1

@norbi77 a do tego klasową 9, wybiegany box to box, silny DM, i szybki środkowy obrońca, a na bokach obrony ktoś kto umie dośrodkować plus Twoi skrzydłowi i wtedy by może coś ruszyło :)

1

@Barca445 nieeeeeee

1

@Ghotti btts na kuponie? :)

0

PSG ma jedną sytuację bramkową?
Coś tam chyba nie trybi

3

@Colon może być ciężko

4

Obejrzał by taki Liv-Bayern dwumecz w półfinale :)

0

@Odcinkowy był filmik, była drzemka

1

@Kgorecki2500 dokładnie tak to działa :)

1

@TheNekro94 Ojca nie ma dziecko jest
Są przypadki gdy nie ma i Matki :/

0

@Woland10 jak już głosowaie było, to już się nie aktualizuje xd

4

@clyde dzwonił do mnie @Ghotti i prosił żeby Ci przekazać że ma przypał u żony i nie może odpisać :(
Mówi że to koniec między wami :(

1

@4Fabregas4 ale cie odkleiło ho ho :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rothan1 i do Radomia

1

@monsterrize no właśnie i podać nie umie :)

0

@Rust_Cohle dokładnie to tylko uzupełnienie składu, przy 3 lebiegach koło siebie zniknie w meczu,a niektórzy myślą że pociągnie ten wózek z Lewym

6

@Kapitan hawk w samo centrum gównoburzy dzisiejszej xd

0

@Coutinho007 Elvis Presley jeszcze :)

2

@IronSanHybrid Bo to Bronx, to Bronx inaczej Jeżyce
Jesteś cwaniakiem, spróbuj znaleźć tu dziewice

1

@Comentateiro że salceson tak?

1

@Kwiatek67 czyli każdy debil może napisać coś o czym nie ma pojęcia do czego to prowadzi?
Sieją ferment, tworzą teorie spiskowe,nic dobrego moim zdaniem

1

@Coutinho007 niby to jego naturalny następca, ale ja u Nico widzę dużo więcej chęci i umiejętności do gry wyżej niż u Busiego, ale zobaczymy jak przyjdzie Xavi gdzie go będzie widział :)

0

@Kwiatek67 żeby Ci co myślą że wiedzą wszystko się nie odzywali

0

@Crakitic czy ty go teraz porównałeś do tych trenerów? xd

2

@Janiama i o to mi chodziło żeby ktoś kto gra (grał) w piłkę na wyższym poziomie to sprostował, bo też byłem pewny że te jego rozpiski z rzeczywistością i nie mają nic wspólnego, a tu się niektórzy jarają jego analizami jak by naprawdę coś osiągnął :), dzięki

2

@MesQueUnClub96 ja tym bardziej, ale się dogadujemy :)

5

@MesQueUnClub96 jesteś dobry w byciu słabym Userem ;)

0

Valverde, Setien, Koeman po Barcy kończą kariery trenerskie :(
Xavi zastanów się ;)

0

@El dominatore i doktor Quinn :)

0

@Kengo tragedia 23 p a tylko Antonio mi został (ze składu który nie grał) i jest na capitanie więc to nie będzie udana kolejka :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?