O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1652
  • Polecenia 2215

Komentarze

2

Z serii niecodzienne kontuzje w świecie sportu
Wczoraj na 10 etapie kolarskiego Giro po raz pierwszy w historii etap wygrał Erytrejczyk Biniam Ghirmay. Niestety, radość z sukcesu przepleciona została zamieszaniem, związanym z przykrym wypadkiem. Otóż na podium, w trakcie dekoracji zwycięzcy Ghirmay otwierał szampana tak niefortunnie, że strzelił sobie korkiem w oko. Sprawa okazała się poważna – musiał zostać przewieziony do szpitala. Powrócił z niego co prawda jeszcze tego samego dnia, lecz z opatrunkiem na oku.
Według doniesień mediów prawdopodobnie wycofa się z powodu kontuzji z wyścigu.
https://kolarsko.pl/2022/05/18/media-biniam-ghirmay-wycofa-sie-z-giro-ditalia/

1

@Kgorecki2500
2 temat całkiem ciekawy. Choć nie pamiętam czy on był za moich czasów jakoś porządnie omawiany na etapie licealnym (byłem na rozszerzeniu z wosu, ale maturę pisałem 10 lat temu). Pamiętam go dużo lepiej już z czasów studenckich. Będąc w liceum pewnie też wybrałbym ten pierwszy temat.

0

@Chaoss
Jest już potwierdzenie że to Ukrainiec? Bo nigdzie nie widziałem takiej informacji jeszcze.

1

Ochman potencjał na wysokie miejsce jest. Jednak w tym roku zwycięstwo, obawiam się że ze względu na sytuację będzie przyznane Ukrainie, chyba że Jury da im mało punktów.

0

@Chaoss
9 odcinków po 30 35 minut.
Pewnie dasz radę oglądnąć i bez serialu, ale niektóre wątki i motywacje mogą być trudniejsze do zrozumienia bez znajomości serialu.

Zobacz wszystkie

41

@John_Doe
Złamany został punkt 1 przecież. Ten wynik nie budził żadnych wątpliwości. Pomyłka jak się tłumaczyli kukizowcy nie jest podstawą do powtórzenia głosowania.

39

18 minut wytrzymał bez Lewandowskiego.

37

@Azacca
Z drugiej strony nic jej nie jest, czuje się dobrze, była gotowa do startu, więc dlaczego ma nie startować? Ktoś jak ma grypę lub inne przeziębienie i nie wyjdzie mu pozytywny wynik testu to może startować, a wirusy też będzie przenosił.

36

Pięknie. Robert przed obydwoma Williamsami.

24


Ewa Swoboda z poprawionym rekordem Polski.l na 60 metrów. Zeszła poniżej 7 sekund, jej wynik jest 9 w historii na tym dystansie.