shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja się dziwię ;) chuda, brak cycków, zbyt jasny blond, twarz zbyt dziewczęca. Odpada:D
4
Luis.. czemu ugryzłeś?
38001
0
Polska>Niemcy
0
piłkarskie ;)
0
czasami się zastanawiam jakim cudem Pedro ma dziecko.
0
Najważniejsze zwycięstwa i jak na razie nie zawodzą ;)
0
Meksyk szaleje od samego początku.
0
pozytywny wynik.
2
W co grają?
0
a może Mathieu woli czerwone światło?:P tego nie wiesz ;)
1
Niegłupi ten transfer Mathieu jednak był. I na obronę i na atak. Stąd podwójna cena :P
5
taki przewidujesz środek obrony?:P
0
Prawie wszystko. Nie mamy Bartry w podstawowym składzie w wielu sprzyjających ku temu okazji meczach.
0
Wuli bramy jak ta lala
5
tak, bo moje jest bogate.
1
ps. dla ludzi z biednym poczuciem humoru.
0
High Five Ronnie ;)
7
to wszystkiego najlepszego. Ja tam świętuję w sobotę:P
3
Lucho: Skoro tak to u Ancelottiego obejrzyj. Ja mam mecz w Berlinie.
0
Zagłosowałem na Apoel.
0
Prześcignął brata wiekiem. Graty.
0
Tak. Fifty- fifty. Albo zagra albo nie.
0
nic w tej telewizji nie ma nowego. Ciągle tylko powtórki.. :P
8
Legia, Celtic, Manchester United i będę zadowolony.
0
http://www.matchhighlight.com/full-matches-review/spanish-la-liga-full-matches-review/barcelona-vs-elche-full-matches/
0
Suarez, Pedro, Neymar.. Jeszcze Messiego brakuje do kolekcji.. Niewesoło zaczyna się nowy sezon.
0
Tymczasem Alves w FC Beko.
0
Rób za snajpera, a będzie dobrze.
1
no i nowe Audi mu dorzućcie.
1
Zubi nigdy nie ma racji ;)