hiszpańskiej a jak długo Vini? To chyba ma znaczenie? Trzeba porównywać pierwszy sezon Brazola to będzie miało sens;)
0
@Kwiatek67 grzech w religiach abrahamowych, polegający w podstawowym znaczeniu na oddawaniu czci wizerunkom bogów czy bóstw – bałwanom, idolom. W szerszym znaczeniu bałwochwalstwem może być także np. przywiązywanie nadmiernej wagi do spraw doczesnych kosztem Boga.
0
@kaamil1910 no dobra :/
0
@kaamil1910 a ja ciebie ;)
0
@masq ty tu też ladnie zagrałeś pod publiczkę tym komentarzem xd
0
@Rust_Cohle co ty robisz na głównej? Rzadko tu komentujesz :)
2
@zodiak_10 czyli dalej piecze, niedługo przestanie :)
1
@John_Doe w żonglerce napewno:)
1
@Rust_Cohle TVP kultura
0
@Encore tylko on jest godzien nas reprezentować, no może jeszcze pan Escalando :)
0
Oglądam Q & A z Tomasz Cwiakala i pytanie zadaje koleś o Niku - Perez posmarował xd
Przyznać się który to gagatek z LR? :)
0
@AmigoBlancos jak długo Depay jest w lidze Hiszpańskiej a jak długo Vini? To chyba ma znaczenie? Trzeba porównywać pierwszy sezon Brazola to będzie miało sens;)
3
@Katalonbar stabilnie :)
0
@Encore w co oni grają????
1
@Rust_Cohle dla mamy, bym przelał, co się przypierdalasz ;)
1
@Rust_Cohle dobre i to, chodź wolał bym zeby na punkty w biedronce mi zamienili :)
5
@VamosRakieta a z sałatek najlepszy schabowy, mam to samo:)
0
@Rust_Cohle 39p i Kane na kapitanie mecz przełożony ma, kiedyś ktoś to wyrówna te punkty za przełożony mecz?
0
@MeMyselfAndI Król jak już
1
@Lola120 tak myślałem :)
0
@FCBparasiempre to Facet?
0
@Lola120 mam tak samo, nie jesteś wyjątkowa :)
1
@AmigoBlancos Real tego nie wygra, stawiam na remis, w Angli też remis
1-1
2-2
Ale to tylko moje zdanie ;)
0
Escalando :))))
0
@Rust_Cohle po nich to większość drużyn się przejedzie z taką obrona i impotencją w ataku :)
0
@Rust_Cohle no i przegrywacie xd
0
@Kuraxan 650 km?
Mieszkalem 40 km od Braniewa w Ornecie :)
0
Jaki był by najlepszy wynik dla nas w meczu Sevilli z Realem?
0
@ProMILs jak żyć?
2
Ale się w czuł Coutinho :)
0
@Coutinho007 do remisu daleko:/