626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca 3.0 z ograniczeniem do 25 zł warto dodać xd
0
@Drozdu7 gdybym miał wybrać który z tej 2 ma zostać, to Duńczyk nie jest aż taki zły
2
@Starrk Urugwaj może wgl nie wyjść z grupy. Jeżeli Hiszpanie ich ograją większą różnicą bramek niż Arabia ogra wyspy Zielonego Przylądka, to Urugwaj żegna się z turniejem.
1
Ja chyba jednak jestem za tym żeby Raphe sprzedać. Może być ostatnie okienko na sensowne pieniądze i ogarnięcie zastępstwa. Patrząc na częstotliwość kontuzji nie wygląda to dobrze
0
No i Turcja zamyka na 5 stów.
0
@Lionel_Messi10 fiu fiu, wygląda jak coś po czym sraczka trzyma z 2 dni
3
@Kgorecki2500 spokojnie tu jest inaczej. Chłodna głowa, 0 dopłat, czysta analiza. Powiedzial każdy uzależniony.
2
@Spider_Man ja po 1 kolejce z 300zl wpłaconych narazie 650 ale przedwczoraj było trochę ponad 1k. Średni to był dzień ale dzisiaj odbitka
0
2.9 na asystę Bruno
2
@ViscaelBarca2007 gdyby oferta przekroczyła 100 mln a Deco miał klepnięte zastępstwo od razu to z bólem serca ale byłoby to korzystne dla klubu.
0
@Pawlak1992 aktualnie 0 bo są na mundialu w stanach.
1
@blakkudium podobno Salinas z Racingu blisko dołączenia do Barcelony. 19 letni LO, możliwe wypożyczenie Torrentsa w 2 stronę.
1
@LAMC_10 no to zamykamy sprawdzę. Dzięki za szybki feedback.
0
@KamQiX opinia ekspertów zawsze w cenie
0
Dużo od wczoraj pojawia się wiadomości o zainteresowaniu Barcelony Juniorem Kroupim. Podobno Deco był widziany z jego agentem, który jednocześnie jest agentem Dembele jeżeli się nie mylę. Co sądzicie o takim potencjalnym rozwiązaniu zamiast Alvareza. Cena pewnie w okolicach 85-100mln.
2
Over 1,5 goła Hiszpanów do połowy mogło być trochę zbyt optymistyczne z mojej strony
0
Ferran dzisiaj zaczyna marsz po koronę króla strzelców mundialu i robi sobie przystawkę pod przyszłoroczną złotą piłkę.
1
Mam nadzieję ze Camp Nou ciepło go przywita
0
@Gacu95 to dokładnie poziom Alvareza. Wiek ten sam, liczby nawet lepsze.
0
Podobno Psg jest zainteresowane Ferranem. Jeżeli to nie przedłuża to będzie większa kompromitacja niż cyrki z Alvarezem czy Williamsem. Jeżeli Julian to aktualnie piłkarz wart 150 baniek to cena za Ferrana powinna zaczynać się od 90
0
@etobzyk mają tyle hajsu ale mają też pewien standard życia z którego nie chcą schodzić+ przed oczami to że zostało pare lat kariery a potem żyją z tego co nazbierali
0
@etobzyk no tak bo ty byś poszedł do roboty za połowę tego co oferuje inna firma
0
@TR3YWAY no zakladam ze Rekin zostanie. Po zakupie Gordona mieć Ferran/Ramos na 9 to i tak upgrade względem obecnego sezonu
2
Skończymy z Gonzalo Ramosem za jakieś 45/50 mln i w sumie nie byłoby to najgorsze.
0
@Arden dobra wrzuciłem sobie na szybko a chat, żeby porównał mi to o czym piszesz i jest zupełnie na odwrót więc albo ma to błędne statystyki albo napisałeś kompletną głupotę.
0
@Arden mniej presuje od lewego? Zawsze jak czytałeś o nim coś dobrego to właśnie ze zapierdziela w defensywie. Jak widziałem jakieś urywki z gry to też była głównie praca w pressingu. Masz może jakieś statystyki na ten temat?
2
Osihmen zwolniony z kadry przez potencjalny transfer. Ciekawe gdzie pójdzie. A może Deco jak zamiast z Pedro wrócił z Gordonem, tak teraz domyka transfer Nigeryjczyka.
1
@Azi na ten moment pewnie ciągle Belingham przy całej mojej niechęci do niego. Zdecydowanie bardziej uniwersalny bo bardzo dobrze gra defensywnie. Jest lepszy technicznie, a na fałszywej 9 miał genialny sezon. Fermina bardzo lubię ale za każdym razem gdy jest na boisku mam wrażenie ze panuje ogromny haos. Zdecydowanie bardziej lubię go z ławki kiedy trzeba szarpnąć.
4
@bartekvisca ty to rozumiem ze pol meczu w zyciu obejrzałes. Za taki wysryw powinien ban leciec
25
ja to zaczynam martwic ze sprowadzimy i bedziemy czarować z rejestracją do końca okienka