626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RanDiFCB takie w sam raz na 5mln budżetu
0
@kuz a pisał ktoś o podpisaniu na kolejne lata? Masz jakiś problem z czytaniem czy jak. Kessie totalnie nie odnajduje się w Barcelonie. Jeżeli przez kolejne pół roku nie zaadaptuje się to należy go sprzedać. Byłem wielkim zwolennikiem jego przyjścia ale wygląda bardzo ociezale na boisku a z jego wejść w pole niewiele wynika
1
@kuz Busi jako jedyny w ostatnich meczach potrafil przyspieszyć gre akurat xd. Nasi obrońcy mają wiecej prostopadłych zagrań, przerzutów niz reszta pomocy xD. Delusional
1
@kuz Busi w ostatnich tygodniach totalny szef
0
Podobno Atletico zaproponowało United Carrasco xD To mamy go klepniętego czy jednak nie
2
@Survier Pulisic? Lebron James of soccer?
0
@Witekk10 Malcom B)
0
@Emhyr ja bym tam wolał nawet unexpected ale żeby kończyło się brama
0
@lucca87 w LE masz lidera La ligi i premier league. Po co oglądać jakieś drugorzędne rozgrywki gdzie nawet jakiś club Brugge wychodzi z grupy pff
7
Miły akcent na rozpoczecie tygodnia. Pozdrawiam cieplutko.
3
@bebeto77 uwierzę jak zejdą do szatni
0
@danio1899 86 karny, szaman Camavinga zamówił
0
@Botanik wiem ale szczypie w oczy
0
@Botanik 2.55 a nie 2.55zl
1
@Firestone brzydka morda ✅
2
Ładnie Kubo gra, szkoda że się zeszmacił
3
juz o 21.15 kolejna porcja teorii spiskowych na notatniku. Juz dzisiaj w programie
- dlaczego kazdy rozklada nogi przed kataloncami
- znowu maja mecz zycia oczywiscie przeciw nam
- brak odgwizdanego faulu na vinim
- karny po 75
0
@Emhyr sporo pieniedzy patrzac na transakcje barcy to moze byc 15mln xd
1
@Essos 1 Ronald
2 Araujo
3 ten z nr 4 z Barcy
1
@Gomess nie będzie meczu z Realem bo ciężko o termin z rozegraniem przez LE i LM. Postarają się przy losowaniu żeby tak nie było
0
@ViscaelBarca2007 aktualnie zespoły z zaplecza premier league mają więcej pieniędzy do wydania niż zespoły z La ligi (poza Realem). To tylko pokazuje jak Tebas rujnuje ta ligę
1
@David_Martin po lewy mogłeś skończyć
0
Mysle ze trzeba bedzie stawiać na Balde na skrzydle w najblizszym czasie xDD
2
@Worny Widać ze jest stabilność B)
6
@pt9 jeszcze jak
0
@Worny Szaman Pogby zmissował spela i padlo na nas
2
Dobrze że el Roberto wraca od nastepnego spotkania. Trzeba poszukać jakichs wartościowych skrzydlowych w lecie bo na ten moment zostajemy z Coinflipem Dembele
0
@Janas11224 wyżej stawiam w hierarchii araujo i kounde
0
@adi7adi8 może.uda się nr 22 i 10 gdzieś jako two4you sprzedać
0
To od następnego sezonu Arnau Araujo Kounde Balde
Do tego w obwodzie mamy christensena Garcię albę
Dobrze to wygląda