2

Oby było jak parę lat temu zwycięstwo na wyjeździe z sociedadem. Zmiana o 180° i marsz ku Europie

6

@OsamaDembele Naprawdę coś dawał? Chciał odpowiedniejszych warunków? Chyba, że pisałeś to z przekąsem

1

@Feniks_37 jak oglądałeś czas surferów to powiem tyle, że napisał to z przekąsem

0

@dawobarca wszystko dobrze, fajnie z tym robieniem wiatru, tylko czy to się przekłada na liczby, bramki asysty. To, że ucieka obrońcom czy ich kręci mi jak się ma do efektywności. Może lepiej dawać więcej czasu i nym perspektywicznym piłkarzom, a naszego dzbanka wrzucać na końcówki, może na zmęczonym coś więcej pokarze.

0

@CTLM Tak samo jak dembele tylko biegał i co prócz tego? Bramka raz na 20 spotkań?

0

@Herbert nie zapominaj o Neymarze

0

@R_da_Souza_Faria a póki co ma wykałaczkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tu nie ma żadnych schematów. Gra jak na orliku gramy co wyjdzie. A, że nie wychodzi....

0

@pepulinho pewnie jak reszta odpali. Dest puig abde

0

@tervas ogląda pewnie tylko nie barce

0

@ToJa79 już chyba wolę tragicznego z grą do przodu Roberto. Opchnac go byle gdzie póki coś wart

1

I karny i Pedri chyba kontuzja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@krefi10 no poleciałeś z tymi 10 mln. Koleś tylko i wyłącznie z potencjałem i nic więcej. Jaki ma wpływ na mecze? To, że szarpnie parę razy, urwie się kolesiom. I dalej nic. Dla mnie mógł malcom zostać albo delofeu, za grosze i zbtym samym efektem

0

Jak na zarobki niektórych ławkowiczów u nas to skąpo

0

@LatajacyHolender zgadza się wystarczy sobie przypomnieć takie perełki jak Kevin Prince boateng

0

@robimen12345 no to i tak nas wciągnęli

1

@Litman przesadziłeś trochę, ja naliczyłem tylko 7 grajacych

0

@bebeto77 stary pisze się w ciemno, ale rozum mówi, że tak łatwo nie będzie

5

@robimen12345 no nie wiem czy Nico w obecnej formie nie byłby lepszy niż de jong

1

@El dominatore Oby zjadł go doswiadczeniem

0

@Vulpin Zdrowe podejście, tylko jak długo można?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Mecz do zapomnienia. Tylko, że to któryś mecz z kolei do zapomnienia

1

Mingueza puig Neto nieporozumienie

0

@kakusus pamiętam dembele. Liverpoolem jak miał patelnie na 4-0.

5

Najwazniejsze- 3 pkt. Czekać na ozdrowieńców i niedługo w czworeczce

0

@wojpie6377 grają jak nasi w ręczna za dobrych czasów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?