O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2218
  • Liczba komentarzy 631
  • Polecenia 1266

Komentarze

1

Vidal i Braithwaite to się chyba nawet dobrze nie spocili po wejściu na boisku. Nie ma ładnej gry, wyniki przeciętne a i z tym ogrywaniem młodych nie jest za dobrze. I to wszystko niby człowiek wie a i tak męczy się oglądając to wszystko. Teraz to trzeba czekać na ligę mistrzów i jestem ciekaw czy nasi grajkowie będą umierać na boisku, bo jak ma to wyglądać tak jak do tej pory to trzeba chyba mocniej wstrząsnąć szatnią ewentualnie zrobić sobie przerwę od oglądania meczy.

0

Ciekawi mnie co nasz wspaniały zarząd zrobi z Matheus Fernandes
w letnim okienku. Gość odbił się od Realu Valladoid. Ktoś kto wpadł na pomysł aby zainwestować w niego 7 baniek powinien beknąć. Na szczęście tylko rok jeszcze.

0

Ależ bramka Zahy. Kłaniam się w pas. Świetny mecz.

4

Bardzo cieszy dobry mecz, ale trzeba też pochwalić Setiena za zmiany. Cieszą minuty Araujo. Tak to powinno wyglądać.

2

Ten Musa Barrow ma potencjał na bardzo dobrego napastnika. Warto obserwować.

Zobacz wszystkie

91

No jasne że nie, mistrz Hiszpanii, lider w tym sezonie, zespół bez porażki w LM w fazie grupowej, zespół który ogrywał Real Madryt u siebie 5-1, nie może być w topie bo na ławce siedzi trener którego nie lubię XD

51

To kogo powinni kupić? Reprezentant Francji, gracz solidny, pogodzony że na 4 mecze gra 1-> dla mnie idealny zastępca ale wykaż się, powiedz kto powinien pełnić rolę rezerwowego rzadko włączanego do rotacji.

42

1.10.2019 Totenham 2-7 Bayern, miesiąc później Bayern szuka nowego trenera. Piłka jest nieobliczalna.

40

Jeżeli ktoś ma żal, że zawodnik wybiera lepszą ofertę dla siebie pod względem finansowym albo jest dzieciakiem, ewentualnie nie ma pojęcia o życiu. A teksty typu: ` ma czas na robienie wielkich pieniędzy` to kolejny przejaw mentalności dziecka. Łatwo jest decydować o czyichś milionach mając samemu w kieszeni parę stów.

33

Las Palmas wczoraj wygrało 1-0 a zwycięska bramkę strzelił nasz 16 latek :)