1

@ArcziArtt Ja właśnie wróciłem z kibla już jestem po.

0

@Leolee Wiem ale koleś jest jak bomba

1

No to uwaga wchodzi na 3:3

0

@dariooo No raczej i Messiego

0

@Jacento2105 Ruda na kolanach niech zapierdala za Granadę i Roberto w skladzie

0

@ylamoze jebnie na przekór Tobie

4

To że jesteśmy jeszcze w grze to zasługa słabego atletico i realu

0

@rodi30 A jak z Granada w lidze ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JUNIORcom Jak z Granada na 1 q

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filip1234 Ta jasne to nie madryt

0

@yla Ale na krótko

2

Jakbym oglądał Polsat. Paranienormalni

1

@Norbi2021 Oni mogą się opierdalać, a my nie możemy pomarudzić?

0

@noface Jasne jak po Bayernie k.rwa pierwsi odejdą żeby nie przeszkadzać a tu cyk nowy konrakcik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@adrianinho1964 wierzymy mimo Romy Liverpoolu Bayernu. Ale z takim zaangażowaniem czego wymagać od kibiców. W czwartek wszystko zalezalo od nich. Powinno wypierdolić pół murawy, a ojebala ich drużyna co traci 55 bramek ?

0

@CuleB Tylko czemu? Goście trenują ter Stegen mówi że moriba ma takie jebni3cie że trudno wylapac. A nie chce mi się wierzyć że nie ma innych z dobrym uderzeniem

0

@Rioletto chociaż piłkę potrafi przyjąć i nie ucieka mu na aut

3

Patrząc na grę to oni sami nie wierzą w mistrzostwo

1

@OCZYmm O ile dobrze pamiętam to tak rozjechali Sevillę. Zza pola karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@th@les Mam tak samo jak Ty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@formentera2017 Ludzie spokojnie koło ma 18 lat. Zobaczcie statystki xaviego czy iniesty w tym wieku

1

Jak to pisali że Granada nie wygrała na Camp Nowy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Znowu strona tego lachmana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?