La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

#Tiki-taka

Pod koniec następnego tygodnia dojdzie do spotkania agenta Dembélé z Mateu Alemanym w sprawie przedłużenia umowy. Jeden z angielskich klubów oferuje Francuzowi 20 milionów euro netto pensji i 30 milionów za podpisanie kontraktu. Przedstawiciele Dembélé uważają, że skrzydłowy ma potencjał na miarę Złotej Piłki i tak też musi być traktowany pod względem wynagrodzenia. [Footmercato]

154

Chłop od 5 lat nie zagrał nawet pół sezonu pełnego a Ci pieprzą o jakiejś złotej piłce xD niech odchodzi i zapomnieć że ktoś taki tu był.

12

Potencjał chyba na złote łóżko szpitalne.

18

@Kondziubarca Jego agenci mają wielki dar przekonywania, albo sam Dembele nie jest dość autokrytyczny, by móc oprzeć się takiemu zakrzywianiu rzeczywistości.

19

Halo Tauron, komuś odcięło prąd

15

Agenci chyba żyją w 2017

0

@blazeq długo nie trzeba było czekać na info, o którym wczoraj rozmawialiśmy. Chyba w klubie zdają sobie sprawę z bardzo możliwym odejściem Dembele i już szukany jest jego następca.

1

Gdyby chodziło o innego piłkarza to można byłoby pomyśleć że to tak głupie ze aż niemożliwe, jednak jeśli chodzi Dembele... no nic zostaje czekać na oficjalne komunikaty.

1

Chyba z czekolady ta piłka ma być...

0

Ale zryte berety! To niech pokaże ten potencjał to może i dostanie taka pensje albo niech w nowy kontrakt wpisze klauzulę, ze jak ja wygra to dostanie tam ileś mln€

2

agenci wiedza, że mają szklanego ziomka, który może podspiać ostatni duży kontrakt to wyciągają cuda jakieś. Argumentów na boisku nie ma, poza boiskiem jeszcze gorzej no to coś tam musża wymyślić :) zwykła gra. 5 mln rocznie to jest makx co powinien dostawać i to uzaleznione od ilosci wystepów

0

Chyba na miarę Złotej Wpadki

0

Niech jego agenci podzielą się z Dembele tym co biorą.
Może Francuz wtedy pokaże na murawie ten potencjał o którym mowa od kilku lat.

0

Chyba potencjal na zlotego pacjenta. Pogonic go jak najszybciej.

0

Przedstawić ostateczną ofertę, ustalić deadline i przedłużyć kontrakt albo skupić się na innych zadaniach. Szkoda czasu na myślenie o Złotej Piłce dla niego.

0

Chyba potencjał na miarę złotych noszy xD

1

Ktokolwiek wierzy w 20 mln euro pensji? Nie znajdzie oferty na 10mln brutto, a my mówimy o 20mln? Chyba, że policzyli za długość 5 letnego kontraktu. To raczej tak. Wtedy 4mln netto rocznie jest realne.
A tak naprawdę. Chłop może i ma umiejętności na miarę Złotej piłki gdyby kariera szła w parze ze zdrowiem. A tak po prostu korzystajmy z okazji, że upływa jego kontrakt i go nie przedłużajmy.
Żegnaliśmy Romario, Maradonę, Rivaldo, Prawdziwego Ronaldo. Dembele obecnie jest po prostu kulą u nogi. Choć jak wchodzi widać ten potencjał który mógłby dawać.....niestety czarodziejska bańka pęka i wszystko kończy się, w momencie kiedy kolejny raz łapie się za nogi.

0

Potencjał, to on ma, ale nie na Złotą Piłkę, a na Złotą Kulę...

