shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Katalończyk 99 napisałeś to tak jakby dopiero dzisiaj wymyślili ten sport. A po drugie to wcale nie chodzi stricte o dyscyplinę tylko o rywalizację, w której kibicujemy naszym
1
pewnie po oburzeniu internautów zaraz go przywrócą : P
2
@JimMorrisonFCB też z uwagi na cenę w stosunku do jakości wybrałem ten sam model auta co Ty.
Hindus mi polecił.
2
@Hindus to, że są lepsze to wiadomo, ale kolega pytając o jakość/cenę raczej miał na myśli coś stosunkowo taniego, a nie z 8x droższego : P
2
@bartas97 tak
0
@Comentateiro ja jem mięso bez łańcucha, więc chyba git
4
@Rewolucja123 najlepsza gra fabularna dla mnie to RDR2, ale na pewno nie ma najlepszej fabuły. Już wyżej stawiam choćby RDR1 z RDR-ów. A tak to fabularnie może Mafia 1, Silent Hill 2, czy Syberia. W ogóle gry AAA są przereklamowane : P
2
dobra, starczy ekstraklasy w tym sezonie. Na razie : P
2
@Comentateiro poziom jak na euro. Czego chcieć więcej
8
@tomek8756 i tak to powinno wyglądać. "Kulturalne" szpilki w obie strony : P a nie afery, skandale
0
@MesQueUnClub96 to pamiętaj, że lepiej parę życzeń, ale szczerych niż kilkanaście/kilkadziesiąt złożonych, bo wypada
11
Komentarz usunięty
4
wpadłoby, gdyby nie zmęczenie sezonem
1
@Kapitan hawk fejk. Nie mieli, gdzie Cię zachipować
1
@MesQueUnClub96 ostatni dzień wakacyjnego urlopu
1
@MesQueUnClub_87 pewnie dlatego, że ten brak koszulki zabrzmiał co najmniej tak "ciepło" jak obecna pogoda. Zamiast sie po prostu delektować pogodą bez tych "peciakowych" wstawek: P no ale co kto lubi
3
@ranger3120 THPS2 i kończę temat.
0
@Kengo dla mnie intro Dextera.
0
Speed to jest tylko jeden. Need for Speed
8
Guardiola z tym składem Anglików to by zdobył Mistrzostwo Świata na tych Mistrzostwach Europy. A ci zaraz zrealizują swoje "coming home"
1
mam nadzieję, ze w rosyjski samolot
0
@TheNekro94 zobaczyłem tę odklejkę. I co teraz?
5
@FCB_dimiC dla mnie to najpiękniejszy czas w roku. Nigdy nie mam tyle energii jak właśnie w takie upały : ) za dzieciaka granie całymi dniami w takie upały na betonie zrobiło swoje. Ja się czuję jak ryba w wodzie : )
0
@maroon a co to znaczy dbać o to by każdy z tysięcy pracowników banków czuł się jak współwłaściciel firmy? mam nadzieję, że prowadzisz własny biznes, pozwalasz ludziom wychodzić z pracy kiedy chcą i baa.. dajesz im zarabiać tyle co Ty. Nawet swoim samochodem pozwalasz im jeździć.
Jeśli przez ten "współwłaścicializm" rozumiesz dobrą atmosferę w pracy to sorry, ale gadasz jak gość na zasiłku dla bezrobotnych.
4
MŚ > Euro. Nawet jeśli poziom czasem jest słabszy to przynajmniej ta mieszanka kultur robi robotę
3
@Lucyfffer ostatnio mówię ojcu, że niby fajne te mecze, coś tam pada tych bramek, ale z niczego specjalnego tego euro zapewne nie zapamiętam. Choćby z przytoczonych przez Ciebie powodów. Kiedyś z jednego, dwóch meczów robiłeś kompilację zagrań, które teraz tworzysz z całej fazy grupowej.
1
@Lola120 ja dlatego mało piszę, bo nie dość, że nie widzę co mi odpisali to jeszcze tracę multum zielonych
10
@Danny Gaucho fanboj pieknego
1
@NeroTFP1 Beckham, zawsze gościa lubiłem. Fakt, odwalił w 98, ale daje się lubić : P
3
@mrboom w dzisiejszych czasach taka gra wydaje się nie do pomyślenia.