1

ja się dziwię ;) chuda, brak cycków, zbyt jasny blond, twarz zbyt dziewczęca. Odpada:D

4

Luis.. czemu ugryzłeś?

38001

0

Polska>Niemcy

0

piłkarskie ;)

0

czasami się zastanawiam jakim cudem Pedro ma dziecko.

0

Najważniejsze zwycięstwa i jak na razie nie zawodzą ;)

0

Meksyk szaleje od samego początku.

0

pozytywny wynik.

2

W co grają?

0

a może Mathieu woli czerwone światło?:P tego nie wiesz ;)

1

Niegłupi ten transfer Mathieu jednak był. I na obronę i na atak. Stąd podwójna cena :P

5

taki przewidujesz środek obrony?:P

0

Prawie wszystko. Nie mamy Bartry w podstawowym składzie w wielu sprzyjających ku temu okazji meczach.

0

Wuli bramy jak ta lala

5

tak, bo moje jest bogate.

1

ps. dla ludzi z biednym poczuciem humoru.

0

High Five Ronnie ;)

7

to wszystkiego najlepszego. Ja tam świętuję w sobotę:P

3

Lucho: Skoro tak to u Ancelottiego obejrzyj. Ja mam mecz w Berlinie.

0

Zagłosowałem na Apoel.

0

Prześcignął brata wiekiem. Graty.

0

Tak. Fifty- fifty. Albo zagra albo nie.

0

nic w tej telewizji nie ma nowego. Ciągle tylko powtórki.. :P

8

Legia, Celtic, Manchester United i będę zadowolony.

0

Suarez, Pedro, Neymar.. Jeszcze Messiego brakuje do kolekcji.. Niewesoło zaczyna się nowy sezon.

0

Tymczasem Alves w FC Beko.

0

Rób za snajpera, a będzie dobrze.

1

no i nowe Audi mu dorzućcie.

1

Zubi nigdy nie ma racji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?