1

@Jackazz dwa piwka>soczek

0

@Sau_Ron to ty Antek krótko Barcelonę znasz xd

0

To niewiarygodne ze po takim głównie oni dalej do siebie wracają...

1

@Coutinho007 warto :) za to co dali nam w latach 2006 - 2019 jesteśmy im to winni :)

3

I co sezonowcy co się z wami dzieje? Skąd te zwątpienie? Dlaczego chcecie się teraz poddać? Bo Xavi przegrał jeden mecz? Nie ważne trzeba wyjść z Bayernem i ich wspierać i walczyć efekty przyjdą na razie wszystko jest przeciwko nam ale to się zmieni
VelBarca ❤️

0

@Coutinho007 życie, fajnie by było być kibicem tylko zwycięzców ale to tak nie działa, chyba ze chcesz być sezonowcem? A jak nie to musisz cierpieć razem z nami :)

0

@Rewolucja123 Koeman odszedł problemy zostały

0

@AmigoBlancos czemu prowokujesz? Ostatnio jeden koleszka ci zwrócił uwagę ze twoje komentarze ocierają się o prowokacje i co raz częściej to widzę :/

3

Good morning my neighbors :)))

3

@david89 To jest Marcin

0

@CLionelMessi gdyby nie ta niechęć do Dembusia nie wiedział bym ze to ty Marcin

1

@Kgorecki2500
pierogi-potrawa, którą można spotkać w wielu kuchniach na całym świecie, np. w kuchni polskiej, włoskiej, rosyjskiej, ukraińskiej, meksykańskiej, indyjskiej czy żydowskiej; jest to kulinarny koncept pochodzący z Chin, który na ziemie polskie dotarł prawdopodobnie w XIII wieku
To nie taka czysto polska potrawa :)

0

@tbas cały czas to samo, wszyscy się zawiesili i piłują w kółko 3 tematy, szkoda twego czasu

0

@Vebrol a jebię w plecach lupie w dupie ale jakoś daje rade xd

1

@macio_944 Maciuś za 10 lat będziesz w moim wieku, napewno nie będziesz myślał o trumnie mi się w marcu 2 dziecko rodzi super czas chce się zyc :)

0

@pedrixxx 38 lat

3

@BorzyKrzys w komentarzach
-O matko kochana, a mogła być aktorką! Śpij słodko aniołku!
Xd

7

@etobzyk i nie podlewa ich Kuźwa nikt

1

@MesQueUnClub96 ale masz brzydką dłoń na zdjęciu? Chory jesteś? Zle się czujesz? :(

1

@Jakchcesz Gavi miał 2-3 momenty ze wyglądał bardzo podobnie w dryblingu

0

@JarekS trzymaj się, czekamy :)

1

@Comentateiro a widzisz, to nie wiedziałem, no to nie zdobędzie już ZP w takim razie Robert, chyba ze Polska Mistrzem Swiata :)

0

@MessiTheBesst źle liczysz, Katar 22 będzie do ZP za dwa lata się liczył a nie do tej teraz, bo zanim się zacznie w grudniu przyszłego roku to już nagrody będą rozdane chyba ze coś przeciągną i zmienia

6

@Wizz777 pisałem z nim jakiś czas temu, jest bardzo zajęty, ale obiecał ze wróci ze zdwojoną siłą :) też czekam na jego komentarze, jedne z niewielu wartościowych tutaj :)

1

@AllBundy ja wolę - 10 bez wiatru niż 10 z wiatrem dlaczego? Bo jest ciepłej :)

8

@escarabajo ile tych dziwek?

3

@escarabajo pyta bo nie wie którego wysłać po piwo do sklepu

44

Nareszcie ktoś tam zaczął myśleć i próbujemy pozyskać zawodników jak kosztuja 30 - 40 a nie po czasie gdy już sobie krzyczą 100-120

0

@Rust_Cohle no co ty :) zawsze miales z nim sztame ale to się robi podejrzane, te twoje podchody od dwóch dni ;)
Coś czuję ze niedługo się dowiemy o co w tym chodzi :)

0

@Rust_Cohle co mu tak w tylek wchodzisz?
Jeszcze mu szlaczek ze splecionych serc zrób :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?