626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą, myślicie że będzie piłkarzem światowego formatu, czy jednak zostanie jednym z wielu niespełnionych talentów?
0
@Benz bramka rodrygo nie powinna być uznana, ale dla mnie karnego tu nie powinno być XD
0
@Dieselzor aaa to od tego uderzenia ma taka brzydka twarz
2
@TheNekro94 i bardzo fajnie B)
2
@ElvisPresley ale w czym problem, jeżeli kogoś zainteresuje opinia sympatyka realu o przebiegu meczu klubu który wspiera to wpis przeczyta a jeżeli nie to go pominie. Jest tu tyle osób że każdy znajdzie coś dla siebie więc nie rozumiem czemu miałby nie pisać co mu się podoba.
4
@Messi1992 no są pajacami nr 1 to nic odkrywczego
0
@tbas dla rozrywki
z taka różnica że oni mogą tu swobodnie się wypowiedzieć a tam panuje cenzura xd
7
@AmigoBlancos real od dłuższego czasu nie gra na wysokim poziomie a bramki w końcówkach skutecznie maskowaly obraz ich meczów
0
Nic nie wpadło 85+ dziwne nie znałem
1
@tbas ziomek na to co napisałem odpisał cytuje "fraje*że je*aby" po czym poszedł ban dla mnie xdd
1
Czy to normalne że dostałem bana na notatniku za napisanie że i tak doliczy tyle żeby wygrali?
0
Union jeszcze oddycha :d
0
Polecam na live zagrać handi real gdzieś po 70 min meczu. Ez money
0
@pacior95 mamy 4 skrzydłowych i żaden z nich nie zagrał chociaż poprawnie XD tęsknię za Depayem
1
Pique wygrał nam mecz faulem taktycznym. FAKTY
0
@_Specjalista przypadkiem się udało
1
Jesteśmy dziadami ale z fartem
4
Oddaliśmy nie tego ferrana powtarzam oddaliśmy nie tego Ferrana
0
Myślicie że Klopp poleci szybciej niż Kszawi?
0
Dobra proszę się rozejść Pikej wchodzi
0
Sytuacja jak z Fatim w Lm
2
@Encore Mental dzisiaj brama z karnego potezne Siuuuuu i nominacja do 30 zlotej pilki
0
Wincyj DNA Barcelony wincyj
0
@Culers przynajmniej oni się nie zmarnują
0
@Prorokk oczywiście że się nie należał
0
@Xxxbarca4ever przecież tu lewy faulował XD
1
Pedri Gavi araujo Dembele kounde i balde powinni odejść i grać w lepszych klubach w których nauczą się czegoś więcej niż wstydu
0
@against_modern_football i kogo wpuścisz xd
0
Szkoda młodych którzy doświadczają takich upokorzeń od pierwszych sezonów w profesjonalnej piłce
0
Wątpię że z Xavim jestesmy w stanie poprawić grę na arenie europejskiej