aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby było jak parę lat temu zwycięstwo na wyjeździe z sociedadem. Zmiana o 180° i marsz ku Europie
6
@OsamaDembele Naprawdę coś dawał? Chciał odpowiedniejszych warunków? Chyba, że pisałeś to z przekąsem
1
@Feniks_37 jak oglądałeś czas surferów to powiem tyle, że napisał to z przekąsem
0
@dawobarca wszystko dobrze, fajnie z tym robieniem wiatru, tylko czy to się przekłada na liczby, bramki asysty. To, że ucieka obrońcom czy ich kręci mi jak się ma do efektywności. Może lepiej dawać więcej czasu i nym perspektywicznym piłkarzom, a naszego dzbanka wrzucać na końcówki, może na zmęczonym coś więcej pokarze.
0
@CTLM Tak samo jak dembele tylko biegał i co prócz tego? Bramka raz na 20 spotkań?
0
@Herbert nie zapominaj o Neymarze
0
@R_da_Souza_Faria a póki co ma wykałaczkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tu nie ma żadnych schematów. Gra jak na orliku gramy co wyjdzie. A, że nie wychodzi....
0
@pepulinho pewnie jak reszta odpali. Dest puig abde
0
@tervas ogląda pewnie tylko nie barce
0
@ToJa79 już chyba wolę tragicznego z grą do przodu Roberto. Opchnac go byle gdzie póki coś wart
1
I karny i Pedri chyba kontuzja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@krefi10 no poleciałeś z tymi 10 mln. Koleś tylko i wyłącznie z potencjałem i nic więcej. Jaki ma wpływ na mecze? To, że szarpnie parę razy, urwie się kolesiom. I dalej nic. Dla mnie mógł malcom zostać albo delofeu, za grosze i zbtym samym efektem
0
Jak na zarobki niektórych ławkowiczów u nas to skąpo
0
@LatajacyHolender zgadza się wystarczy sobie przypomnieć takie perełki jak Kevin Prince boateng
0
@robimen12345 no to i tak nas wciągnęli
1
@Litman przesadziłeś trochę, ja naliczyłem tylko 7 grajacych
0
@bebeto77 stary pisze się w ciemno, ale rozum mówi, że tak łatwo nie będzie
5
@robimen12345 no nie wiem czy Nico w obecnej formie nie byłby lepszy niż de jong
1
@El dominatore Oby zjadł go doswiadczeniem
0
@Vulpin Zdrowe podejście, tylko jak długo można?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Mecz do zapomnienia. Tylko, że to któryś mecz z kolei do zapomnienia
1
Mingueza puig Neto nieporozumienie
0
@kakusus pamiętam dembele. Liverpoolem jak miał patelnie na 4-0.
5
Najwazniejsze- 3 pkt. Czekać na ozdrowieńców i niedługo w czworeczce
0
@wojpie6377 grają jak nasi w ręczna za dobrych czasów