O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1417
  • Liczba komentarzy 179
  • Polecenia 537

Komentarze

1

@JarekS Jarek, też chce taki pucharek przy nicku :P

0

Skrojony pod legendarne DNA Barcy ;) a tak poważnie, to powinien tu grać już od lat.

14

Idealnie. Wstawiam popcorn i wchodzę na realmadryt.pl.

1

@Bandzior Dokładnie to samo chciałem napisać. Od czasów Puyola to nie pamiętam, żeby ktoś się zawziął, stanął jak mężczyzna i pokazał taki charakter (nie uwzględniam Gaviego). Nie spodziewałem się tego po Ferranie, ale jakoś wewnętrznie cieszy mnie ta sytuacja. Jakby się popłakał w takiej sytuacji to już kompletnie straciłbym w niego wiarę.

1

Gdzie podpisać? A tak poważnie, to też uważam, że powinien być sprawdzony na DM, ale jeśli jednak nikt tego jeszcze nie zrobił, to pewnie nie ma to sensu.

Zobacz wszystkie

55

3 mecze. 2 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek.
Bilans bramkowy 4:1. Dwa czyste konta.
Każdy kibic Barcy wziąłby taki początek ery Xaviego w ciemno.
Masa szczęścia, ale ono jest niezbędne, żeby wygrywać. Mogliśmy w pierwszym kwadransie prowadzić 2:0 i były by ochy i achy.
Indywidualnie kilku graczy nie dojeżdża, ale to nie jest czas i miejsce, żeby wieszać psy na Garcii czy Minguezie.
W trakcie sezonu trudno jest poprawić się fizycznie. Kto grał coś w piłkę, ten wie.
Dzieciaki z rambli co by chcieli wszystkich powieźć 5:0 - zapiszcie grę i do spania - dziś udało się bez wczytywania ;)
Pozdro dla kumatych i apelujących o cierpliwość!

36

Chcę kupić nowe Audi. Byłem dziś nawet w salonie się przejechać. Model skonfigurowany, warunki finansowe dogadane. Bardzo się podoba mojej rodzinie. Operacja będzie prawie niemożliwa do zrealizowania, ponieważ brak środków finansowych.

27

Rewolucja pełną gebą! Aż mnie przechodzą ciarki jak sobie pomyślę, że rewolucja to zamiana Rakiticia na Pjanicia i pozbycie się Vidala, który jako jedyny miał w tej szatni cojones (choć nie uważam, żeby charakterystyką pasował do Barcy)

25

Dla mnie kluczowa jest intensywność. Kto zna się na piłce trochę bardziej niż gra w Fifę, doskonale wie, że po 3 latach truchtania u Ernesto, organizmy zawodników przy dużych obciążeniach się trochę zbuntowały i to było widać w końcówkach meczów, kiedy zwyczajnie nie starczało sił - do tego terminarz. Ale to Koeman już ogarnął. Przyjdzie skuteczność i koncentracja, to znowu będziemy się liczyć w każdych rozgrywkach.

24

Zanim wylejecie falę hejtu, doczytajcie czym jest wartość marketingowa i jak przekłada się na dochody klubu. To najlepszy piłkarz w dziejach footballu. Dziejach, nie aktualnie. Jego legenda i rekordy będą nie do pobicia przez kilkadziesiąt lat. Już zawsze będzie na marketingowym topie jeśli chodzi o generowanie przychodów - nawet gdy przestanie grać.