626

0

@RanDiFCB takie w sam raz na 5mln budżetu

626

0

@kuz a pisał ktoś o podpisaniu na kolejne lata? Masz jakiś problem z czytaniem czy jak. Kessie totalnie nie odnajduje się w Barcelonie. Jeżeli przez kolejne pół roku nie zaadaptuje się to należy go sprzedać. Byłem wielkim zwolennikiem jego przyjścia ale wygląda bardzo ociezale na boisku a z jego wejść w pole niewiele wynika

626

1

@kuz Busi jako jedyny w ostatnich meczach potrafil przyspieszyć gre akurat xd. Nasi obrońcy mają wiecej prostopadłych zagrań, przerzutów niz reszta pomocy xD. Delusional

626

1

@kuz Busi w ostatnich tygodniach totalny szef

626

0

Podobno Atletico zaproponowało United Carrasco xD To mamy go klepniętego czy jednak nie

626

2

@Survier Pulisic? Lebron James of soccer?

626

0

@Witekk10 Malcom B)

626

0

@Emhyr ja bym tam wolał nawet unexpected ale żeby kończyło się brama

626

0

@lucca87 w LE masz lidera La ligi i premier league. Po co oglądać jakieś drugorzędne rozgrywki gdzie nawet jakiś club Brugge wychodzi z grupy pff

626

7

Miły akcent na rozpoczecie tygodnia. Pozdrawiam cieplutko.

626

3

@bebeto77 uwierzę jak zejdą do szatni

626

0

@danio1899 86 karny, szaman Camavinga zamówił

626

0

@Botanik wiem ale szczypie w oczy

626

0

@Botanik 2.55 a nie 2.55zl

626

1

@Firestone brzydka morda ✅

626

2

Ładnie Kubo gra, szkoda że się zeszmacił

626

3

juz o 21.15 kolejna porcja teorii spiskowych na notatniku. Juz dzisiaj w programie
- dlaczego kazdy rozklada nogi przed kataloncami
- znowu maja mecz zycia oczywiscie przeciw nam
- brak odgwizdanego faulu na vinim
- karny po 75

626

0

@Emhyr sporo pieniedzy patrzac na transakcje barcy to moze byc 15mln xd

626

1

@Essos 1 Ronald
2 Araujo
3 ten z nr 4 z Barcy

626

1

@Gomess nie będzie meczu z Realem bo ciężko o termin z rozegraniem przez LE i LM. Postarają się przy losowaniu żeby tak nie było

626

0

@ViscaelBarca2007 aktualnie zespoły z zaplecza premier league mają więcej pieniędzy do wydania niż zespoły z La ligi (poza Realem). To tylko pokazuje jak Tebas rujnuje ta ligę

626

1

@David_Martin po lewy mogłeś skończyć

626

0

Mysle ze trzeba bedzie stawiać na Balde na skrzydle w najblizszym czasie xDD

626

2

@Worny Widać ze jest stabilność B)

626

6

@pt9 jeszcze jak

626

0

@Worny Szaman Pogby zmissował spela i padlo na nas

626

2

Dobrze że el Roberto wraca od nastepnego spotkania. Trzeba poszukać jakichs wartościowych skrzydlowych w lecie bo na ten moment zostajemy z Coinflipem Dembele

626

0

@Janas11224 wyżej stawiam w hierarchii araujo i kounde

626

0

@adi7adi8 może.uda się nr 22 i 10 gdzieś jako two4you sprzedać

626

0

To od następnego sezonu Arnau Araujo Kounde Balde
Do tego w obwodzie mamy christensena Garcię albę
Dobrze to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?