626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
2 kolejka z rzędu poszkodowani przez sędziego już widzę gazety XD
0
Błogosławieni którzy złapali kurs 4.00 na białych
0
@SuperPatsonFCB kontakt gdy asensio już leciał+ nawzajem sie trzymali
0
No ja bym tego nie gwizdnął XD
0
@Uukasz_93 graj zrzucimy ci się na oddanie
0
@Rust_Cohle to juz taka pomaranczowa nawet
0
@pt9 po 70 min wbij na reszte bramek
0
@K4tsuuu wydaje mi się że w 2 części sezonu Gunners mocno spuchną, obym się mylił
0
Świetny mental XD. Powinien się cieszyć że ma możliwość udowodnić wartość swojego projektu, chyba że czegoś się obawia i w coś wątpi XD
17
No i klasa finał w 1/16
0
dawać United od buta
0
@LatajacyHolender co z tego że sie stara skoro nic z tego nie wynika. Torres może zmarnuje wiekszość co ma ale przynajmniej w tych sytuacjach potrafi sie znalezc
3
@Emhyr Joda juz szuka bitu zeby wyjsc z jaskini
1
@LatajacyHolender Ferran przynajmniej znajduje się w sytuacjach może i strzela beznadziejnie ale potrafi znaleźć sobie miejsce. A przy Ansu nie ma żadnych pozytywów, słaby drybling niedokładne podania, próbuje zza pola ale albo w środek albo niecelnie. Na ten moment Ferran jest oczywistym wyborem.
0
Widzimy się za niedługo znowu Panie Prezydencie
21
Ferran wydaje się w lepszej formie
1
@ŁukaszNidzica w razie kolizji i tak twoja wina
0
Kogo realnie widzicie jako wzmocnienie prawej obrony?
5
Ale dzisiaj gra ten Ferrano Torre hattrick jeżeli dobrze liczę
0
Naciągnął dupę unlucky
2
Who needs Lewy ?
0
Niech buduje pewność siebie, może kiedyś wstanie i sie coś przestawi XD
1
Chyba nie było ferran Goat
1
Ferran jak Midas
0
Oby Simeone szybko wyleciał, marnuje kadrę z wysokim potencjałem
1
@Janiama 1:1
15 znaków
0
@heniek1981 ich zaślepienie jest conajmniej niesamowite patrząc na to że to nam UJ do dupy przez ten sezon patrząc na decyzję sędziowskie
0
@KichuBlaugrana mam podobne odczucia, niestety wydaje mi się że za 3/ 4 lata mało kto będzie o nim pamiętał
0
Swoją drogą, myślicie że będzie piłkarzem światowego formatu, czy jednak zostanie jednym z wielu niespełnionych talentów?
0
@Benz bramka rodrygo nie powinna być uznana, ale dla mnie karnego tu nie powinno być XD