shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shinthps dla mnie jedno nie ma związku z drugim. Sam nim jestem, ale kreatywność, pewne podejście do sprawy robiło swoje. Pewne rzeczy też przychodzą z wiekiem. Ja wiem, że ludzie mają problemy z kobietami, traktują je jakby były z kosmosu i też pewne cechy, doświadczenia nabywa się wraz z trwaniem związku, ale już bez przesady: P
1
jak facet nie potrafi zagadać to na co pchać się w związek. Od razu widać, że to nie jest jeszcze ten mental. Bo obawy mieć to jedno, ale nie mieć jaj to drugie. Bez sensu, żeby laska Cię wtedy wychowywala
4
@ArterkHD zdecydowanie swoje. Od ludzi praktycznie się odciąłem, bo nudzą mnie.
1
@Deviler tak. Wojnę o zielone
0
dlatego przerzuciłem się na hokeja. Jest walka, są brameczki. Czego chcieć więcej
1
@Danny Gaucho to dzięki mnie i tym ciułanym punkcikom:P graty :)
5
4 miejsce Corleone, a 5 escabarajo to naprawdę udany żart : )
3
@Tom0VeB tak. I to Szwedka:P ale rozumiala po polsku. Dołączyłem się na studiach do rozmowy jakiegoś towarzystwa w lokalu, bo usłyszałem, że gadają jakieś bzdury co do Barcy. Akurat leciał finał pucharu króla Barca Real, który przegraliśmy 0:1. Po meczu dziewczyna z tego towarzystwa chciała mój nr:P nie dałem:) akurat byłem wierny swojej ówczesnej dziewczynie:P
0
@Danny Gaucho spróbuj. To może wygrasz plebiscyt : P
1
@Danny Gaucho a to jak masz z prawej strony łóżko to nie można wstać prawą? :P ja to gibki i daję radę
2
@escarabajo wstawiłbyś jak browara otwierasz. Tak to bez szans na złotą piłkę.
4
@emeu polecam allegrowicza. Użytkownik jest wiarygodny i robi szybkie przelewy.
6
prędzej uwierzę, że Vegeta zacznie strzelać niż nasi
1
@BulaKG dla mnie najlepszą grą były kwadraty. Fajnie budowały technikę
3
@macio_944 aż skręca z żenady : P
0
@gumaz MesQue do mnie nie napisał : P
6
Nominuję @Danny Gaucho, bo nikt tak jak On nie prosi o głosy : P
4
to najlepszego w Nowym Roku. Nie ma co czekać.
2
@FcPortoFan1999 od zawsze byłem fanem Nottingham Tree
7
@Lionel_Messi10 dokładnie. Jeden świstek i z głowy. Ja codziennie się rozwodzę.
2
@Sinirsey było trzeba jutro wypożyczyć to miałbyś na kolejny rok.
23
No to pora na ostatni trening w tym roku. Nóżki.
idę po piwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wegeta przejął schedę po chłopakach
0
@tadzik447 woda to tylko po przebudzeniu.
1
pić czy pić.. o to jest pytanie
1
@Pawel13sz nowym 0,7
2
@NeroTFP1 kurde. 25 grudnia trza będzie jechać na 2 telewizory
0
@Koorsik Rdr2 jest lepsze jako gra, ale mojej ocenie historia w rdr1 jest lepsza niz w rdr2 oraz bardziej czuć ten dziki zachód. Niemniej podejście do rdr1 po rdr2 może być niejako zawodem i jestem w stanie to zrozumiec:) co do ceny to jednak chyba za drogo te 180zl.
3
@Bernard777 to nie reżim tylko każdy chce zarabiać. YT to nie jest instytucja charytatywna. Jedyne co bym zmienił to dłuższe reklamy na początku jak już muszą być, a potem w spokoju oglądanie filmów. To, że się włączają w trakcie jest akurat mega irytujące.