O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1203
  • Liczba komentarzy 158
  • Polecenia 494

Komentarze

8

Dzień w dzień to samo. Niestety widzę to tak:

1. Lewy zostaje w Bayernie. Chyba nie myślicie, że zarząd zdejmie spodnie przed całym światem i ustąpi Lewemu? Choćby dla przykładu to zrobią i wiecie co? Słusznie. Przy parafowaniu ostatniej umowy agent ułożył wszystko tak, żeby w wieku 35 lat miał kartę na ręku i zrobił ostatni duży kontrakt. Mam nadzieję, że za rok nie będzie już w orbicie zainteresowań.

2. De Jong zostanie - ta sama kwestia co w przypadku Lewego. Ma kontrakt, zarabia dobre pieniądze. Barca nie może sobie pozwolić na odstawienie takiego gracza w przypadku gdyby zawetował transfer. Nie w tej sytuacji finansowej.

3. Raphinha - nie przyjdzie. Leeds nie ma parcia sprzedawać. Dodatkowo, kluby z PL zapłacą jedną ratą to co Barca żebrze. Jeszcze wpychają Minguezę.

4. Bernardo Silva - chyba tutaj nie ma wątpliwości. Wiadome, że nie zagości u nas. Plotki o tym transferze od początku śmieszą.

5. Dembele - mam nadzieję, że odejdzie. Dobrze się pokazał przez ostatnie pół roku, ale to zdecydowanie za mało. Skoro teraz nie może dogadać się z klubami z kartą na ręku, to nawet gdyby miał świetny sezon i chcielibyśmy go sprzedać, będzie na niego stać dwa kluby. Szansa na transfer zatem jest nikła.

6. Bardziej martwi mnie brak wyciągania wniosków - przypadki Ferrana (mogliśmy go mieć za 25 milionów) a teraz zainteresowanie Silvą (proponowało go Monaco za 30) świadczą o tym, że z pustą kieszenią szukamy piłkarzy gotowych na pierwszy plac, a tym czasem najlepszym transferem ostatnich lat jest Pedri - wyciągnięty za stosunkowo niewielkie pieniądze. To jest nasza droga, a nie wspieranie ManCity w spełnieniu finansowego fair play.

7. Sytuacja jest trudna i polecam wszystkim kibicom zjechać z oczekiwaniami. To co się dzieje, to niestety brudy poprzedniego zarządu i Laporta robi gigantyczną pracę, żeby to posklejać.

8. Reszta ambitnych zawodników, których nie możemy się pozbyć - tutaj też jasna sytuacja. Nie ma co dyskutować.

1

Wszyscy są świadomi, że muszą... ale gdzie dostaną taki hajs? I na tym się świadomość kończy.

2

Lisandro Martinez? Dlaczego nie ma nic o tym zawodniku? Po co nam 5 prawonożny stoper, kiedy wyrwa jest na lewym środku obrony.

0

Dopiero po 24 powtórce video zorientowali się, że Dembele no abla espanol. Dołożyli francuskie napisy i od razu zrozumiał.

0

Skończy się tak, że Bayern kupi Mane, wypożyczy Lukaku, a Lewy zostanie ost rok do końca kontraktu. My za to kupimy Maxi Gomeza z Valencii - przecież był długo obserwowany przez dyrekcję sportową i jest na jego temat kilkaset pozytywnych raportów.

Zobacz wszystkie

55

3 mecze. 2 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek.
Bilans bramkowy 4:1. Dwa czyste konta.
Każdy kibic Barcy wziąłby taki początek ery Xaviego w ciemno.
Masa szczęścia, ale ono jest niezbędne, żeby wygrywać. Mogliśmy w pierwszym kwadransie prowadzić 2:0 i były by ochy i achy.
Indywidualnie kilku graczy nie dojeżdża, ale to nie jest czas i miejsce, żeby wieszać psy na Garcii czy Minguezie.
W trakcie sezonu trudno jest poprawić się fizycznie. Kto grał coś w piłkę, ten wie.
Dzieciaki z rambli co by chcieli wszystkich powieźć 5:0 - zapiszcie grę i do spania - dziś udało się bez wczytywania ;)
Pozdro dla kumatych i apelujących o cierpliwość!

36

Chcę kupić nowe Audi. Byłem dziś nawet w salonie się przejechać. Model skonfigurowany, warunki finansowe dogadane. Bardzo się podoba mojej rodzinie. Operacja będzie prawie niemożliwa do zrealizowania, ponieważ brak środków finansowych.

27

Rewolucja pełną gebą! Aż mnie przechodzą ciarki jak sobie pomyślę, że rewolucja to zamiana Rakiticia na Pjanicia i pozbycie się Vidala, który jako jedyny miał w tej szatni cojones (choć nie uważam, żeby charakterystyką pasował do Barcy)

25

Dla mnie kluczowa jest intensywność. Kto zna się na piłce trochę bardziej niż gra w Fifę, doskonale wie, że po 3 latach truchtania u Ernesto, organizmy zawodników przy dużych obciążeniach się trochę zbuntowały i to było widać w końcówkach meczów, kiedy zwyczajnie nie starczało sił - do tego terminarz. Ale to Koeman już ogarnął. Przyjdzie skuteczność i koncentracja, to znowu będziemy się liczyć w każdych rozgrywkach.

24

Zanim wylejecie falę hejtu, doczytajcie czym jest wartość marketingowa i jak przekłada się na dochody klubu. To najlepszy piłkarz w dziejach footballu. Dziejach, nie aktualnie. Jego legenda i rekordy będą nie do pobicia przez kilkadziesiąt lat. Już zawsze będzie na marketingowym topie jeśli chodzi o generowanie przychodów - nawet gdy przestanie grać.