8

@karolek981 trudno o trafniejsze podsumowanie sytuacji De Jonga. +1

1

@MesQueUnClub_87 Xavi Simons twierdzi, że Xavi Hernandez nie ściągnie Xaviego Simonsa. Xavi Hernandez dementuje.

1

Po prostu Xavi jako manager nie dźwiga presji, nie potrafi jej też zdjąć z piłkarzy. Ilekroć nie musieliśmy, drużyna potrafiła wygrywać. Wynik ponad stan gdy przejął kadrę po Ronaldzie. Wynik ponad stan w drugim sezonie. Kiedy jednak musimy, jest atak epilepsji.

2

Juventus, City, Bayern - wiecie co łączy te trzy kluby? Każdy z nich puścił Cancelo bez żalu z powodów jego zaniedbań w defensywie. Jednak Barca musiała sprawdzić czy na pewno mają rację. Fajnie.

1

Zabawne, że gdyby kier dostał zawodnik PSG i zameldowalibyśmy się w półfinale, tytuł artykułu brzmiałby: Jak Laporta i Deco mogą przekonać Xaviego do pozostania?

1

Całości słabego wieczoru dopełnił komentator na polsacie, który w pierwszej połowie powiedział, że dla Paryża dobrze, że obowiązuje zasada goli strzelonych na wyjeździe.

0

Trudno jest być zawodnikiem Barcelony. W ostatnie lato wypychany na siłę z klubu. Ostatecznie został notując mega jesień - z wypychanego zawodnika stał się kluczowym, najlepszym piłkarzem ze statusem nie do ruszenia. Aktualnie jest zniżka formy + uraz i oczywiście wraca narracja, że trzeba go sprzedać. I tak w kółko.

0

Ciężkiej pracy to od ojca raczej nie podpatrywał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli jego ewentualne przyjście się przedłuży. Jak dobrze, że w lato kupilśmy defensywnego pomocnika.

0

Trudny temat - z jednej strony wiemy, że bez Lamala w ofensywie (dryblingi i kluczowe podania) nie istniejemy, więc powinien grać. Z drugiej strony patrzysz w metrykę, potem na Fatiego, potem znowu w metrykę i myślisz - lepiej, jakby wszedł z ławki, a nie grał kolejnych 90 minut. Tym bardziej, że chodzi o Bilbao, które zawsze gra twardo i nie ma z nimi taryfy ulgowej. Trudny orzech do zgryzienia.

1

Roberto na pewno tego nie powiedział. Nie wyobrażam go sobie jako prawdziwego lidera.

8

Jak to jaki? Kilka ogonów na każdej pozycji w ataku. Po roku sztab powie, że na żadnej pozycji nie przekonał. To nic, że grywał na 9tce - trzeba go sprawdzić na prawym skrzydle. Czego nie rozumie autor artykułu?

9

Jak tak dalej pójdzie, to warzywniaka otworzymy. Mamy ogórków Alonso, Raphinę czy Romeu.

0

Wymówka w razie czego już jest. Bajka.

0

@MateuszDoniec po prostu następnym razem proszę napisać w nawiasie, że to ironia lub sarkazm, to nie będzie problemu xD

1

@fotohobby nie sądziłem, że się uśmiechnę, ale się udało! Dzięki :)

2

I to się nazywa wymiana chipa. Mam nadzieję, że to koniec Xaviego na ławce. Gorzej nie będzie. Real wrzuca do gabloty kolejne trofeum, a my dorzucamy kolejny mecz do gabloty wstydu. Na równi z Romą, Liverpoolem czy Bayernem.

1

Czekam już tylko na "odczucia są pozytywne".

1

Dowód na to, że piłkarze nie powinni korzystać z SM wcale. Albo kluby zadbają o szkolenia z kreowania wizerunku albo będą ponosić pośrednie konsekwencje takich zachowań. Odpowiadanie w taki sposób świadczy tylko o autorze posta. Takich rzeczy się nie komentuje, a już na pewno nie na gorąco bazując na emocjach. Co zrobić w takiej sytuacji? Napisanie oficjalnego oświadczenia, w którym są suche fakty i klarowne odcięcie od plotek było by w punkt i rozwiązało by sprawę.

Od tego powinni być agenci i managerowie, ale oni raczej tylko liczą na pengę i na tym ich rola się kończy.

0

@WiernyKibic111 Zapomniałeś dodać, że kupno kolejnego za kilkanaście baniek, który będzie niewiadomą i którego z zyskiem raczej nie odsprzedamy.

4

Cieszę się, że Oriol przyszedł za 3,5 melona. Przecież w letnim oknie za 6 melonów był do wzięcia młody i utalentowany urus - Diaz. Całe szczęście, że wzięliśmy Oriola.

0

Jak czytam o pozytywnych odczuciach to mam reakcję alergiczną.

2

Dziś Oriol i Roberto opanują środek pola. Jutro Sport i Mundo: "Laporta: nie szukamy środkowego pomocnika."

Róbcie screeny xD

1

Żaden z tych zawodników nie będzie wzmocnieniem kadry. To będzie Oriol 2.0. To już lepiej nikogo nie kupować.

0

xD Płomienna przemowa, podniesiony głos, uderzenia w tablicę (dobrze, że tym razem przeżyła). Efekt? W cymbał.

1

Super widowisko! Różnica między drużynami była taka, że jedna z nich miała pomysł i jakość by zrealizować strategię, podczas gdy druga nie miała żadnej strategii.

1

@Pustelnik racja, choć ja bym powiedział, że koło Pistolero to Lewy nawet nigdy nie stał. Nie ta błyskotliwość, nie ta technika, nie ta zawiętość.

0

@PoGGi Piszesz o wcześniejszej sprzedaży jakby to zależało tylko i wyłącznie od jednej strony. Zależy od dwóch, a jak pokazują ostatnie 3-4 lata, mało który piłkarz chce stąd odchodzić.

3

Zaciął się od jakiegoś czasu i teraz nagle wszyscy trąbią, że to ogromne obciążenie dla budżetu - to kto planował ten transfer? Kto planował i zakładał, że co sezon będzie to choćby 30 goli? Progresywna pensja dla piłkarza będącego na ost. prostej do zakończenia kariery?

KAPITALNY interes Bayernu, ale to jednak Barca zapłaciła te chore pieniądze za piłkarza bez potencjału na rozwój - sami włożyliśmy sobie dildo do tyłka. Ktoś powie, że przyłożył dużą cegłę do mistrza i będzie mieć rację, ale efekt taki, że jedno mistrzostwo za taką cenę nijak się spina. Ani finansowo, ani wizerunkowo.

I oczywiście teraz nigdzie nie odejdzie, no bo kto (finansowo ustawiony i chcący fajnych warunków do życia) zamieniłby Barcelonę na Arabię czy Katar. Piłkarz obstanie przy swoim i wypełni kontrakt. I artykułów o tym, że jest na sprzedaż będzie jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt.

Do tego charakter Lewego - miał być mentorem, a tylko macha łapami. Niewiele to wnosi do gry drużyny. Wszystko składa się w czasie z opiniami ludzi piłki w Polsce, że żaden z niego kapitan.

Jeszcze przyjdzie czas na ocenę tego transferu, gdy Lewy odejdzie lub wypełni kontrakt, natomiast na razie wygląda na to, że będzie z nim gigantyczny problem finansowy i medialna przepychanka pomiędzy klubem i agentami. Żal patrzeć jaką Barca ma strategię.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?