626

0

@marcin62 oczywiście że tak

626

0

Chłopaki na camp nou mogą już iść się grzać

626

2

To ja zacznę
Niby człowiek wiedział ....

626

0

Dobra bo limit farta się powoli kończy XD

626

0

@takisobiektos Barcelonę w lm ciężko nazwać poważnym rywalem

626

3

Ciepło było xdd

626

0

@takisobiektos gdzie ci poważni rywale

626

1

@kamiVeB dźwignia w koronach czeskich wzięta B)

626

2

@Deviler Xavi obiecał im koszulki Messiego z autografem w przyszłym sezonie

626

1

@Comfortable_ a to ja na strumyku z francuskim komentarzem i dobrze ich słychać

626

1

@Comfortable_ nie no głośno są, tylko u nas co tydzień piknik rodzinny na stadionie

626

0

Jak nie przegrają zamawiam koszulkę

626

0

@Jakchcesz nie powinno, zamykam dyskusje.

626

0

@Pilka_jest_okragla pele zaraz doliczy gole strzelone partnerkom

626

0

juz widze jak Davies robi wywóz z Bellerinem na prawej stronie

626

0

@krissu8 po 100zl + skupuja na grupkach na fb

626

1

@Survier mozna po prostu 11 live wstawic

626

0

@TheNekro94 u nas miałby wolne wtorki i środy B) i praca w młodym rozwijającym się zespole

626

1

@Cochise jak poswiecisz 2 min to przeczytasz wszystkie wiadomosc z ostatniego tygodnia az tyle ich tam jest

626

2

@Cochise na notatniku wczoraj powstaly teorie spiskowe ze villareal i bilbao sie podlozyly itp

626

0

Jakby tak sprzedać Kessiego zanim wszyscy zapomnieli jak grał w Milanie

626

0

@panczo to z jaką łatwością szuka sobie przestrzeni i okazji jest niesamowite, jeżeli dojdzie wykończenie i głową dojedzie to będzie Pan piłkarz

626

4

Pedri powinien po połowie zejść żeby go nie zajechac

626

2

@macio_944 nie no Bombele MVP bez dyskusji

626

0

@RMS strumyk tv polecam

626

0

@Fantastyczny Chłopiec patrząc na to jaką jest kontrola nad meczem wydaje mi się że wyjątkowo jej nie zobaczy

626

0

@truqsi właśnie miałem pisać XDDD

626

0

Żeby tak z Bayernem chodziło

626

0

Inigo chciał przyszłym kolegom pomóc

626

13

@HavertzKai przecież Trent to najbardziej overrated PO na świecie już bym wolał grać Roberto przez kolejny rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?