Komentarze

0

@Bernard777 Siedlce nie mają zapewnionego awansu. O czym piszesz?

2

@mientusek1407 Camavinga fizycznie i technicznie jeden z najlepszych zawodników ligi, brakuje mu czasami koncentracji, czasem jeszcze łapie głupie i niepotrzebne faule, co nie zmienia faktu, że już jest w czołówce na swojej pozycji. Jest zdecydowanie nad Gavim, w sumie to nie wiem w czym Gavi jest lepszy, w kilku elementach najwyżej na równi z Camavingą.

1

@Danny Gaucho Celtic dzisiaj 54. tytuł

0

@Herato nie ma takiego przypadku. Są tylko ze zwycięzcami LM, że gdyby nie wygrali LM to z ligi by do niej nie weszli. Monaco było najbliżej, bo musieli grać w eliminacjach po finale w 2004 roku.

0

@Herato Real w latach 1998 i 2000. W sezonie 1999/2000 5. miejsce w lidze, a w 1997/1998 3. miejsce, które wtedy dawało Puchar UEFA, a nie LM.

Zobacz wszystkie

38

Tylko 4 minuty zostały doliczone, a Barcelona miała przygotowany gameplan, na strzelenie gola w 96 minucie, ale oczywiście sędzia wszystko popsuł.

32

@VeVoS Dokładnie, nie ma to jak cieszyć się z remontady z 2:0 na 2:5 na stadionie rywala w 1/8 Ligi Mistrzów z poprzednim finalistą tejże LM praktycznie zapewniając sobie w pierwszym meczu awans do 1/4.

24

No proszę, kiedyś puchar pocieszenia - dzisiaj wielki i upragniony puchar

23

@Kengo Tak obecny poziom stanie się 4-tym poziomem. Jest szansa na awans do La Liga 2. Teraz dwie podgrupy 3-zespołowe połączą się i w grupie 6 zespołowej zespoły z jednej podgrupy zagrają dwumecz z 3 zespołami z drugiej podgrupy a przepisane zostaną punkty za 4 mecze z pozostałymi dwoma zespołami z obecnej podgrupy.
Potem z tej grupy 6 zespołowej do Playoffów awansują 2 drużyny, gdzie w playoffach będą musiały wygrać dwa mecze (nie dwumecze, tylko jeden mecz na neutralnym terenie) i wtedy awans do La Liga 2.

22

Morata w tym sezonie w Juventusie 6 meczów - 6 bramek nieuznanych z powodu spalonego