O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3722
  • Liczba komentarzy 3429
  • Polecenia 8165

Komentarze

0

@pt9 Mam takie założenie w życiu, że jeśli ktoś sprzedaje kursy jak zarabiać pieniądze, to najprawdopodobniej nie jest to wiele warte. Niewielu ludzi, którzy faktycznie wiedzą jak zarabiać pieniądze ma czas i chęci na uczenie tego innych.

18

@Przemek2323 Nie żebym był zwolennikiem Lecha Kaczyńskiego, ale porównywanie pod względem inwestycji wczesnych lat dwutysięcznych z dzisiejszymi nie jest do końca uczciwe. Wówczas byliśmy wielokrotnie biedniejsi, a inwestycje jednak wymagają kapitału.

0

@KrwawiaceoczyVEB Jestem ciekaw czy taki głośny stadionowy doping nie będzie przypadkiem psów stresował

0

@Gaz Ale to jest porównanie kompletnie od czapy. Jeśli Michniewicza krytykujemy za kontakty z fryzjerem, to brak oskarżenia przez prokuraturę jest argumentem na jego korzyść, dlatego ze oskarżonych zostało w tej sprawie około 600 osób, a samo śledztwo było jednym z najlepiej przeprowadzonych w historii III RP.

Porównanie z Bartomeu, którego krytykujemy za złe zarządzanie jest bez sensu. Natomiast Sandro Rosell został oczyszczony z uwagi na brak dowodów świadczących o jego winie, wiec tak - jest niewinny.

Od oskarżania jest prokuratura a od osądzania są sądy, a nie ślepy tłum, który ani nie czytał akt sprawy, ani zeznań.

0

@Janiama Chciałbym, żebyśmy w końcu kiedyś mieli taka stabilizację w kadrze jak Niemcy, jak zastąpimy Czesia do końca roku to będziemy mieli tylu trenerów w ciągu 2 lat co Niemcy od 2000 roku.

Zobacz wszystkie

103

Jak można na tak wysokim poziomie sportowym być tak głupi i mało profesjonalny. To dla mnie jakaś zagadka.

76

@Comentateiro Dość mocna nadinterpretacja tego zwrotu z Twojej strony. W rzeczywistosci, oznacza to w rozumieniu większości ludzi solidarność z kimś, wspieranie go.

66

Wypowiada się konkretnie, bez banałów. Podoba mi się to, dawno u nas tego nie było.

62

U Ansu Fatiego najbardziej mnie fascynuje to, jak potrafi zachować zimną głowę i podjąć spokojną, wyrachowaną decyzję pod bramką. Dawno nie widziałem czegoś takiego u kogoś tak młodego.

62

Espanyol, jak ja ich kur.. nienawidzę.