626

3

2 kolejka z rzędu poszkodowani przez sędziego już widzę gazety XD

626

0

Błogosławieni którzy złapali kurs 4.00 na białych

626

0

@SuperPatsonFCB kontakt gdy asensio już leciał+ nawzajem sie trzymali

626

0

No ja bym tego nie gwizdnął XD

626

0

@Uukasz_93 graj zrzucimy ci się na oddanie

626

0

@Rust_Cohle to juz taka pomaranczowa nawet

626

0

@pt9 po 70 min wbij na reszte bramek

626

0

@K4tsuuu wydaje mi się że w 2 części sezonu Gunners mocno spuchną, obym się mylił

626

0

Świetny mental XD. Powinien się cieszyć że ma możliwość udowodnić wartość swojego projektu, chyba że czegoś się obawia i w coś wątpi XD

626

17

No i klasa finał w 1/16

626

0

dawać United od buta

626

0

@LatajacyHolender co z tego że sie stara skoro nic z tego nie wynika. Torres może zmarnuje wiekszość co ma ale przynajmniej w tych sytuacjach potrafi sie znalezc

626

3

@Emhyr Joda juz szuka bitu zeby wyjsc z jaskini

626

1

@LatajacyHolender Ferran przynajmniej znajduje się w sytuacjach może i strzela beznadziejnie ale potrafi znaleźć sobie miejsce. A przy Ansu nie ma żadnych pozytywów, słaby drybling niedokładne podania, próbuje zza pola ale albo w środek albo niecelnie. Na ten moment Ferran jest oczywistym wyborem.

626

0

Widzimy się za niedługo znowu Panie Prezydencie

626

21

Ferran wydaje się w lepszej formie

626

1

@ŁukaszNidzica w razie kolizji i tak twoja wina

626

0

Kogo realnie widzicie jako wzmocnienie prawej obrony?

626

5

Ale dzisiaj gra ten Ferrano Torre hattrick jeżeli dobrze liczę

626

0

Naciągnął dupę unlucky

626

2

Who needs Lewy ?

626

0

Niech buduje pewność siebie, może kiedyś wstanie i sie coś przestawi XD

626

1

Chyba nie było ferran Goat

626

1

Ferran jak Midas

626

0

Oby Simeone szybko wyleciał, marnuje kadrę z wysokim potencjałem

626

1

@Janiama 1:1
15 znaków

626

0

@heniek1981 ich zaślepienie jest conajmniej niesamowite patrząc na to że to nam UJ do dupy przez ten sezon patrząc na decyzję sędziowskie

626

0

@KichuBlaugrana mam podobne odczucia, niestety wydaje mi się że za 3/ 4 lata mało kto będzie o nim pamiętał

626

0

Swoją drogą, myślicie że będzie piłkarzem światowego formatu, czy jednak zostanie jednym z wielu niespełnionych talentów?

626

0

@Benz bramka rodrygo nie powinna być uznana, ale dla mnie karnego tu nie powinno być XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?