626

16

@Pawel13sz mysle ze nas nie stac

626

0

@maroon myślę że szczególnie dla Maroko będzie to bardzo ważny mecz i trzymam za nich kciuki

626

3

@Sysia11 no racja że ciężko oglądać jak Messiego nie ma

626

0

@tbas w życiu musisz zadać sobie jedno zajebiście ważne pytanie: co lubisz robić? A potem to robisz.

626

0

@galix22 1 dogranie z którego powinna być asysta a tak poza tym to tryb Barca chujowo ale stabilnie

626

1

@Wossi61FCB powinien mieć asystę ale brzydka twarz nie podołał

626

0

@Coutinho007 zmieniłbys typa który pakuje 2 bramy w 1 meczu?

626

0

Rodrygo >>> Vini

626

0

@Faro ale co to zmienia XD stwierdziłem że jest na niższym poziomie niż tamta 3 co jest prawdą

626

0

Pedri, Gavi i Balde to nasze 3 perełki Ansu niestety odstaje mocno na ich tle

626

7

@Pedri16Future lewe skrzydło ławki

626

0

Fajnie wyglądal Asensio na fałszywej 9 w tym meczu

626

4

@slayer zaoferowalo ale tylko w 2forU z Bernardo, w zamian oddajemy crackow Roberto i Bellerina

626

1

@Faro Arabia nie bedzie mogła grać z kontry jezeli nie bedzie czego kontrowac B)

626

0

@paweldunajecfcb wyjdą z grupy

626

1

Było zapłacone za 1:0 to będzie 1:0

626

3

Kurs 8.00 łapcie szybko

626

4

@FcPortoFan1999 tego sobie i wam życzę

626

0

@Rust_Cohle Arabia odstaje ale Meksyk szanuj

626

7

Jako zmiennik jak najbardziej. Ciągle wnosi wiele do ofensywy gorzej jest z tyłu XD

626

2

Śledzi ktoś mecze Valencii i to jak spisuje się Nico?

626

1

@capoN u mnie tez jest z 50+ bieżni ale wieczorami ciezko znalezc wolną xd

626

2

@HERORICH2 jeżeli chodzi o punkty można powiedzieć że jesteś jaroszem

626

0

@Emhyr no to 1x under 2.5 jak w masło

626

4

@AmigoBlancos pomoc wydaje się nasłabszą formacją

626

0

@barcu$ żeby dać sobie wbić 3 bramki jako mistrzowie Europy grając na jakimś orlliku pod Madrytem to trzeba być chyba niekompetentną bandą debili ...

626

0

@Emhyr grają na małym boisku na którym my strzeliliśmy 1 i to dzięki przebłyskowi Geniuszu Lewego. Grałbym 1x under 2.5

626

12

@DaPidejpi wolne wtorki i środy, praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, ogórkowe czwartki. Żyć nie umierać

626

0

@Danny Gaucho myślę że bez lewego Bayern może jeszcze ewoluować, strzela dużo więcej zawodników, gdzie prawie każdy może zagrać na kilku pozycjach ofensywnych. Są dużo bardziej nieprzewidywalni

626

0

@Rewolucja123 nie no to ossasuna przegrała a nie Barca wygrała. Taki mental ma tylko Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?