626

1

@Jakchcesz Pedri w 1 połowie bardzo słabo. Balde solidny przez cały mecz

626

0

@Sulimo patrząc na dyspozycje Carvaklauna to jest jakaś opcją dla Lucho na mundialu

626

7

@4drian0 Pan prezydent

626

5

Bardzo dobry transfer, tani i skutecznie zapelnia luki w formacji obronnej. Ale i tak będzie dostawał noty po 3.0/4.0 za nazwisko.

626

0

@Pedri16Future po meczu Dawid Garcia z ossasuny został wyświetlony jako MVP

626

1

Pięknie drużyna, dziękujemy za emocje i za 3pkt. Miłego mundialu koledzy

626

1

Raphinia wstał rano i coś się przestawiło

626

0

Dobra 4 min się nie spodziewałem szacuneczek

626

0

@wasacz do stanu 2:2 dzisiaj gramy

626

4

Notatnik wyjebalo nowe nie znalem

626

2

Punkt w tym meczu nie jest niczym upokarzającym i należy go docenić

626

0

@kejdzi potwierdzam słowa przedmówcy i zamykam dyskusje.

626

1

Czemu on bombele ściąga xddd

626

0

@MrCule_X zaraz zejdzie a wejdą fati i raphinia. Christensen kulał

626

0

@dv7wisnia delikatnie mówiąc

626

0

Pedri 2 w kolejce do zmiany. Fatalny jest

626

1

Pedri kompletnie bez błysku w ostatnich meczach, bardzo przeciętnie gra

626

0

@Kidd gavi za busiego i raphinia za albę i gramy 1 mniej w tyle nie ma czego bronić i tak trzeba coś strzelić

626

1

@BulaKG chyba wylosował dzisiaj tryb Bombele a nie DemPele

626

0

@AmigoBlancos w polskich mediach na pewno XD, ale tu nie ma czego tłumaczyć odcięło prąd i tyle

626

0

@Kszysiek7 a co to zmienia XDD mnie dalej cieszy i śmieszy wczorajszy mecz

626

1

Prąd odcięło ? Nwm co miał w głowie tak wchodząc z żółtą na koncie

626

0

Nie ma co płakać trzeba spiąć dupę i grać o 3 pkt dadzą radę

626

1

Nwm tego faulu nie sprawdza ? XDD

626

0

Nie wiedziałem, że mamy ultrasów. Na stadionie przeważnie cisza i piknik rodzinny.

626

0

Chyba że chodzi o to że carvajal zszedł ale to nie 20 min

626

0

@Hellrider w jakim osłabieniu

626

0

Brzydki w formie

626

2

Mało troche doliczył moim zdaniem.

626

0

Żeby jutro się nie przejechać na tych dzisiejszych śmiechach XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?