O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1152
  • Liczba komentarzy 3279
  • Polecenia 2761

Komentarze

0

1

@KamQiX Tak, obejrzyj wideo z tej sytuacji, a nie screena, to zrozumiesz o czym mówię.

@edit: Przecież zawsze unosi się nogę wyżej podczas dalszego wykopu i jak ktoś wbiegnie dosłownie ułamek sekundy udem w podniesioną stopę to jakim prawem to ma być faul kopiącego piłkę? Przeca toć to prędzej pasuje do poświęcenia siebie dla wymuszenia faulu/kartki, czyli głupota. A to nie było ani to ani to, tylko czysty przypadek.

8

@bartoszplucinski Koleś kopie piłke, a ten mu wbiega w nogę ułamek sekundy po tym. Pokaż filmik z tej sytuacji, a nie zdjęcie, bo według screena to czerwo, a według tego co było na boisku nic nie ma. Manipulacja faktami pełną gębą.

4

Ale Josep Capdevilla zbłaźnił się tym twittem. Na pewno kilku naiwniaków na tę manipulację się nabierze.

0

@Chada U mnie w TOP5 wykonawców coś pomieszali, dali Storm której samej nie słucham, jest tylko na ficie w trzech kawałkach - z drugiego i trzeciego miejsca na liście, no ale dziwne że ją tak osobno wyodrębnili jak sama nie tworzyła. To mój pierwszy wrapped.

Zobacz wszystkie

38

Tylko 4 minuty zostały doliczone, a Barcelona miała przygotowany gameplan, na strzelenie gola w 96 minucie, ale oczywiście sędzia wszystko popsuł.

32

@VeVoS Dokładnie, nie ma to jak cieszyć się z remontady z 2:0 na 2:5 na stadionie rywala w 1/8 Ligi Mistrzów z poprzednim finalistą tejże LM praktycznie zapewniając sobie w pierwszym meczu awans do 1/4.

24

No proszę, kiedyś puchar pocieszenia - dzisiaj wielki i upragniony puchar

23

@Kengo Tak obecny poziom stanie się 4-tym poziomem. Jest szansa na awans do La Liga 2. Teraz dwie podgrupy 3-zespołowe połączą się i w grupie 6 zespołowej zespoły z jednej podgrupy zagrają dwumecz z 3 zespołami z drugiej podgrupy a przepisane zostaną punkty za 4 mecze z pozostałymi dwoma zespołami z obecnej podgrupy.
Potem z tej grupy 6 zespołowej do Playoffów awansują 2 drużyny, gdzie w playoffach będą musiały wygrać dwa mecze (nie dwumecze, tylko jeden mecz na neutralnym terenie) i wtedy awans do La Liga 2.

22

Morata w tym sezonie w Juventusie 6 meczów - 6 bramek nieuznanych z powodu spalonego

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?