626

1

@Qba2312 wygrał rok temu więc chyba nie dawali z tego względu

626

0

Myślałem że poczytam coś ciekawego na notatniku a tam jedna wiadomość na 15min :/

626

0

@Atencjuszek czekamy na nowego Busiego

626

2

@ShawnC chyba musisz przejąc repre Hiszpanii przed mundialem skoro Lucho nie widzi jak słaby jest Gavi

626

3

@tristan87 na ten moment Musiała chyba najbardziej kompletny zawodnik z powyższej 5

626

0

@Kondziubarca z tego co wiem to dalej za niego nie zaplacili to moze by tak zwrocik? B)

626

0

@Dieselzor mats
Kounde-Eric-Alonso
Dembele-Gavi-FDJ-Pedri-Balde
Lewy-Fati

626

0

@adambijax Mi pośród tej młodzieży bardzo szkoda Pablo Torre, który przyszedł z nadzieją, że bedzie kolejnym po Pedrim i Gavim a nie dostaje żadnych minut.

626

0

@wojopancer Benz w poprzednim sezonie był niesamowity i zdecydowanie poza zasięgiem reszty stawki.

626

1

@fart Rakieta pewnie by posadzil wiekszość naszej pomocy

626

0

@abram3k Chcialbym zobaczyc go na pozycji Busiego w którymś z meczów, świetne ma wyprowadzenie i podania trzeba mu przyznać, a gorszych baboli od Busiego i tak nie bedzie

626

0

@norbi77 Ja widze Depaya jako jedyne logiczne rozwiązanie lewej strony.

626

0

@MESSIah16 real ma Florentino my jakiegos polityka

626

5

@FC1899Barca Aktualnie w DNA Barcelony dominuje robienie z siebie pośmiewiska co roku

626

1

@Xavifcb6 Ten klub od 7 lat zna tylko wstyd

626

1

@barcelonaLM Camavinga juz w poprzednim sezonie pokazywał ze jest wartościowym zawodnikiem, wchodząc z ławki znacząco przyspieszał gre, cos co u nas potrafi z lini pomocy jedynie de Jong.

626

2

@Piorun nie ma znaczenia, real zdecydowanie zasluzyl na te 3pkt

626

4

@bartekvisca Valverde Touchamendi Camavinga i mozliwe za rok Belingham. Oni ewoluują a nie będą cierpieć z powodu zmiany pokoleniowej. Fede to aktualnie top 5 pomocników na świecie.

626

0

@Rust_Cohle spoczko spoczko tylko pytam bo wiem ze u roznych bukmacherow jest to inaczej interpretowane. Ładne typy btw Gratki

626

2

@Kamiloza91 Nie, uważam że projekt jest zbyt wczesny i trener za mało obyty na tym poziomie, Real jest 2 klasy ponad nami.

626

0

@Rust_Cohle czy 1+ nie oznacza ze w przypadku dokladnie
1 zaklad jest rozliczany po kursie 1.00?

626

0

@Fake69 przeciez nie było zadnych kontrowersji. spotkanie prowadzone odpowiednio

626

5

@Murazor Xavi nie ma pojecia co się dzieje, objecie tak wczesnie Barcelony bylo ogromnym blędem

626

1

@Borry a w czym im pomógł? Dobrze prowadzony mecz

626

0

@esem91 real w każdym elemencie jest od nas lepszy, zespołowo grają lepiej, jako jednostki też mają większą jakość praktycznie w kazd j formacji

626

0

@wasacz lewy wszystko co miał to popsuł xd każda akcja która szła przez niego to strata albo złe podanie

626

2

Kto najgorszy na boisku i dlaczego lewy?

626

1

Pedri dzisiaj bardzo słabo, asekuracyjnie, zwalnia akcje jeden z słabszych na boisku

626

0

@WiernyKibic111 spalony był i tak

626

0

@Sinirsey żadnego szkoda kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?