626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arnau Welcome in Barca skills and highlights Danza Kuduro remix
3
@Lionel_Messi10 zrobiłeś więcej w tym meczu niż Fati B)
4
Nie no niech wpuści KOGOKOLWIEK za fatiego. Tragiczny jest
0
@kiper09 czekam na wywalenie tego z 10
0
@kiper09 przed klawiatura jesteś beznadziejny, mądrzej nie można?
3
@MesQueUnClub96 tak, zamykam dyskusje
0
Czuję dzisiaj remis
0
@Cotutajsiedzieje sam jest sobie winny, przez żałosne próby symulacji sędziowie pobłażliwej patrzą na faule na nim i bardzo dobrze. Aktorstwo jakie przedstawiają niektórzy piłkarze to najgorsza część tego sportu. I żeby nie było że jestem zaślepiony niechęcią do Realu bo wśród aktorów w 1 kolejności wspomniałbym o Neymarze i Albie
0
@okiemtypera_lucaxx95 dokladny wynik 0:0
5
W sumie dobrze że przed RSSS w lidze będzie dogrywka
0
Ktoś mi wytłumaczy czemu on nie gra w 1 za brzydka twarz ?
20
Jeżeli odpadną to znaczy że puchar króla jest nie ważny i nie warto o niego grać
0
Teraz tylko czekać na zdjęcie ofensywnych i murowanie 1:0 przez Cholo
1
@Matheu12 za duzo inwestuje sie w szkole rysunku zeby sie dostac zeby od buta rezygnowac bo cos sie nie podoba. Wiele osob to tutaj trzyma mam wrazenie. + Architekt koniec konców odpowiada za koncepcje a rozwiazania budowlane to juz sprawa konstruktora.
0
@michaleu Pendu efect
1
@Matheu12 potwierdzam jako student architektury na budownictwie uczymy się rozwiązań budowlanych z lat 80/90.
0
@Emhyr od czasu barcelony ma potezne pieniadze i 0 sukcesow w rozgrywkach europejskich. Po czasie wyszlo ze Mourinho>Guardiola
0
@Coutinho007 my nie mamy miliardow zeby mu zespol zbudowac i spelniac kazda zachcianke
1
@Barcelonista94 uwazam ze potrafi na skrzydle zrobic wiekszy ruch. Ansu w ostatnich miesiacach czego sie nie dotknie to psuje; podania,dryblingi. Uda sie jedna bramka na kilkanascie akcji jak ta z Intercity i ludzie dalej sie nabierają.
1
Przynajmniej ma jakąś dynamikę, bedzie dobrym zmiennikiem dla Carrasco, bo o Fatim chyba trzeba będzie szybko zapomnieć
1
@Kondziubarca to tylko pokazuje że w premier league każdy ma kasę na transfery. Tymczasem La liga....
0
Brakuje jakiegoś karnego w 93
0
Alonso żeby trochę poddymic na koniec
0
Niemcowi się nudzi wygrywanie
2
Raphinia wszedł żeby ratować kupony tych co over różnych zagrali
0
@mateusz1989VeB z getafe pierwsze 10-15 min akurat objeżdżał każdego
3
Dembele zszedł na 2 stronę żeby objechać każdego w tym meczu
0
Dominacja w meczu jest. Aż dziwnie wygląda to 1:0
1
Czy gdyby Busi prezentował sie tak jak dzisiaj w powiedzmy 60% pozostałych meczów chcielibyscie podpisania nowego kontraktu?
3
@Bezhistorii duze oczy i przenosi choroby