aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArcziArtt Ja właśnie wróciłem z kibla już jestem po.
0
@Leolee Wiem ale koleś jest jak bomba
1
No to uwaga wchodzi na 3:3
0
@dariooo No raczej i Messiego
0
@Jacento2105 Ruda na kolanach niech zapierdala za Granadę i Roberto w skladzie
0
@ylamoze jebnie na przekór Tobie
4
To że jesteśmy jeszcze w grze to zasługa słabego atletico i realu
0
@rodi30 A jak z Granada w lidze ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JUNIORcom Jak z Granada na 1 q
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filip1234 Ta jasne to nie madryt
0
@yla Ale na krótko
2
Jakbym oglądał Polsat. Paranienormalni
1
@Norbi2021 Oni mogą się opierdalać, a my nie możemy pomarudzić?
0
@noface Jasne jak po Bayernie k.rwa pierwsi odejdą żeby nie przeszkadzać a tu cyk nowy konrakcik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@adrianinho1964 wierzymy mimo Romy Liverpoolu Bayernu. Ale z takim zaangażowaniem czego wymagać od kibiców. W czwartek wszystko zalezalo od nich. Powinno wypierdolić pół murawy, a ojebala ich drużyna co traci 55 bramek ?
0
@CuleB Tylko czemu? Goście trenują ter Stegen mówi że moriba ma takie jebni3cie że trudno wylapac. A nie chce mi się wierzyć że nie ma innych z dobrym uderzeniem
0
@Rioletto chociaż piłkę potrafi przyjąć i nie ucieka mu na aut
3
Patrząc na grę to oni sami nie wierzą w mistrzostwo
1
@OCZYmm O ile dobrze pamiętam to tak rozjechali Sevillę. Zza pola karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@th@les Mam tak samo jak Ty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@formentera2017 Ludzie spokojnie koło ma 18 lat. Zobaczcie statystki xaviego czy iniesty w tym wieku
1
Jak to pisali że Granada nie wygrała na Camp Nowy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Znowu strona tego lachmana