626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Pawel13sz mysle ze nas nie stac
0
@maroon myślę że szczególnie dla Maroko będzie to bardzo ważny mecz i trzymam za nich kciuki
3
@Sysia11 no racja że ciężko oglądać jak Messiego nie ma
0
@tbas w życiu musisz zadać sobie jedno zajebiście ważne pytanie: co lubisz robić? A potem to robisz.
0
@galix22 1 dogranie z którego powinna być asysta a tak poza tym to tryb Barca chujowo ale stabilnie
1
@Wossi61FCB powinien mieć asystę ale brzydka twarz nie podołał
0
@Coutinho007 zmieniłbys typa który pakuje 2 bramy w 1 meczu?
0
Rodrygo >>> Vini
0
@Faro ale co to zmienia XD stwierdziłem że jest na niższym poziomie niż tamta 3 co jest prawdą
0
Pedri, Gavi i Balde to nasze 3 perełki Ansu niestety odstaje mocno na ich tle
7
@Pedri16Future lewe skrzydło ławki
0
Fajnie wyglądal Asensio na fałszywej 9 w tym meczu
4
@slayer zaoferowalo ale tylko w 2forU z Bernardo, w zamian oddajemy crackow Roberto i Bellerina
1
@Faro Arabia nie bedzie mogła grać z kontry jezeli nie bedzie czego kontrowac B)
0
@paweldunajecfcb wyjdą z grupy
1
Było zapłacone za 1:0 to będzie 1:0
3
Kurs 8.00 łapcie szybko
4
@FcPortoFan1999 tego sobie i wam życzę
0
@Rust_Cohle Arabia odstaje ale Meksyk szanuj
7
Jako zmiennik jak najbardziej. Ciągle wnosi wiele do ofensywy gorzej jest z tyłu XD
2
Śledzi ktoś mecze Valencii i to jak spisuje się Nico?
1
@capoN u mnie tez jest z 50+ bieżni ale wieczorami ciezko znalezc wolną xd
2
@HERORICH2 jeżeli chodzi o punkty można powiedzieć że jesteś jaroszem
0
@Emhyr no to 1x under 2.5 jak w masło
4
@AmigoBlancos pomoc wydaje się nasłabszą formacją
0
@barcu$ żeby dać sobie wbić 3 bramki jako mistrzowie Europy grając na jakimś orlliku pod Madrytem to trzeba być chyba niekompetentną bandą debili ...
0
@Emhyr grają na małym boisku na którym my strzeliliśmy 1 i to dzięki przebłyskowi Geniuszu Lewego. Grałbym 1x under 2.5
12
@DaPidejpi wolne wtorki i środy, praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, ogórkowe czwartki. Żyć nie umierać
0
@Danny Gaucho myślę że bez lewego Bayern może jeszcze ewoluować, strzela dużo więcej zawodników, gdzie prawie każdy może zagrać na kilku pozycjach ofensywnych. Są dużo bardziej nieprzewidywalni
0
@Rewolucja123 nie no to ossasuna przegrała a nie Barca wygrała. Taki mental ma tylko Real