O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1895
  • Liczba komentarzy 234
  • Polecenia 401

Komentarze

0

Co to za głupoty, że coś się zarobi dzięki CVC?! Znaczy co, że jak się nie podpisze umowy z CVC to praw telewizyjnych się nie sprzeda? Komu takie głupoty próbuje wciskać Tebas?

3

Ciągle mam nadzieję, że z tym Xavi'm to jest jakiś żart. Martinez ok, kto jeszcze mógłby być to nie wiem. Jeśli już mielibyśmy podjąć ryzyko w stylu Xavi to osobiście wolałbym Gallardo

1

Prośba do redaktorów - rzeczywiście wymieńcie zdjęcie zamieszczane pod postami o "dokonaniach" Barto. Same teksty powodują słowotok bluzgów, ale jak się jeszcze zerknie na zdjęcie zadowolonej z siebie facjaty to na słowach można nie skończyć wyładowywania agresji.
Merytorycznie - zachowanie dość klasyczne przy stanowiskach kadencyjnych czyli "po nas choćby zgliszcza bo to nie nasz problem..."

0

Procentowo pewnie nie ma sensu tego sprawdzać ale śmiem wątpić, że abonenci pójdą do każdej tv wykupującej prawa do LL żeby oglądać Getafe czy inne Osasuny. Słuchałem i czytałem sporo o tym porozumieniu z CVC ale jeśli dobrze zrozumiałem to Fundusz miał pożyczyć kasę klubom a jej spłata miała się odbywać poprzez scedowanie części zysku z praw tv przez następne 50 lat. Jeśli tak, to skąd sobie Tebas wymyślił te 3,2 mld euro i o jakim przedziale czasowym on gada. Bo jak w perspektywie tych 50 lat, to nawet jeśli kwota się zgadza to wychodzi średnio rocznie raczej na drobne wydatki w skali naszego klubu

0

Czekamy na konkrety. Kontuzji w meczu raczej nie złapał więc ciekawe o co chodzi

Zobacz wszystkie

41

"Polski sędzia jest uważany za jednego z najszybciej rozwijających się arbitrów." ... Tak szybko się rozwija, że przeoczył przy tej prędkości nawet wprowadzenie VARu. Wiem, że rodak itd. ale mnie to on (ni tylko z wyglądu) przypomina Howarda Webba - obydwaj zawsze chcą (chcieli) być w centrum uwagi jako pierwszoplanowi aktorzy. Czemu go UEFA promuje to nie rozumiem - przecież liczba na niego narzekających po meczach i decyzjach co najmniej kontrowersyjnych jest większa niż u większości arbitrów. Może słabo się znam na tej materii, ale dla mnie dobry sędzia to taki o którego pracy w meczu nie trzeba dyskutować w komentarzach pomeczowych. Jemu często w studio pomeczowym poświęcanych jest sporo uwagi.

15

Sportowo chęci sprowadzenia Neymara nie jestem w stanie uzasadnić sobie w głowie - mamy Dembele, Suareza, Griezmanna, Messiego i dwóch młodych, przy delikatnej zmianie ustawienia dochodzi Cou, a Rafinha też daje radę. Gdzie w to wcisnąć Neymara nie wiem. Co więcej, przy jego trybie życia kontuzje jakoś mnie nie zaskakują czyli w zasadzie problem pierwszy mógłby odpaść z przyczyn naturalnych tylko czy o to chodzi w transferze?! Lidera z niego nie będziemy nigdy mieli, bo raz że on głównie patrzy na swój czubek nosa, a dwa że w Brazylii robią z niego lidera od ok. 10 lat i nic z tego nie wychodzi. A dla mnie osobiście nie powinniśmy brać nawet pod uwagę zakupu zawodnika, który rozważa przejście do Realu bo to jednak nie przystoi. Gość który zostawi zdrowie na boisku dla naszego klubu nie mógłby ttego robić w białej koszulce. I odwrotnie - jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Raul czy Sergio Ramos rozważali grę w Barcelonie...

14

Ciekawe to co mówi - w szatni po prostu od odejścia Xavi'ego nie ma kogoś kto da power drużynie po porażce. I właśnie o to chodzi z tym kapitanowaniem Messi'ego - zamiast dać wsparcie drużynie to on zamyka się w sobie. Gra w takim klubie i w takich meczach łatwa nie jest - każdy błąd ma dalece większy ciężar niż dajmy na to w Osasunie (nie umniejszając niczego temu klubowi) i dobrze by było gdyby sprawca błędu miał wsparcie w drużynie. Inaczej każdy drobiazg tylko powoduje wzrost napięcia który nie pomaga w grze. Maradona budował kolegów w drużynie, grali przy nim lepiej niż byli w stanie bez niego. Messi zamyka się w sobie albo nawet ma pretensje.

11

Wczoraj po raz pierwszy od wielu lat nie czułem w LM żenady - to była drużyna która czuła potrzebę wygranej, która chciała wygrać i pokazać się w tej Europie - wszystkie te cechy, których nie miały zespoły Velverde i Setiena.
Z obserwacji - Koeman powinien dostać szansę pracy w kolejnym sezonie. Buduje zawodników, ma koncepcje gry i w sumie przekonuje drużynę, że nie zawsze muszą kopać w tym samym schemacie.
Personalnie tradycyjne zawody - Griezmann (napastnik tej klasy, za taką kasę a wyróżnił się w zasadzie jedynie odebraniem piłki Mbappe w obronie) i Langlet (tak jak kiedyś mówili, że mając Messiego zaczynasz mecz z wynikiem 1:0, tak mając Langleta zaczynamy mecze od karnego dla przeciwnika). Messi niech karne odpuści - w ważnych momentach pali się przy tym elemencie fizycznie. Poza tym zagrał świetny mecz - walczył, rozgrywał, strzelał. Meczu już sam nie wygra ale ważnym elementem zespołu może być ciągle. Dest zdzecydowana poprawa w ataku, ale jak dla mnie za mało wspiera bocznego obrońcę. Pożytku jednak będzie jeszcze z niego mnóstwo. Mingueza generalnie ok - szkoda kartki bo później już był problem ale generalnie Mbappe przy nim nie szalał. Na marginesie - może i jest dobry, ale dla mnie porównania do Messiego czy CR7 nie ma.
Generalnie - drużyna i trener którzy dają nadzieję

11

Możemy zaklinać rzeczywistość ale trafna diagnoza. Niestety, ale w Niemczech myśleli długofalowo o klubie, a u nas Barto myślał jak rozpieprzyć klub. Tak - Bayern jest dziś faworytem. Tak - Barca nie jest w pełni formy bo w zasadzie mentalnie decyzje i wstrząsy rozbijały klub do ostatnich minut sierpnia. Można to poukładać i na koniec sezonu możemy mieć powody do radości ale dziś w pełni formy nie jesteśmy. Na szczęście nawet ewentualna porażka dziś nie wpływa na przebieg sezonu i szansę na zdobycie czegokolwiek - europejskie puchary zaczynają się wiosną więc forma we wrześniu o niczym nie świadczy