1

@emeu Teuta Durrës

1

bracia Tachibana by nie sięgnęli tej piłki

1

dzisiaj karne w meczu Legii

1

@NeroTFP1 ktoś kto nie oglądał go w czasach świetności nigdy nie zrozumie tego co on tworzył na boisku. Youtube tego nie oddaje.

4

@wpwelement przecież ludzie potrafią rozmawiać o polityce. Tylko prawdą jest, że część osób, która ma się rzekomo za tę inteligentną cześć tej strony w kółko prowokuje. Proponuję zacząć od nich, a zobaczysz jaki zrobi się porządek.

6

@AmigoBlancos oo nie wiedziałem

3

@MesQueUnClub_87 Dawno Temu w Ameryce, Ojciec Chrzestny, Kasyno, Chłopcy z Ferajny, Człowiek z Blizna

0

@MesQueUnClub96 ja np. widząc te wszystkie pary to sobie pomyślałem, że ludzie w końcu dostrzegli, że mają partnerów : P

1

ja walentynki obchodziłem wczoraj, bo dzisiaj spędzam popoludnie z Lara Croft i remasterami TR1-3 : P

1

@Arden po co chciałbyś być świadkiem takiej sytuacji? żeby komuś faktycznie stała się krzywda, a Ty mógłbyś zaspokoić swoje żądze mordu? psychopata

8

@Comentateiro rozumiem wpis o pedofili, bo z Realu czy mordowaniem dzieci przez Trumpa jest w porządku i nie jest wyższym stadium niedomagania umysłowego w przeciwieństwie do tego, że ojciec5dzieci zapamiętał jakiś wpis i go przywołał w dyskusji? nie powiem, ale ciekawa logika.

4

@szkudi7 ani to ani to. Po prostu cię nie ma

0

Komentarz usunięty

1

@emeu działa : P co Ty gadasz : )

4

@JanneAhonen 50.596498935082835, 5.104640724332736

0

1

@Blastocytoza Godzilla

1

@katalonczyk987 Sergi Roberto

0

@MarioVeB! Wow oglądane z młodym Damięckim :)

0

@bartekvisca 60 minut

9

@Kengo pewnie rekord zostanie niedługo pobity na boiskach La Liga z udziałem białej części Madrytu.

5

@titooB oczywiscie. Sasiedzi mają mnie dosyć, gdy krzyczę "strzał Rekina", a z głośników wydobywa się na cały regulator soundtrack z Kapitana Tsubasy

2

a ja tam właśnie dzięki Mourinho zawsze będę mile wspominał te klasyki : P wtedy faktycznie człowiek czuł, że piłkarze wychodzą na wojnę. Był ogień, zła krew. O to chodzi : P

0

@michal26 ja mam taką co poleciała na mózg : P

0

@Piernik oczywiście, że były momenty, że grał słabiej. Aczkolwiek swoje zrobił również i o tym zapominać też nie mozna:)

2

@pt9 sam jesteś Drewnokitic. Toć Rakitic przyczynił się do trypletu niemalże tak samo jak MSN odwalając potężną robotę. To że potem grał słabiej bywa.

1

@semafor się śmiej : P ale w Barcelonie nikt na to nie wpadł od 16 lat : P

0

@MarioVeB! Na około coś w okolicach 3000. Kiedyś liczyłem i ta świadomość ile się je pozostała. Dużo się ruszam, wiec się nie odklada jako tako. A i czasem coś pomacham w domu jak akurat mi się chce: P

0

@MarioVeB! nie chodzę. A odżywiam się jakbym chodzil : P

0

@Trojanek23 heh? Przecież mój wpis odnosi się do tego, że taka osoba nie jest zwyczajnie gotowa na związek. Może w tym wypadku właśnie zacząć nad tym pracować jak to właśnie Ty to zrobiłeś czytając te psychologiczne książki? Wiadomo że mój wpis odnosi się do Rewolucji, więc z całym szacunkiem, ale jeśli przeradza się w to w "płacz" na forum przyjmując, że to nie jest trolling, robiąc z tego show to o czym my tu mówimy. Szkoda dziewczyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?