O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC.Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4652
  • Liczba komentarzy 1212
  • Polecenia 3352

Komentarze

4

Mieć tyle kasy, sławy, lasek na zawołonie i dopuścić się czegoś takiego... Oj Dani coś ty zrobił.

1

Ja rozumiem, że Lewy to goleador i dribling i technika to u niego rzecz drugorzędna, ale jak można być tak klasowym piłkarzem z tak słabym przyjęciem ile to już piłek sobie chłop źle przyjmuje i akcja się kończy zanim się dobrze zaczeła..

0

Ktoś wie kiedy Barca uruchamia jakieś promocje na bilety? Pamiętam, że w tamtym roku były.

0

Barcelona w kryzysie vs Real z Mbappe, no, no zapowiadają się ciężkie czasy bez wyrównanych spotkań między nami...

7

@michal26 Akurat regionalnym lotniskom tak czy siak lotnisko w Warszawie ruchu trochę zabiera, więc argument kancelarii premiera bardzo mało poważny i widać, że ktoś kto to pisał nie ma pojęcia o czym mówi. Po za tym ruch na lotniskach regionalnych to w 60-90% low costy i czartery, a tego ruchu nawet o parę % CPK nie zabierze, więc regionalne porty tak czy inaczej rozwijać się będą.

Zobacz wszystkie

174

@Essos Bo wtedy jeszcze nikt nie znał jego paskudnego charakteru? Yamal po prostu zachowuje się normalnie, chce grać w piłkę. Vincius oprócz umiejętności i talentu cały czas dokłada aktorstwo, prowokacje i ma coś takiego w swojej aparycji, że jak na niego patrzysz to masz ogólnie od razu gorszy dzień.

92

„Jeśli ostatnie 20+ goli Messiego w LM są bezużyteczne bo nie wygrał pucharu od 3 lat to ponad 300 goli Ronaldo strzelonych w La liga także są bezwartościowe bo wygrał tylko dwie w przeciągu 9 lat”
Takie prawdziwe

68

Tytuł sugerujący zupełnie coś innego niż chciał przekazać Cillessen...

66

Taki o to żarcik ostatnio znalazłem ;D98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:

- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna.

Doktor myśli chwilę i mówi:

- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?

- Nie - odpowiada staruszek.

- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.

- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał strzelić z boku!

- I do tego punktu właśnie zmierzałem...

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?