626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Pedri w 1 połowie bardzo słabo. Balde solidny przez cały mecz
0
@Sulimo patrząc na dyspozycje Carvaklauna to jest jakaś opcją dla Lucho na mundialu
7
@4drian0 Pan prezydent
5
Bardzo dobry transfer, tani i skutecznie zapelnia luki w formacji obronnej. Ale i tak będzie dostawał noty po 3.0/4.0 za nazwisko.
0
@Pedri16Future po meczu Dawid Garcia z ossasuny został wyświetlony jako MVP
1
Pięknie drużyna, dziękujemy za emocje i za 3pkt. Miłego mundialu koledzy
1
Raphinia wstał rano i coś się przestawiło
0
Dobra 4 min się nie spodziewałem szacuneczek
0
@wasacz do stanu 2:2 dzisiaj gramy
4
Notatnik wyjebalo nowe nie znalem
2
Punkt w tym meczu nie jest niczym upokarzającym i należy go docenić
0
@kejdzi potwierdzam słowa przedmówcy i zamykam dyskusje.
1
Czemu on bombele ściąga xddd
0
@MrCule_X zaraz zejdzie a wejdą fati i raphinia. Christensen kulał
0
@dv7wisnia delikatnie mówiąc
0
Pedri 2 w kolejce do zmiany. Fatalny jest
1
Pedri kompletnie bez błysku w ostatnich meczach, bardzo przeciętnie gra
0
@Kidd gavi za busiego i raphinia za albę i gramy 1 mniej w tyle nie ma czego bronić i tak trzeba coś strzelić
1
@BulaKG chyba wylosował dzisiaj tryb Bombele a nie DemPele
0
@AmigoBlancos w polskich mediach na pewno XD, ale tu nie ma czego tłumaczyć odcięło prąd i tyle
0
@Kszysiek7 a co to zmienia XDD mnie dalej cieszy i śmieszy wczorajszy mecz
1
Prąd odcięło ? Nwm co miał w głowie tak wchodząc z żółtą na koncie
0
Nie ma co płakać trzeba spiąć dupę i grać o 3 pkt dadzą radę
1
Nwm tego faulu nie sprawdza ? XDD
0
Nie wiedziałem, że mamy ultrasów. Na stadionie przeważnie cisza i piknik rodzinny.
0
Chyba że chodzi o to że carvajal zszedł ale to nie 20 min
0
@Hellrider w jakim osłabieniu
0
Brzydki w formie
2
Mało troche doliczył moim zdaniem.
0
Żeby jutro się nie przejechać na tych dzisiejszych śmiechach XD