626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 oczywiście że tak
0
Chłopaki na camp nou mogą już iść się grzać
2
To ja zacznę
Niby człowiek wiedział ....
0
Dobra bo limit farta się powoli kończy XD
0
@takisobiektos Barcelonę w lm ciężko nazwać poważnym rywalem
3
Ciepło było xdd
0
@takisobiektos gdzie ci poważni rywale
1
@kamiVeB dźwignia w koronach czeskich wzięta B)
2
@Deviler Xavi obiecał im koszulki Messiego z autografem w przyszłym sezonie
1
@Comfortable_ a to ja na strumyku z francuskim komentarzem i dobrze ich słychać
1
@Comfortable_ nie no głośno są, tylko u nas co tydzień piknik rodzinny na stadionie
0
Jak nie przegrają zamawiam koszulkę
0
@Jakchcesz nie powinno, zamykam dyskusje.
0
@Pilka_jest_okragla pele zaraz doliczy gole strzelone partnerkom
0
juz widze jak Davies robi wywóz z Bellerinem na prawej stronie
0
@krissu8 po 100zl + skupuja na grupkach na fb
1
@Survier mozna po prostu 11 live wstawic
0
@TheNekro94 u nas miałby wolne wtorki i środy B) i praca w młodym rozwijającym się zespole
1
@Cochise jak poswiecisz 2 min to przeczytasz wszystkie wiadomosc z ostatniego tygodnia az tyle ich tam jest
2
@Cochise na notatniku wczoraj powstaly teorie spiskowe ze villareal i bilbao sie podlozyly itp
0
Jakby tak sprzedać Kessiego zanim wszyscy zapomnieli jak grał w Milanie
0
@panczo to z jaką łatwością szuka sobie przestrzeni i okazji jest niesamowite, jeżeli dojdzie wykończenie i głową dojedzie to będzie Pan piłkarz
4
Pedri powinien po połowie zejść żeby go nie zajechac
2
@macio_944 nie no Bombele MVP bez dyskusji
0
@RMS strumyk tv polecam
0
@Fantastyczny Chłopiec patrząc na to jaką jest kontrola nad meczem wydaje mi się że wyjątkowo jej nie zobaczy
0
@truqsi właśnie miałem pisać XDDD
0
Żeby tak z Bayernem chodziło
0
Inigo chciał przyszłym kolegom pomóc
13
@HavertzKai przecież Trent to najbardziej overrated PO na świecie już bym wolał grać Roberto przez kolejny rok