0

- Co to jest?
- To jest raport.
- To jest raport? To jest raport?! To jest jakaś popierdółka nie raport.

Kilkanaście dni później widzimy coś nad czym ktoś realnie pracował. Pytanie czy teraz czy rzeczywiście lata temu ;)

1

@Herbert a kolejne nie powstają dziś i nie będą powstawać przez najbliższe tygodnie :D

1

@tomczkin Na oficjalnej stronie. Najlepiej się zapisać na newsletter i będziesz dostawać info o biletach w różnych cenach :)

0

Przez multum z dupy newsów, media społecznościowe i "sympatyzujące" periodyki jak Mundo czy Marca, piłka nożna nigdy nie była tak przesiąknięta polityką jak obecnie. Bardzo to niesmaczne. Zaczynamy grę w ping ponga - teraz co chwila jakiś sędzia będzie przypominał o naciskach, raz ze strony Pereza, raz ze strony Bartomeu czy Rosella. Na wymioty się zbiera. Ale machina medialna kręci się jak nigdy wcześniej. Kliki się zgadzają, dziennikarze produkują gówno artykuły, reklamodawcy płacą co raz więcej. W pompkę jest oczywiście robiony zwykły kibic.

2

Kolejny mecz gdzie wchodzi Alonso i robi się elektrycznie. Lewy totalnie bez formy. Ciężko kogoś dziś wyróżnić na plus, chyba najbardziej Balde, no i oczywiście Ter Stegen, który ratuje nam wyniki co mecz. Kolejna wygrana 1:0. Dwóch czy trzech wyszarpanych w szczęśliwych okolicznościach spotkań nikt nie będzie przy mistrzostwie pamiętał, ale cały sezon przepychany w takim stylu już jak najbardziej. Fajnie jakbyśmy się w końcu nauczyli zamykać spotkania bo w wielu spotkaniach wyglądamy jak Atletico z mistrzowskiego sezonu.

1

Jeden z kretów w ówczesnej szatni. Odszedł i zamiast się skupić na graniu, to dalej paple ozorem. Pan piłkarz.

2

3 pkt i mecz do zapomnienia. Żadnych daleko idących wniosków bym nie wyciągał. Ferran dobrze się pokazał. Solidny Sergi Roberto. Fati bardzo słabo. Szkoda, że minut nie dostał Torre. Teraz pełne skupienie na czwartek.

1

@David_Martin Dla mnie tak samo. To jest chore. Przecież Szymon Marciniak też robi odpłatne szkolenia z nowelizacji przepisów dla piłkarzy z Ekstraklasy, co jest całkowicie normalne. Ale nie w Hiszpanii. Tam od razu jakieś wałki, wszystko finansowo rozmyte, nepotyczne.

7

Niesamowite. Której szafy byś nie otworzył, to wypada trup. Wstyd.

0

@sokot 200 melonów, ale co to dla nich

0

Zawsze mogą klauzulę wpłacić.

0

@xavi890 Też mi się tak wydaje, ale pytanie kto jest za to odpowiedzialny? Balde też ewidentnie nabrał tężyzny i szybkości nie utracił.

11

Niestety za szybko stał się nową 10. Może jeszcze odpali, ale ja bym go sprzedał póki są chętni.

1

@JarekS Jarek, też chce taki pucharek przy nicku :P

0

Skrojony pod legendarne DNA Barcy ;) a tak poważnie, to powinien tu grać już od lat.

14

Idealnie. Wstawiam popcorn i wchodzę na realmadryt.pl.

1

@Bandzior Dokładnie to samo chciałem napisać. Od czasów Puyola to nie pamiętam, żeby ktoś się zawziął, stanął jak mężczyzna i pokazał taki charakter (nie uwzględniam Gaviego). Nie spodziewałem się tego po Ferranie, ale jakoś wewnętrznie cieszy mnie ta sytuacja. Jakby się popłakał w takiej sytuacji to już kompletnie straciłbym w niego wiarę.

1

Gdzie podpisać? A tak poważnie, to też uważam, że powinien być sprawdzony na DM, ale jeśli jednak nikt tego jeszcze nie zrobił, to pewnie nie ma to sensu.

1

Uwaga, będzie product placement! @Redakcja super news! A ja ze swojej strony powiem, że jakbyście potrzebowali wsparcia graficznego to jestem do dyspozycji ;) mam studio graficzne i zawsze chciałem coś zrobić dla "mojego ukochanego klubu" ;)

5

Kwota potencjalnego transferu jest tak samo absurdalna jak nadzieja, że będzie naszym numerem 10 przez kilka najbliższych lat. Wg mojej opinii sprzedać nawet za połowę tego - to i tak będzie super deal.

0

Nie gra u Cholo, bo ma mało skoków pressingowych i odpuszcza pracę w defensywie. Czemu u nas miałby to zmienić?

0

Mam nadzieję, że Bellerinowi wytłumaczono czym jest pułapka ofsajdowa i już wie, że trzeba zrobić krok do przodu, a nie gonić rywala.

0

Mam wrażenie, że czytam ten artykuł 10 raz.

0

@JarekS podbijam również

0

Serce mówi tak. Rozum odwrotnie.

1

@JarekS Podziwiam zapał do tłumaczenia tych wszystkich niuansów ludziom, którzy i tak nie kumają.

5

A nie możemy wypożyczyć De Jonga bez obowiązku wykupu i do tego opłacać pensji?

5

Nic nie rozumiecie. Nie sztuką jest wziąć go teraz za 15 milionów. Sztuką jest wziąć go za 60 po dwóch dobrych sezonach na wyspach.

3

Jutro w Mundo: "Czytelnicy fcbarca.com przeciążyli serwer i skomplikowali transmisję."

3

Dwie jednostki treningowe, już zachwycił. Niesamowite. Podobno dziennikarze AS'a na google maps zobaczyli podziw Xaviego podczas treningu.

Media