0

Może co najwyżej dostać pozłacane łóżko w szpitalu

0

złotego dzbana raczej

0

Oczywiście, że go ma, potencjał to ma również Pedri, Gavi czy Nico, a jak to się rozwinie to czas pokaże.. Biorąc pod uwagę historie Dembele z Dortmundem nie liczyłbym na inne rozwiązanie aniżeli teraz się to skończy, różnica taka, że zapłaciliśmy grube mln za szklankę, a ten biorąc do tej pory taką kasę mógłby chociaż pójść na kompromis i dać zarobić klubowi w zimie.. Ale nieee lepiej podpisać więcej euro dla siebie kosztem klubu gdy odejdzie za darmo. Zobaczymy jak w styczniu będzie oficjalnie, że chłop idzie do Anglii czy gdziekolwiek to albo wystawiać go specjalnie żeby go połamali na boisku i znowu złapał kontuzję, albo kij na trybuny i niech sobie siedzi i zwiedza nowe zakamarki.

0

Co najwyżej złoty dzban

0

najpierw niech zdobędzie tą złotą piłkę, to wtedy będzie mógł liczyć na takie wynagrodzenie. ostatnie zdanie to jakaś masakra...

0

No i to tyle na temat pozostania Dembele w Barcelonie.
Taki skrzydłowy za darmo to jest okazja i albo Barcelona wyrówna te oferty albo koleś odejdzie za darmo.
Dla szejków i tym podobnych taka pensja to nie wydatek, szczególnie w momencie kiedy nie trzeba płacić 100 czy iluś mln za transfer (tak jak to zrobiła Barca).

konto usunięte

0

Złotej szklanki prędzej…

0

To samo mówili o Trincao!!!

0

jaja to będą jak Dembele odejdzie do Anglii i nagle rozegra tam dwa sezony bez poważnych urazów

1

Tak oferują 40 mln brutto zawodnikowi będącemu głównie na L4. Co za bajki.
Przecież to by stworzyło taki komin płacowy, że klub musiałby wydawać miliard na pensję.
Co do ZP to najpierw niech rozegra pełen sezon.

0

@Kondziubarca Dokładnie nawet za free, i tak wyjdzie na dobre bo zaoszczędzi się sporo na jego pensji a do tego pozbędziemy się szklany z potencjałem :)

0

@V e B 96 obiecali mu naklejkę DZIELNY MAŁY PACJENT!!!

1

najgorsze w tym wszystkim jest to że fcb znów została wydymana. Wydała krocie, nic za niego nie dostanie a jeszcze na dodatek nie wniósł nic tak naprawdę wielkiego do gry

0

NIGDY nie był w top 30 tego plebiscytu. Teraz to już nie wiem kto jest bardziej tępy - piłkarz czy agenci. Jaki potencjał, o czym my mówimy.

0

Jeśli takie pieniądze mu proponują, to powodzenia w Anglii. Na pewno nie będę tęsknił za nim tęsknił. Coutinho niech weźmie ze sobą.

0

Nie ma to jak lapczywi agenci, ktorzy chca skasowac prowizje. Niech idzie i tak kwestis czasu az znow sie szklanka zbije

1

Do końca sezonu niech gra każdy mecz od dechy do dechy aż złąpie kontuzję i wtedy mu podziękować za współpracę.Lepiej tak niż na trybuny go wysyłać,obudzi się z kontuzją po sezonie bez klubu!!!

0

ma też potencjał na lekarza, bo dużo czasu spędzał w szpitalach...

1

Przedstawiciele mają ładnie naebane.

0

Kończyć tą szopke cYm prędzej. Dembele niech kosi trawę u marii bartka, że też ten kac wciąż się odzywa.

0

Złotej Kuli na pewno. Dla najczęściej kontuzjowanego zawodnika

0

W premię za podpis jestem skłonny uwierzyć, ale ta pensja to trochę przesadzona. Jeśli mają takie oferty na stole to wszelkie rozmowy byłyby stratą czasu. Być może to tylko zagrywka na podbicie kontraktu. No chyba że mają ofertę w której pensja byłaby bardziej wiarygodna.

0

No to znów kasa nam uciekla. Gość tu nie zostanie bo mu się nie oplaca

0

Błagam, niech on już stąd idzie :P

« Powrót do wszystkich komentarzy