O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1546
  • Liczba komentarzy 222
  • Polecenia 660

Komentarze

6

@AlwaysBlaugrana Uwaga kolego, bo napisałem podobny komentarz i abba fadima - było i nima xdddd. Nie przetłumaczysz tego ludziom, dla których auto w leasingu świadczy o statusie społecznym. A za jazdę komunikacją czy rowerem zbijam pionę!

2

Przygarnął kocioł garnkowi xd

4

"Zmniejszyłem szanse z 80% do 60%". Nie wiedziałem, że patożurnalista Romero zmniejsza lub zwiększa szanse na transfery.

Co za chore czasy. Jeszcze 15 lat temu gdy byłem na stażu w dziale sportowym Polski The Times, to redaktor sprawdzał każdego byle newsa (nawet na 1/6 czy 1/8 szpalty) bo to miało być rzetelne dziennikarstwo. Jeśli informatorzy tego nie potwierdzali to wylatywałeś ze stażu, a o referencjach mogłeś pomarzyć.

Teraz (przepraszam redakcję za kolokwializm) z dupy wyjęty news ląduje na twitterze i jest przedrukowywany przez setki portali i podawany dalej. Nie przestaje mnie to zadziwiać.

2

Pomyśleć, że takich samych artykułów przeczytam jeszcze kilkanaście, o ile nie kilkadziesiąt. Ja to jestem ciekawy co Leo jadł na koncercie Coldplay. Mam nadzieję, że jutro pojawi się taki news.

0

@Litman racja, trzeba przedłużyć Alonso, przynajmniej na dwa sezony

Zobacz wszystkie

55

3 mecze. 2 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek.
Bilans bramkowy 4:1. Dwa czyste konta.
Każdy kibic Barcy wziąłby taki początek ery Xaviego w ciemno.
Masa szczęścia, ale ono jest niezbędne, żeby wygrywać. Mogliśmy w pierwszym kwadransie prowadzić 2:0 i były by ochy i achy.
Indywidualnie kilku graczy nie dojeżdża, ale to nie jest czas i miejsce, żeby wieszać psy na Garcii czy Minguezie.
W trakcie sezonu trudno jest poprawić się fizycznie. Kto grał coś w piłkę, ten wie.
Dzieciaki z rambli co by chcieli wszystkich powieźć 5:0 - zapiszcie grę i do spania - dziś udało się bez wczytywania ;)
Pozdro dla kumatych i apelujących o cierpliwość!

36

Chcę kupić nowe Audi. Byłem dziś nawet w salonie się przejechać. Model skonfigurowany, warunki finansowe dogadane. Bardzo się podoba mojej rodzinie. Operacja będzie prawie niemożliwa do zrealizowania, ponieważ brak środków finansowych.

27

Rewolucja pełną gebą! Aż mnie przechodzą ciarki jak sobie pomyślę, że rewolucja to zamiana Rakiticia na Pjanicia i pozbycie się Vidala, który jako jedyny miał w tej szatni cojones (choć nie uważam, żeby charakterystyką pasował do Barcy)

25

Dla mnie kluczowa jest intensywność. Kto zna się na piłce trochę bardziej niż gra w Fifę, doskonale wie, że po 3 latach truchtania u Ernesto, organizmy zawodników przy dużych obciążeniach się trochę zbuntowały i to było widać w końcówkach meczów, kiedy zwyczajnie nie starczało sił - do tego terminarz. Ale to Koeman już ogarnął. Przyjdzie skuteczność i koncentracja, to znowu będziemy się liczyć w każdych rozgrywkach.

24

Zanim wylejecie falę hejtu, doczytajcie czym jest wartość marketingowa i jak przekłada się na dochody klubu. To najlepszy piłkarz w dziejach footballu. Dziejach, nie aktualnie. Jego legenda i rekordy będą nie do pobicia przez kilkadziesiąt lat. Już zawsze będzie na marketingowym topie jeśli chodzi o generowanie przychodów - nawet gdy przestanie grać.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?